نمناک بهداشت و سلامتسلامت روان غلبه بر اضطراب در 4 سوت !
غلبه بر اضطراب ، درمان سریع استرس شدید
ترفندهای موثر در غلبه بر اضطراب و رها شدن از استرس در دنیای امروز شاید یکی از نیاز های همه افراد جامعه باشد.

4 تکنیک غیر معمول اما تاثیر گذار برای غلبه بر اضطراب

عصبانی شدن چیزی است که برای هرکسی اتفاق می افتد. اگرچه ترس از صحبت در اجتماعات یا استرس و اضطراب یک اتفاق طبیعی است اما بعضی از اضطراب ها وقتی زمان میگذرد جدی می شود. تا کنون شاید دهها راه برای غلبه بر استرس شناخته اید اما به گزارش life hack روش های غیر معمولی هم برای رفع سریغ استرس و اضطراب وجود دارد که نتیجه ی باورنکردنی دارند . راه هایی برای مبارزه با اضطراب وجود دارد که در ادامه خواهید خواند.

آواز خواندن

روش های مقابله با استرس و اضطراب

1- سرودن آواز مورد علاقه: موسیقی آرامش بخش است. ما به موسیقی هنگام خوشحالی، ناراحتی یا هنگام کار گوش می دهیم.

2- شروع به نقاشی یا رنگ کردن: هنر درمانی راه دیگری برای مقابله با اضطراب است. نقاشی تاثیرات باورنکردنی روی راحتی ما دارد اگر شما احساس ناراحتی کردید مداد خود را بردارید و شروع کنید.

مشت زدن

مقابله و غلبه بر استرس

3- مشت زدن به کیسه بوکس:یک راه جالب دیگر برای کنترل کردن اضطراب است. مشت زدن به چیزی برای تناسب اندام و کاهش استرس است و باعث کاهش احساسات بعد می شود.

4- تمرکز روی کارهای روزمره : احساسات ما به مردم اطراف ما بستگی دارد اگر خانه و آپارتمان ما مرتب باشد احساس خوبی به شما دست می دهد و اگر نباشد برعکس.

غلبه بر اضطراب در 4 سوت !

غلبه بر اضطراب در 4 سوت !
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف