نمناک سرگرمیدیدنی ها غیبت عروس و داماد فراموشکار در مراسم ازدواجشان!
عروس و داماد ، مراسم عروسی
عروس و دامادی که فراموش کردند به مراسم ازدواجشان بروند سوژه جالب بسیاری از رسانه ها شدند چنانچه مهمانان و ساقدوش ها هم انتظار می کشیدند اما خبری از عروس و داماد نبود.

عروس و داماد فراموشکار

بازی کندی کراش دلیل نرفتن عروس و داماد به مراسم ازدواجشان شد آنها به قدری محو بازی شدند که فراموش کردند مهمانان عروسی منتظر حضور آنها هستند.

یک عروس و داماد جوان فراموش کردند به مراسم ازدواجشان بروند ، در حالی که معاون شهرداری و مهمانان و ساقدوش ها همه در انتظار بودند و اما دلیل فراموشی....

کارولین فل معاون شهردار شهر آنژه فرانسه که باید عقدنامه را می خواند و آن را ثبت می کرد، گفت:سالن آماده شده بود و مهمانان و ساقدوش ها هم انتظار می کشیدند اما خبری از عروس و داماد نبود.

وی افزود:مراسم ازدواج برای ساعت 10 صبح برنامه ریزی شده بود ، ما تلاش کردیم با آنها تماس بگیریم اما موفق به این کار نشدیم. این در حالی بود که باید تا بعد از ظهر 4 مراسم ازدواج دیگر نیز در سالن شهرداری برگزار می شد.

ما به ناچار 4 مراسم ازدواج دیگر را به خوبی و خوشی برگزار کردیم ، باز هم هیچ خبری از عروس و داماد اولی نبود.

عروس و داماد

کارولین فل گفت:پیش از این چند مورد نادر داشتیم که عروس و داماد که از چند روز قبل شهرداری را از برگزاری مراسم ازدواج مطلع کرده و سالن را اجاره می کنند به دلایلی از ازدواج کردن پشیمان شده اما موضوع را به ما اطلاع می دادند.

وی با لحن تلخی افزود:برخی اهمیت مراسم ازدواج را درک نمی کنند به عنوان مثال سالن ویژه مراسم عروسی شهرداری را مانند سالنی تصور می کنند که برای برگزاری یک مهمانی اجاره کرده اند.

فل گفت:فقط فکرش را بکنید که همه ما به اضافه مهمانان و ساقدوش ها منتظر عروس وداماد هستیم در حالی که آنها دارند بازی رایانه ای «کندی کراش» کرده و به اندازه محو بازی هستند که مراسم ازدواجشان را فراموش می کنند. فامیل و دوستان هم هرچه برایشان تلفن می زنند اصلا جواب نمی دهند!

عروس و داماد

وی افزود:مهمانان و فامیل عروس و داماد خسته شده و سالن را ترک کردند و ما ساعاتی بعد از دلیل غیبت این زوج جوان آگاه شدیم.
وی تصریح کرد:فکر کنید برای زوجی که بازی «کندی کراش» مهمتر از مراسم ازدواجشان است این پیمان مقدس چه سرنوشتی خواهد داشت؟

غیبت عروس و داماد فراموشکار در مراسم ازدواجشان!

غیبت عروس و داماد فراموشکار در مراسم ازدواجشان!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف