نمناک فرهنگ و هنرموسیقی آخرین وضعیت جسمانی غلامرضا صنعتگر در بیمارستان
غلامرضا صنعتگر ، غلامرضا صنعتگر خواننده
غلامرضا صنعتگر هنرمند جوان موسیقی کشورمان که چندی پیش به دلیل فشار خون بالا در بخش مراقبت های ویژه بستری بود شرایط جسمانی خوبی ندارد.
تاریخ انتشار : 10 آبان 1396

برای غلامرضا صنعتگر دعا کنید

غلامرضا صنعتگر خواننده جوان کشورمان هفته گذشته به دلیل تشدید مشکلات کبدی در بیمارستان بستری شد و فشار خون بالا باعث انتقال این هنرمند کشورمان به بخش مراقبت های ویژه شد. مدیر برنامه های غلامرضا صنعتگر درباره آخرین وضعیت جسمانی این خواننده مشهور گفت.

غلامرضا صنعتگر در بخش مراقبت های ویژه

محمد حوتیان مدیر برنامه های غلامرضا صنعتگر خواننده و نوازنده کشورمان ، درباره آخرین وضعیت جسمانی این خواننده گفت:مرحله اول شیمی درمانی این خواننده پشت سر گذاشته شده و قرار بود مرحله دوم بعد از ماه صفر انجام شود اما به دلیل وضعیت بدی که وی دارد هیچ چیز مشخص نیست.

غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر در بیمارستان بستری شد

وی تصریح کرد:این خواننده به دلیل فشار خون بالا در بخش مراقبت های ویژه بستری است و انجام مرحله دوم شیمی درمانی مشخص نیست، فقط از مردم می خواهم برای سلامتی این خواننده و هنرمند عزیز دعا کنند.

حوتیان خاطرنشان کرد:هنرمندان از طریق تماس تلفنی با من جویای احوال غلامرضا صنعتگر هستند چون تلفن این هنرمند خاموش است و توانایی پاسخگویی ندارد.

گفتنی است؛ غلامرضا صنعتگر خواننده و نوازنده موسیقی پاپ کشورمان از روز دوشنبه دهم مهر ماه به دلیل تشدید عارضه کبدی ناگزیر به انتقال به بیمارستان شد و هنوز تحت درمان است.

علت بستری شدن غلامرضا صنعتگر در بیمارستان

آخرین وضعیت جسمانی غلامرضا صنعتگر در بیمارستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف