نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فاطمه معتمدآریا ممنوع التصویر شد! + عکس
فاطمه معتمدآریا ، بازیگر زن ایرانی
فاطمه معتمد آریا بازیگر پیشکسوت و توانمند سینمای کشورمان مدتی است ممنوع التصویر شده و تصویر او در تیزر تبلیغاتی فیلم جدیدش توسط صدا و سیما حذف شده است.

تصویر و اسم فاطمه معتمد آریا بازیگر سینما و تلویزیون از تیزر فیلم جدیدش با عنوان یحیی سکوت نکرد حذف شده در حالی که این بازیگر از علت ممنوع التصویری خود اعلام بی خبری میکند.

فاطمه معتمدآریا:با استناد به چه قانونی و کدام حکم قضائی ممنوع التصویری صورت می گیرد؟ من بی خبرم.
 
حذف چهره فاطمه معتمدآریا در تیزرهای تبلیغاتی
فاطمه معتمدآریا بازیگر زن پیشکسوت ایرانی این روزها با فیلمی نسبتا خوش ساخت با نام "یحیی سکوت نکرد" به گروه سینمایی هنروتجربه آمده است.
هرچند در بیلبوردها و آگهی هایی که از این فیلم در رسانه های مکتوب منتشر شده تصویر معتمدآریا دیده میشود اما در تیزرهای تلویزیونی "یحیی سکوت نکرد" اثری از نام یا تصویر این بازیگر نیست.
پیش از این نیز پخش مجدد سریال "آرایشگاه زیبا" از رسانه ملی با حذف نام وی از تیتراژ مواجه شده بود.

ممنوع التصویری فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا در فیلم یحیی سکوت نکرد
 
اسم و تصویر و صدایم اجازه پخش ندارد
فاطمه معتمدآریا در تازه ترین گفتگویش با اشاره به این ممنوعیت از پیگیریش برای فهمیدن دلایل آن سخن گفته است. این بازیگر می گوید: برای شروع تبلیغات فیلم، کارگردان "یحیی سکوت نکرد" کاوه ابراهیم پور، به من زنگ زد و گفت تیزری برای پخش به تلویزیون دادیم و به ما گفته اند اسم و تصویر و صدای شما اجازه پخش ندارد. علتش را من هم نمی دانم.
 
با آنها که دشمن بودند هم گفتگو می کنیم
این بازیگر با اخلاق سینمای ایران با اشاره به اینکه با دنیا هم به توافق رسیده ایم اما در داخل هنوز اختلاف داریم خاطرنشان می سازد:ما امروز در دنیا با خیلی از کسانی که دشمن بودند هم گفت وگو می کنیم و به توافق می رسیم، اما برای تبلیغ یک کار فرهنگی هنوز این اتفاقات می افتد! با استناد به چه قانونی و کدام حکم قضائی این رفتارها صورت می گیرد؟ من بی خبرم.
 
از طریق مراجع قانونی در حال رفع مشکل هستم
وی افزود: اگر من حق خودم را هم فراموش کنم، به تهیه کننده متعهد هستم. نمی دانم این چه ضرری است که تهیه کننده باید متحمل شود. البته من از طریق مراجع قانونی کشور دنبال رفع این رفتارها و دوگانگی ها هستم و امیدوارم به نتیجه برسد.

 

فاطمه معتمدآریا ممنوع التصویر شد! + عکس

فاطمه معتمدآریا ممنوع التصویر شد! + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 77
برگرفته از روزنامه شرق - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 55 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف