نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون غرق شدن دو بازیگر مشهور سینما + تصاویر
غرق شدن بازیگر ، آنیل ورما
دو بازیگر مشهور هندی در جریان فیلمبرداری به دلیل بی احتیاطی و رعایت نکردن نکات ایمنی در دریاچه مخزن یک سد غرق شدند.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395

فاجعه در صحنه فیلمبرداری

این حادثه در جریان فیلمبرداری یک صحنه هنگامی که این دو به همراه یک بازیگر از هلی کوپتر درون آب پریدند، روی داد.

این دو بازیگر پیش از پریدن به داخل این محفظه بزرگ آب از انجام این سکانس ابراز نگرانی کرده بودند و گفته بودند در آب نمی توانند خودشان را کنترل کنند.
آنیل ورما و راقاو اودای در جریان برداشت صحنه ای اکشن از فیلم علیرغم آشنا نبودن به فن شنا، همراه با دونیا ویجی بازیگر هندی از هلی کوپتر درون آب پریدند. این دو بدلکار جلیقه نجات هم به تن نداشتند و از بخت بد قایقی هم که برای شرایط اضطراری در محل بود، هنگام حادثه روشن نشد تا فاجعه روی دهد.
غرق شدن بازیگر

بازیگر هندی هنگام فیلمبرداری غرق شد

 
دونیا ویجی یکی از مشهورترین بازیگران سینمای بخش کانارا زبان هندوستان است. یک ماهیگیر محلی جان این بازیگر را که توانسته بود خود را شناور نگاه دارد، نجات داده است.
 
یکی از این دو بدلکار پیش از حادثه در گفت وگویی تلویزیونی از هراسش برای فیلمبرداری این صحنه گفته بود. کارگردان و تهیه کننده فیلم به علت سهل انگاری تحت تعقیب قرار گرفته اند. این دو بدلکار حتی پیش از حادثه نیز درباره عدم مهارت خود در شنا و ترس شان از انجام این بدلکاری صحبت کرده بودند.
 
یکی از این بدلکاران گفته بود:«هیچ گونه زمینه سازی مناسبی برای این صحنه صورت نگرفته است. تنها چیزی که درباره آن می دانم این است که هر سه از هلی کوپتر پایین می پریم. باقی کار با خدا است.»
 
 
 
 
غرق شدن بازیگر

غرق شدن بدلکار هندی 

غرق شدن دو بازیگر مشهور سینما + تصاویر

غرق شدن دو بازیگر مشهور سینما + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف