نمناک بهداشت و سلامتتغذیه فوت و فن سفارش غذای سالم در رستوران
غذای سالم رستوران ، سفارش غذا در رستوران
غذای سالم رستوران را انتخاب کنید ، توصیه ای که متخصصان تغذیه به شما خواهند داشت . زمانی که نمی توانید تا رسیدن به منزل گرسنگی را تحمل کنید پس باید بدانید که چطور در رستوران یک غذای سالم بخورید.
بازدید : 2,323 نفر

چگونه با خوردن غذای رستوران ها سالم باشیم؟

 
آیا شما دوست دارید که بیرون بروید و غذاهای رستورانی را میل کنید؟ آیا پس از خوردن غذاهای رستورانی احساس ناراحتی می کنید؟ اگر جواب شما بله هست، ما در این مطلب از سایت نمناک چند راه را برای شما معرفی می کنیم که هیچ احساس نارضایتی پس از صرف غذا های رستورانی به شما دست ندهد. برای حل این مشکلات در ادامه همراه ما باشید.
 
رستوران ها با ارائه غذاهایی با مواد غذایی مختلف هندی به مردم, باعث ایجاد برخی مشکل های حیاتی در بدن آنها می شوند. اکثر افراد بخاطر دغدغه های روزانه شان هیچ وقت اضافه ای ندارند که برای خودشان غذا درست کنند و به همین دلیل در زمان احساس گشنگی،یا به رستوران ها مراجعه می کنند و یا به رستوران ها زنگ می زنند و آنها با پیک سفارش مشتری را می رسانند.
 
با توجه به شرایط غیر بهداشتی برخی رستوران ها و غذاهایی که با مواد غذایی کم کیفیتی که مردم میدهند برای افرادی که در این رستوران ها غذا می خورند بسیار خطرناک است. خب، پس اگر شما می خواهید در رستوران ها غذا بخورید و از بیماری هایی که در پی غیر بهداشتی بودن آنها جلوگیری کنید،تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
غذای سالم رستوران

سفارش غذای سالم رستوران

 

در رستوران هم می توان غذای سالم خورد

1. بسیار مهم است به رستورانی که می روید از آن مکان اطمینان کافی داشته باشید و از بهداشتی بودن آن مطمئن باشید.اگر به رستورانی مراجعه می کنید که دارای سایت هستند،به سایت آنها سر بزنید و منوی آنها را به دقت بخوانید.
 
2. سعی کنید بین غذاهای سالم و ناسالم تعادل ایجاد کنید. مثلاً اگر شما سمبوسه سفارش می دهید، شما میتوانید یک سالاد نیز سفارش دهید که با اینکار احساس سیری به شما دست می دهد و از سفارش سمبوسه دوم جلوگیری می کنید.
 
3. هر زمان که شما به صورت دسته جمعی و گروهی به رستوران می روید و میخواهید غذایی سفارش دهید که ناسالم است، همه شما از آن غذا سفارش ندهید و سعی کنید از غذاهای متنوعی سفارش دهید که مجبور نشوید همگی غذای ناسالم بخورید.
 
4. از سفارش دسرها خودداری کنید چرا که آنها ضرر دارند و ناسالم هستند و می توانند به راحتی باعث چاقی شما شوند.
 
5. از غذاهایی که میدانید در تهیه آنها از کره و روغن و نمک بیش از حد استفاده می شود، صرف نظر کنید چرا که باعث آسیب رساندن به بدن می شوند و می توانند وزن را بیشتر و در فشارخون تاثیرات منفی به جای بگذارند.
 
6. آخرین نکته هم این می باشد که قبل از رفتن به رستوران خودتان را آماده کنید و ذهن خود را درگیر خوردن غذاهای پرچرب نکنید که خیلی برای بدن مضر می باشند.

فوت و فن سفارش غذای سالم در رستوران

فوت و فن سفارش غذای سالم در رستوران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف