نمناک اخبارفرهنگ و هنر فاطمه دانش زاد بازیگر کوچه اقاقیا در بیمارستان بستری شد
فاطمه دانش زاد ، فاطمه دانش زاد بازیگر
فاطمه دانش زاد بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و رادیو و تلویزیون در بیمارستان بستری شد.
تاریخ انتشار : 28 آذر 1396

فاطمه دانش زاد بازیگر پیشکسوت در بیمارستان بستری شد

فاطمه دانش زاد همسر زنده یاد سروش خلیلی از جمله بازیگرانی است که در سریال ها و فیلم های بسیاری حضور داشته است. از جمله «هفت گنج»، «روزگار جوانی»، «فرار بزرگ« و «کوچه اقاقیا».

فاطمه دانش زاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران بستری و تحت نظارت پزشکان قرار گرفت.

فاطمه دانش زاد

بستری شدن فاطمه دانش زاد بازیگر کوچه اقاقیا در بیمارستان

فاطمه دانش زاد بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر متولد سال 1335 است و فعالیت هنری خود را از سال 1356 در تئاتر «جامعه باربد» زیر نظر استاد مهرتاش آغاز و بعد از آن به تلویزیون و سینما راه پیدا کرد.

وی در سریال هایی همچون «کوچه اقاقیا» به کارگردانی رضا عطاران، «فرار بزرگ» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «ورثه آقای نیک بخت» به کارگردانی مرضیه برومند، «خودرو تهران 11» به کارگردانی مرضیه برومند، «بافته های رنج» به کارگردانی مجید بهشتی، «در انتهای شب» به کارگردانی منوچهر پوراحمد و فیلم های سینمایی «آپارتمان شماره 13» و «دو نفر و نصفی» به کارگردانی یدالله صمدی، «فرار بزرگ» به کارگردانی محمد بزرگ نیا، «گره» به کارگردانی یوسف سید مهدوی، «روزنه ای به سپیده» به کارگردانی علی اکبر قاضی نظام، «طوبی» به کارگردانی خسرو ملکان و «مربای شیرین» به کارگردانی مرضیه برومند حضور داشته است.

فاطمه دانش زاد همسر زنده یاد سروش خلیلی است.

فاطمه دانش زاد بازیگر کوچه اقاقیا در بیمارستان بستری شد

فاطمه دانش زاد بازیگر کوچه اقاقیا در بیمارستان بستری شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف