نمناک اخبارسیاست ماجرای هرکول ایرانی یا غول داعشی؟ + تصاویر
شایعه غول داعشی ، هرکول ایرانی
شایعه غول داعشی شایعه ای است که دربین کاربران صفحات مجازی درحال بازنشر است اما این شایعه عکس جوان ایرانی است که با لقب غول داعشی انتشار یافته است.
تاریخ انتشار : 9 خرداد 1395

از شایعه تا واقعیت عکس غول داعشی

موضوع داعش موضوع داغ این روزهای همه جوامع است. انتشار عکس های غول های داعشی رعب و نفرتی در دلها می اندازد . شایعه انتشار عکس جوان ایرانی تحت عنوان غول داعشی کار کاربران صفحات مجازی است که با انتشار شایعه عکس های این هرکول ایرانی را دست به دست می چرخانند. داعش که تحت عنوان اسلام کشتار عظیمی در جوامع به راه انداخته بحث اساسی این روزها شده است.

سجاد غریبی جوان ورزشکاری است که با انتشار عکسهای بدن سازی خود در صفحه اینستاگرامش موجب شد تا ذهن کاربران به سمت و سوی شایعه غول داعشی کشیده شود . این ماجرا از شایعه تا واقعیت اینگونه است.

بتازگی تصویر یک جوان برومند ایرانی با عنوان «غول داعشی» در بین کاربران شبکه های اجتماعی در حال بازنشر است.

**شایعه**

غول داعش

  **واقعیت**

انتساب این تصاویر به یک داعشی صحت ندارد و تصویر فوق مربوط می شود به یک جوان برومند ایرانی به نام سجاد غریبی، این جوان ورزشکار به واسطه اندام متفاوتش، یکی از افراد مشهور شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز شده است و طرفداران بسیاری دارد.

غول داعش

 

تصویری که پیش از این در صفحه اینستاگرام وی منتشر شده است را مشاهده می کنید:

 

غول داعش

 

ماجرای هرکول ایرانی یا غول داعشی؟ + تصاویر

ماجرای هرکول ایرانی یا غول داعشی؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 75
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 66 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف