نمناک فرهنگ و هنرموسیقی انتقال غلامرضا صنعتگر به خارج از کشور برای درمان ؟!
غلامرضا صنعتگر ، غلامرضا صنعتگر خواننده
معاون امور هنری وزارت ارشاد بعد از مشاهده وضعیت غلامرضا صنعتگر خبر از اعزام این خواننده کشورمان برای ادامه روند درمان به خارج از کشور داد.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1396

ادامه درمان غلامرضا صنعتگر در خارج از کشور

غلامرضا صنعتگر خواننده موسیقی پاپ کشورمان سالهاست که با بیماری دست و پنجه نرم میکند و حدود یک ماه است که در بیمارستان بستری است . این خواننده کشورمان از سالها پیش درگیر بیماری شد و بعد از انجام شیمی درمانی دوباره با تشدید بیماری راهی بیمارستان شد.

انتشارخبر بیماری غلامرضا صنعتگر و بستری شدن این خواننده موسیقی پاپ در بیمارستان در فضاهای مجازی بازتاب بسیاری پیدا کرد تا آنجا که با خبرشدیم روز جمعه معاون امور هنری وزارت ارشاد به ملاقات این هنرمند رفته و از نزدیک پیگیر اوضاع بیماری ایشان بودند.

غلامرضا صنعتگر

غلامرضا صنعتگر برای درمان به خارج منتقل میشود

علی مرادخانی معاون امور هنری وزارت ارشاد پس از بررسی اوضاع عمومی این خواننده و گفت و گو با پزشک معالج و خانواده صنعتگر از پیگیری سریع این موضوع خبر داد و اعلام کرد که در هفته های آینده در صورت به نتیجه نرسیدن درمان ها، غلامرضا صنعتگر از سوی وزارت ارشاد برای درمان به خارج از کشور اعزام خواهد شد. مرادخانی همچنین از پیگیری سریع امور کاری این خواننده و برخی بدقولی ها در قبال صنعتگر گفت:وزارت ارشاد تمامی این مسائل را در روزهای آینده پیگیری و نتیجه را اعلام خواهد کرد.

غلامرضا صنعتگر در روزهای گذشته در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بود و به تازگی به بخش منتقل شده است. دوستان و اطرافیان این خواننده و بسیاری از اهالی موسیقی و هنر در روزهای گذشته در صفحات شخصی شان از مسئولان خواسته بودند که هر چه زودتر پیگیر مسائل درمانی و احقاق حقوق پایمال شده این خواننده از سوی برخی نهادها و اشخاص باشند.

انتقال غلامرضا صنعتگر به خارج از کشور برای درمان ؟!

انتقال غلامرضا صنعتگر به خارج از کشور برای درمان ؟!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایرنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف