نمناک فرهنگ و هنرموسیقی غلامرضا صنعتگر در بیمارستان بستری شد
غلامرضا صنعتگر در بیمارستان ، بستری غلامرضا صنعتگر
غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان روز گذشته دهم مهرماه 96 در بیمارستان بستری شد و امروز تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.
تاریخ انتشار : 11 مهر 1396

بستری غلامرضا صنعتگر در بیمارستان

غلامرضا صنعتگر خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان از مدتها پیش با درگیر روند درمان بیماری است و چندین بار تحت عمل جراحی قرار گرفته است. این خواننده موسیقی پاپ کشورمان روز گذشته با تشدید بیماری اش در بیمارستان بستری شد.

غلامرضا صنعتگر امروز تحت عمل جراحی قرار میگیرد

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان از روز دوشنبه دهم مهر ماه به دلیل تشدید عارضه ای که از مدت ها قبل در کبدش به وجود آمده بود ناگزیر به انتقال به بیمارستان شد و امروز تحت عمل جراحی قرار خواهد گرفت.

غلامرضا صنعتگر که طی ماه های گذشته فعالیت های زیادی را در عرصه موسیقی انجام داده شهریور ماه سال گذشته تازه ترین آلبوم موسیقی خود با عنوان «هنوز سرپام» را منتشر کرد. این آلبوم که از تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری است شامل 11 قطعه موسیقی با شعرهایی از مجید ذاکری، اهورا ایمان، مریم فتاحی و شبنم عراقی نژاد است که از بین این قطعات، سه قطعه دارای موسیقی محلی است.

غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ در بیمارستان بستری شد

غلامرضا صنعتگر غیر از خوانندگی، نوازندگی سازهایی چون پیانو وگیتار و سازهای پوستی را تجربه کرده است. ترانه های «میهنم ایران»، «میشه ضامنم بشی»، «دفاع از شط» و «عطر نرگس» از مهم ترین آثار این هنرمند است که به تکرار از شبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شده است.

غلامرضا صنعتگر در بیمارستان بستری شد

غلامرضا صنعتگر در بیمارستان بستری شد
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف