نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت غول خز دار از داخل شکم یک زن خارج شد + تصاویر
داخل شکم زن ، توده مویی
باردار که شدم دردهای شدیدی داخل شکمم احساس می کردم ، بعد از بارداری هم دردها ادامه یافت و وضعیتم وخیم شد تا جایی که منتظر مرگ بودم غافل از واقعیت داخل شکم خود برای جراحی آماده شدم.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395

تشکیل گلوله مویی در داخل شکم زنی که مو می جوید

زنی که در خواب موهایش را می کنده و بدون انکه بداند آنها را می خورده داخل شکمش یک گلوله مویی ساخته بود.

عکس زن

عکس زنی که در خواب مو می خورد و داخلش کشمش جمع می کرد

ماجرای گلوله مویی داخل شکم زنی که مو می جوید:

" سوفی کوکس " 23 ساله مدت 2 سال بود که در هضم غذا دچار مشکل شده بود و به همین علت وزن زیادی از دست داده بود. پزشکان با بررسی نشانه ها مشکل را نارسایی معده تشخیص داده بودند که در دوران بارداری برای اکثر خانم ها رخ می دهد. در ان زمان سوفی باردار بود و این کاهش وزن او را دچار مشکلات بسیاری کرده بود تا اینکه بعد از تولد نوزادش همچنان مشکل خود را ادامه دار یافت و متوجه شد که دردها و ناراحتی های او ربطی به بارداری نداشته است چرا که او همچنان احساس می کرد شیی داخل شکم او باقی مانده و سنگینی می کند. دخترش آلیس در سال 2014 به دنیا آمد اما سوفی تا اوایل سال 2016 با درد مزمنی که به بارداری او نسبت داده شده بود همچنان زندگی می کرد. در روزهای آخر خوردن او بلافاصله با استفراغ همراه بود و دیگر هیچ ماده غذایی و خوراکی داخل معده او باقی نمی ماند.

سوفی می گوید:طی دو سال وزن بالایی از دست دادم تا جایی که سایز لباسم 6 سایز کوچک تر شد . پزشکان هیچ تشخیص دقیقی نداشتند به جز اینکه احتمالا غده سرطانی داخل شکم من در حال رشد است اما نتیجه آزمایشات سرطان منفی بود. در آخرین مراجعه به پزشک متخصص آندوسکوپی برای من انجام شد و بعد از ورود دوربین به داخل معده من پزشک با حیرت گفت :یک غول خز دار داخل شکمت داری . پزشکان حیرت زده شده بودند که این گلوله مویی از کجا و چگونه داخل شکم من ایجاد شده است. گلوله ی مویی که من را تا مرز مردن پیش برد 30 سانتی متر طول داشت و من با دیدن ان تمام دردها و سختی هایی که طی این سالها کشیده بودم را به یاد آوردم ولی بیش از آن به این فکر می کردم که علت چه می تواند باشد .

گلوله مویی

غده داخل شکم

گلوله مویی در داخل شکم یک زن او را تا مرز مرگ کشاند

پزشکان بعد از بررسی ها متوجه شدند که تکه های طاس شده روی سر من به دلیل عادتی بوده است که من در خواب داشته ام و با کندن و خوردن موهای سرم به مدت 6 سال یک گلوله مویی داخل شکمم تولید شده بود. پزشکان مرا برای جراحی آماده کردند ، باورم نمی شد که بلافاصله بعد از جراحی و به هوش آمدن احساس سبکی می کردم.

غول خز دار از داخل شکم یک زن خارج شد + تصاویر

غول خز دار از داخل شکم یک زن خارج شد + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 41
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 36 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف