نمناک اخبارجامعه متهم غرق شدن مامور پلیس در بهمنشیر دستگیر شد
غرق شدن ، غرق شدن مأمور پلیس
متهمی که به دلیل فرار از طریق رودخانه موجب غرق شدن مأمور وظیفه شناس پلیس شده بود دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396

غرق شدن مأمور وظیفه شناس در رودخانه بهمنشیر

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری متهم فراری که منجر به غرق شدن مامور وظیفه شناس شده بود، خبرداد.

سرهنگ سید محمد صالحی اظهار کرد:پس از متواری شدن متهم که منجر به غرق شدن مامور وظیفه شناس شده بود، موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود:ماموران انتظامی با انجام اقدامات تخصصی و علمی مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک عملیات ضربتی آن را دستگیرکردند.

سرهنگ صالحی تصریح کرد:متهم در حین دستگیری و با رویت ماموران برای رهایی از دست قانون اقدام به خود زنی می کند که با درایت و سرعت عمل پلیس متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شد. 

غرق شدن مأمور پلیس در رودخانه بهمنشیر: 

 

 غرق شدن

دستگیری متهمی که موجب غرق شدن مأمور پلیس شد

غرق شدن

دستگیری متهمی که موجب غرق شدن مأمور پلیس شد

 وی در توضیح این حادثه اظهار کرد:در اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و ارتقای امنیت اجتماعی، ماموران کلانتری 18 آبادان به همراه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر به یکی از محله های شهرستان آبادن عزیمت کرده بودند که در اجرای این طرح یک سوداگر مرگ، برای رهایی از دست ماموران به سمت رودخانه اقدام به فرار می کند.

سرهنگ صالحی در ادامه بیان کرد:گروهبان یکم میثم میرزائی با شهامت اقدام به تعقیب متهم می کند. متهم بعد از درگیری با ماموران از موقعیت رودخانه استفاده می کند و اقدام به فرار می کند. متاسفانه تلاش گروهبان یکم میثم میرزائی برای دستگیری سوداگر مرگ در رودخانه به سرانجام نرسید و این مامور وظیفه شناس در رودخانه بهمنشیر غرق شد.

متهم غرق شدن مامور پلیس در بهمنشیر دستگیر شد

متهم غرق شدن مامور پلیس در بهمنشیر دستگیر شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری مهر/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف