غول مویی در شکم
عکسبرداری های دقیق واقعیتی هولناک را روشن کرد ؛ واقعیتی که دختر نوجوان را به صورت اورژانسی راهی اتاق عمل و زیر تیغ برد.

خارج کردن توده ی مویی 510 گرمی از شکم بیمار

پزشکان روسی دردهاش سخت شکمی دختر نوجوان را پایان دادند ؛ دردهایی که عاملش یک غول مویی بود که طی سالها و به دلیل عادت اشتباه بیمار بوجود آمده و حالا بیش از 80% از معده اش را تصرف کرده بود. دختر 16 ساله ای که نامش منتشر نشده است به دلیل دردهای شکمی غیرقابل تحمل به بیمارستان مراجعه کرد و پزشک در معاینات اولیه به وجود چیزی در معده ی او مشکوک شد برای همین عکسبرداری های دقیق تجویز کرد تا عامل درد را شناسایی کند ؛ نتیجه دور از انتظار نبود اما حجم چیزی که در معده ی او وجود داشت غیرقابل باور بود چرا که بخش اعظم معده بیمار را فرا گرفته بود.

بیمار برای جراحی فوری آماده شد و تیم پزشکی دست به کار شدند تا در نهایت موفق به خارج کردن یک توده ی بزرگ مویی چنانچه در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید از معده ی بیمار خارج کنند.

طبق گزارشات این دختر بیش از 10 سال بوده که که از سندرم راپونزل رنج می برده اما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی خانواده اش همچنان به عادت خوردن موهای سرش ادامه داده بود که در نهایت منجر به وجود امدن یک بچه غول مویی شده بود.

توده مویی

خارج کردن توده مویی از شکم

جراح ارشد این جراحی گفت :توده ی مویی بسیار بزرگ بود و مشخص بود که طی سالها بلعیدن مو توسط بیمار چنین حجمی پیدا کرده است ؛ سیستم گوارشی بیمار در وضعیت وخیمی قرار داشت و تا حدودی مسدود شده بود که خوشبختانه شاید در فرصت های آخر تخلیه شد و شانس زنده ماندن دوباره را به بیمار داد.

این دختر نیاز به درمان جسمی ندارد بلکه او بایستی برای درمان روحی به یک متخصص ارجاع داده شود تا از تکرار این مسئله جلوگیری شود.

غول مویی در شکم

خارج کردن غول مویی 10 ساله از شکم دختر نوجوان

خارج کردن غول مویی 10 ساله از شکم دختر نوجوان + عکس

511
این مطلب مفید بود ؟110
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی