غش كردن در مراسم عروسی
روز 15 مارس زمانیکه مراسم ازدواج یک زوج در واشنگتن در حال برگزاری بود، ناگهان اتفاق عجیبی افتاد که توانست در صفحات مجازی به شدت دیده شود.

غش کردن مرد جوان در وسط مراسم عروسی!

از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در طی زندگی هر یک از ما انسان ها رخ دهد، ازدواج با شخص مورد علاقه مان می باشد که این امر می تواند در تغییر و تحول زندگی مان بیش از ده ها قدم موثر واقع شود و با انتخاب مناسب می تواند ما را تبدیل به یک شخص موفق در زمینه های مختلف در کنار همسرمان نماید. 

به همین دلیل در رسانه های مختلف به شدت توصیه می شود که در حین انتخاب همسر، می بایست دقت کنید و معیارهای مختلف اعم از دانش، اخلاق و... را نسبت به شخص خودتان بسنجید تا از مناسب بودن فرد مورد نظرتان اطمینان کافی را کسب کنید.

اما بعد از گذراندن مراحل اولیه، نوبت به برگزاری جشن و مراسم ازدواج می رسد که در این جشن با تدارک دیدن مهمانی و تعدادی مهمان، می توانید با فرد مورد علاقه تان ازدواج کنید. با این وجود بصورت ناخودآگاه ممکن است برخی اتفاقات در این مراسم رخ دهند که منجر به برخی حواشی برای شما گردد.

برای مثال روز 15 مارس زمانیکه یک زوج در واشنگتن برای برگزاری جشن عروسی حضور داشتند، آهنگ عاشقانه ای پخش می شود و دوربین ها برای برگزاری این مراسم روشن می شوند که ناگهان یکی از مهمانان که دقیقا در جلو این زوج جوان بود، غش می کند و به شدت با زمین برخورد می کند!

بعد از غش کردن وی تمام مهمان ها برای امداد رسانی به این مهمان جوان که گویا به دلیل گرمای بیش از حد غش کرده است، حضور می یابند و بر روی وی آب میریزند تا به هوش بیاید. در نتیجه وی در مدت کوتاهی به هوش می آید که متاسفانه در حین افتادن یکی از دندان هایش را بصورت کامل از دست می دهد و جراحت زیادی به وی وارد نگشته بود.

غش کردن مرد جوان در وسط مراسم عروسی! + تصاویر

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی