نمناک اخبارحوادث غول داعش شناسایی شد + تصاویر
غول داعش ، جلاد جدید داعش
غول داعش دومین تروریستی که اقدام به اعدام زندانیان می کند. برخی از خبرگزاری های انگلستان عکس غول داعش را بدون ماسک منتشر کردند.
تاریخ انتشار : 29 دی 1394

افشای هویت غول داعش "محمد رضا حقی "

تصاویر جدید منتشر شده از جنایات و اعدام های زندانیان به دست جلادان داعش ، فردی معروف به غول داعش را معرفی می کند. بسیاری در تلاش بودند تا ماسک از چهره ی این جلاد جدید داعش بردارند تا اینکه مقامات انگلیس اعلام کردند موفق شدند هویت دومین تروریست این کشور را که در فیلم تبلیغاتی اخیر داعش همراه با 5 نفر دیگر اقدام به اعدام زندانیان می کند، شناسایی کنند.

غول داعش

عکس غول داعش و جلاد جدید داعش

غول داعش کیست؟

روزنامه "میل آن ساندی" روز گذشته اعلام کرد این فرد "محمد رضا حقی" (35 ساله) است که در فیلم تبلیغاتی اخیر داعش که دو هفته پیش منتشر شد، همراه با 5 فرد دیگر که نقاب به صورت دارند، حضور دارد.

عکس غول داعش

عکس غول داعش در کنار جلادان داعش

 در ویدیوی اخیر داعش "سیذارتا دهار،" کارمند سابق فروش در لندن که لقب "جان جدید داعش" لقب گرفته و دیوید کامرون، نخست وزیر انگلیس را تهدید به انجام عملیات تروریستی کرده بود نیز حضور دارد. دستگاه های اطلاعاتی انگلیس اعلام کردند فرد بلند قدی که در کنار جان جدید داعشی ایستاده، و غول نامیده می شود، حقی نام دارد.

غول داعش ، هویت غول داعش افشا شد + تصاویر

غول داعش شناسایی شد + تصاویر
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 19
برگرفته از جام جم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف