نمناک اخبارورزشی ماجرای کتک کاری و غش کردن مایلی کهن با مدیرعامل
مایلی کهن ، غش کردن مایلی کهن
محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی با مدیرعامل باشگاه نساجی دست به یقه شد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

کتک کاری مایلی کهن

پس از شکست 2 بر یک ملوان مقابل نساجی در قائمشهر محمد مایلی کهن سرمربی ملوان با عبدالحمید رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی که مشغول صحبت با داور بود دست به یقه شد.

 

کتک کاری سرمربی ملوان با مدیرعامل باشگاه نساجی باعث شد که مایلی کهن غش کند و او را به اورژانس بردند.

 

رمضانی مدیرعامل باشگاه نساجی این خبر را تایید کرد.


رمضانی:دعوا را مایلی کهن شروع کرد/ نمی دانم او غش کرده یا نه

 

 

حسین رمضانی درباره حواشی به وجود آمده در دیدار نساجی مقابل ملوان بندرانزلی که با پیروزی 2 بر یک نساجی به پایان رسید، اظهار کرد:از طرف من هیچ اتفاقی نیفتاد. من فقط بعد از بازی مثل همیشه برای تشکر از داور و خسته نباشید به تیم حریف به میانه زمین رفتم و ضمن تشکر از داور فقط به او گفتم در یکی دو صحنه می توانستی برای ما پنالتی بگیری. من فقط از تو می خواهم که فیلم بازی را یکبار دیگر ببینی تا برای بازی های بعد برایت تجربه شود.

مدیرعامل باشگاه نساجی ادامه داد:در این لحظه به یکباره محمد مایلی کهن از پشت یقه من را گرفت و به من گفت چرا می خواهی مثل همیشه جوسازی کنی؟ به نظر من او فقط از باختش ناراحت بود و این حرکات را انجام داد. هر اتفاقی که در این بازی افتاد، از طرف حاج محمد مایلی کهن فوتبالیست، پیشکسوت و مربی فوتبال کشورمان شروع شد و من هیچ کاری نکردم. همچنین از اینکه او غش کرده یا نه خبری ندارم و بعد از این اتفاق به خانه ام رفتم.

او در پایان گفت:از هواداران مان می خواهم در بازی بعدی مقابل خونه به خونه در بابل که نادر دست نشان را روی نیمکت خود دارند از تیم خود حمایت کنند تا در آن بازی هم سربلند شویم.

ماجرای کتک کاری و غش کردن مایلی کهن با مدیرعامل

ماجرای کتک کاری و غش کردن مایلی کهن با مدیرعامل
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از فارس ، ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف