نمناک سرگرمیگوناگون گریه 25 میلون نفر برای غذا خوردن دختر بی دست + تصاویر
دختر بی دست ، عکسهای کلیپ دختر بی دست
دختر بی دست چند روزه 25 میلیون دوست در فیس بوک پیدا کرد ، دوستانی که هیچ کدام هم سن و سالش نبودند اما با هر بار تکرار تلاش هایش برایش اشک ریختند.

فیلم غذا خوردن دختر بی دست 25 میلون نفر را به گریه انداخت:

کلیپی از یک دختربچه نازنین که تلاش می کرد تکه های غذا را داخل دهانش بگذارد فیس بوک را متحول ساخت . اوایل هفته انتشار کلیپی از دختربچه ای که به طور مادرزادی بدون دست متولد شده است موج احساسات را توسط کاربرای فضای مجازی به راه انداخت. بینندگان این کلیپ با نوشتن پیام هایی برای تشویق و ستایش دختر بی دست با او همراه شدند ، پیام هایی مثل :" هرچه بخواهی به آن خواهی رسید ." " خداوند به تو قدرت داده است " و..

دختر بی دست

عکس غذا خوردن دختر بی دست مشهور فیس بوک

ماجرای کلیپ دختر بی دست چه بود؟

دختربچه ی بدون دست کنار میز غذا نشسته است و تلاش می کند با استفاده از انگشتان پا چنگال و غذا را به دهانش برساند اما علی رقم تلاش بی وقفه ی ، موفق به خوردن غذا نمی شود . بارها غذا نزدیک دهانش از چنگال به زمین افتاده و کودک با ناراحتی به ان نگاه می کند ولی دوباره تلاش کرده و ادامه می دهد.این تلاش مکرر دختربچه هربار با حالتی انجام می شود حتی یکبار او با چشمانی مایوس و غمگین به چنگال و تکه ی غذایش نگاه می کند که همین بخش به نظر کاربران غم انگیز ترین لحظه کلیپ است اما در نهایت او موفق می شود تا غذایش را با کمک انگشتان پایش به دهان برساند و شادی زیبایی برای این موفقیت از خود نشان دهد.

دختر بی دست

تلاش دختر بی دست برای غذا خوردن اشک همه را درآورد

گریه 25 میلون نفر برای غذا خوردن دختر بی دست + تصاویر

گریه 25 میلون نفر برای غذا خوردن دختر بی دست + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 58
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 58 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف