نمناک تکنولوژیگوناگون غذا خوردن بدون قاشق با دستگاه جالب!
دستگاهی برای غذا خوردن ، بلعیدن غذا با دستگاه
دیگر برای متقاعد کردن کودکان برای خوردن سبزیجات و یا مصرف داروهای تلخ نگران نباشید دستگاه بلعیدن غذا کودکان را ترغیب می کند تا انگیزه ی بیشتری برای خوردن غذا و دارو داشته باشند.

دیگر برای غذا خوردن، نیازی به استفاده از قاشق نیست

محققان موفق به توسعه یک دستگاه جدید شدند که با استفاده از آن دیگر برای غذا خوردن، نیازی به استفاده از قاشق نیست و غذاها مستقیما به دهان شما وارد می شوند.
محققان طی انجام یک مطالعه جدید دریافتند که به کمک امواج صوتی با فرکانس بالا می توان کاری کرد که مواد غذایی خوشمزه در هوا شناور شوند. دانشمندان دانشگاه ساسکس می گویند:«این روند حتی باعث دلچسب تر شدن این مواد غذایی می شود».
نکته قابل توجه این است که در این روش، غذاها نباید بزرگ تر از اندازه یک نخود باشند. در این روند، قطعات کوچک غذا با استفاده از یک دستگاه جدید در قفسی از امواج صوتی که باعث بی وزنی آنها می شود، به دام می افتند.

دستگاهی برای غذا خوردن

دستگاهی برای غذا خوردن

یکی از محققان این پژوهش از دانشگاه ساسکس، اظهار کرد:«شناور شدن به مواد غذایی طعم متفاوت تری را می بخشد. زیرا طعم شیرین مواد غذایی را دو چندان و طعم تلخ را بسیار دلپذیرتر می کند».
این ویژگی در هنگام تلاش برای متقاعد کردن کودکان برای خوردن سبزیجات و یا مصرف داروهای تلخ مفید است. این کار کودکان را ترغیب می کند تا برای به دست آوردن داروهای خود از هوا، تلاش کنند و تمایل آنها برای مصرف دارو بیشتر می شود.

غذا خوردن بدون قاشق با دستگاه جالب!

غذا خوردن بدون قاشق با دستگاه جالب!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف