غلامرضا صنعتگر

آخرین وضعیت جسمانی غلامرضا صنعتگر در بیمارستان

تاریخ انتشار : 10 آبان 1396کد مطلب : 59036زمان مطالعه : 1 دقیقه
غلامرضا صنعتگر هنرمند جوان موسیقی کشورمان که چندی پیش به دلیل فشار خون بالا در بخش مراقبت های ویژه بستری بود شرایط جسمانی خوبی ندارد.

برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید

غلامرضا صنعتگر خواننده جوان کشورمان هفته گذشته به دلیل تشدید مشکلات کبدی در بیمارستان بستری شد و فشار خون بالا باعث انتقال این هنرمند کشورمان به بخش مراقبت های ویژه شد. مدیر برنامه های غلامرضا صنعتگر درباره آخرین وضعیت جسمانی این خواننده مشهور گفت.

غلامرضا صنعتگر در بخش مراقبت های ویژه

محمد حوتیان مدیر برنامه های غلامرضا صنعتگر خواننده و نوازنده کشورمان ، درباره آخرین وضعیت جسمانی این خواننده گفت:مرحله اول شیمی درمانی این خواننده پشت سر گذاشته شده و قرار بود مرحله دوم بعد از ماه صفر انجام شود اما به دلیل وضعیت بدی که وی دارد هیچ چیز مشخص نیست.

غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر در بیمارستان بستری شد

وی تصریح کرد:این خواننده به دلیل فشار خون بالا در بخش مراقبت های ویژه بستری است و انجام مرحله دوم شیمی درمانی مشخص نیست، فقط از مردم می خواهم برای سلامتی این خواننده و هنرمند عزیز دعا کنند.

حوتیان خاطرنشان کرد:هنرمندان از طریق تماس تلفنی با من جویای احوال غلامرضا صنعتگر هستند چون تلفن این هنرمند خاموش است و توانایی پاسخگویی ندارد.

گفتنی است؛ غلامرضا صنعتگر خواننده و نوازنده موسیقی پاپ کشورمان از روز دوشنبه دهم مهر ماه به دلیل تشدید عارضه کبدی ناگزیر به انتقال به بیمارستان شد و هنوز تحت درمان است.

علت بستری شدن غلامرضا صنعتگر در بیمارستان

58
این مطلب مفید بود ؟80
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
نظرات
وبگردی