نمناک فرهنگ و هنرموسیقی شیمی درمانی غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ + عکس
غلامرضا صنعتگر ، خواننده
غلامرضا صنعتگر خواننده جوان کشورمان که مدتی است در بیمارستان بستری میباشد، ضمن اعلام موفقیت آمیز بودن دوره نخست شیمی درمانی اش درباره اوضاع جسمانی خود گفت.
تاریخ انتشار : 1 دی 1393

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ از آغاز مرحله ی دوم شیمی درمانی خود، پس از ماه صفر خبر داد.

غلام رضا صنعتگر در گفت وگو اظهار کرد:پس از آن که با دعای خیر مردم و لطف خداوند، مرحله ی نخست شیمی درمان من با موفقیت سپری شد، پس از ماه صفر، مرحله دوم آن در شش جلسه با دور بالاتر آغاز می شود.
وی با بیان این که متأسفانه بیماری به معده و کلیه وارد شده است، گفت:امیدوارم با لطف خداوند و یاری مردم روزبه روز بهتر شوم و بار دیگر به اجرای برنامه برای هوادارانم بپردازم.
 
غلامرضا صنعتگر
 
صنعتگر درباره ی حمایت مسوولان نیز بیان کرد:یکسری از دوستان و مسوولان محبت داشتند و هر لحظه به یادم بودند، در اینجا باید از استاندار، نمایندگان مردم در خانه ی ملت و شهردار بندرعباس تشکر کنم که در این مدت مدام پیگیر حال من بودند و هستند.
وی با اشاره به این که این عیادت ها باعث خشنودی و افزایش روحیه و انگیزه در من می شود، ادامه داد:در این مدت، کمک مالی به من صورت نشد و فقط وضعیت بیمه ام به لطف مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان مشخص شد و امیدوارم شاهد روزی باشیم که هیچ هنرمندی فراموش نشود.

غلامرضا صنعتگر ، غلامرضا صنعتگر در بیمارستان

شیمی درمانی غلامرضا صنعتگر خواننده پاپ + عکس
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 344
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 323 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف