دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیفال فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396
فال روزانه ، فال امروز
برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز پنجشنبه بیست و سوم شهریور 96 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396
بازدید : 9,483 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور  1396 برای متولدین فروردین ماه

 محدود کردن میزان فعالیت هایتان امروز کار عاقلانه ای است، برای اینکه خیلی مهم است که قبل از اینکه به گردش و تفریح بروید، کارهای قبلی تان را تمام کنید. شاید امروز نه گفتن واجب ترین کاری باشد که باید انجام دهید، چراکه این کار ساده وقت اضافی ای که بهش نیاز دارید را بهتان می دهد. تا جایی که می توانید تمرکز داشته باشید، چراکه حضور شما در زمان حال جهانی متفاوت را برایتان به ارمغان می آورد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین اردیبهشت ماه

 شما اکنون تصویری واقع بینانه نسبت به آینده در ذهن دارید، اما هنوز هم فکر کردن بیش از اندازه در مورد موفقیتهای مربوط به گذشته که از دستشان داده اید باعث می شود که نتوانید به خوبی از آنچه پیش رویتان قرار دارد بهره بگیرید. پیگیری کردن مهم ترین هدفهایتان بسیار مهم است، اما توسعه دادن امکانات دیگر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به یاد داشته باشید که رویاهای شما می توانند پتانسیل ناشناخته ای که در موقعیت اخیر پنهان بودند را احیا کنند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین خرداد ماه

فعالیت هایی که در این روزهای اخیر انجام داده اید باعث شده است که تا حدودی گیج و گمراه شوید، بهتر است قبل از ادامه ی مسیر در ابتدا به آینده فعالیت هایتان نظری داشته باشید، یا یک برنامه ریزی کوتاه مدت داشته باشید و بعد به پیش بروید تا بیش از این گمراه نشوید. از افرادی که در این زمینه  دارای تجربه هستند کمک بگیرید. زیرا اگر بدون مشورت به کارهایتان ادامه بدهید، فعالیت هایتان دیگر لذتی برای تان ندارد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین تیر ماه

 شما امروز به حدی دلسوز شده اید که سعی می کنید تمام خواسته های اطرافیانتان را برآورده کنید. اما این کاری که می کنید اصلاً کار درستی نیست. چرا که پایان خوشی برای شما نخواهد داشت. اگر نمی توانید میزان توقعات افراد دیگر را بسنجید نگرانی به دلتان راه ندهید. برای اینکه دوست و یا نامزدتان از شما توقعات غیر معمول دارد. فقط تا حد امکان بهش نشان دهید که هم راستگو هستید و هم گوش شنوا برای شنیدن حرف هایش دارید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین مرداد ماه

 باوجود اینکه ممکن است شما هنوز به خاطر درخواستهای زیادی که از شما شده است ناراحت باشید، ولی اکنون توانایی این را دارید که بیشتر از قبل کار کنید. با وجود این اگر شما تلاش کنید که همه کارها را یکدفعه تمام کنید، بسیار عصبانی خواهید شد. از طرف دیگر آرام کار کردن و پیروی کردن از یک برنامه باقاعده موفقیت شما را تضمین خواهد کرد. به یاد داشته باشید که راههای میان بر شما را به هدف نمی رسانند، پس از وقتتان استفاده کرده و کاری را که درست است انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین شهریور ماه

اگر شما باید وفادارانه به خاطر یک دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده تان بر سر یک موضوع پافشاری کنید، به نحوی این کار را انجام دهید که باعث بروز مشکلی غیر قابل حل نشود. اگرچه قصد و نیت شما می تواند پاک باشد، ولی وقتی خیلی با احساس عشق خود به دیگران را ابراز می کنید ممکن است آنها رنجیده شوند. قبل از اینکه شروع به دفاع کردن از یک فرد خاص یا از یک سلیقه بکنید، همه جوانب را در نظر بگیرید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین مهر ماه

 امروز حجم کارهایی که شما باید انجام بدهید اهمیت ندارد، بلکه موضوع مهم این است که شما به تفریح نیاز دارید. لزوماً تفریح به این معنا نیست که شما نیاز دارید که از مسئولیتهای تان شانه خالی کنید؛ بلکه این مفهوم را می رساند که اگر شما از کاری که انجام می دهید لذت ببرید، بیشتر هم فعالیت خواهید کرد. تصمیم گیری با خود شماست؛ شما می توانید به خاطر کارهایی که می خواهید امروز انجام دهید گله و شکایت کنید یا اینکه می توانید روشتان را تغییر داده و درهر صورت روزی دلنشین برای خود بسازید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین آبان ماه

امروز اگر دوستان یا همکارانتان خواستند بهتان کمک کنند حواس خود را جمع کنید، چراکه شاید درحدی که شما فکر می کنید قابل اعتماد نباشند. البته این سخن بدین معنی نیست که آنها قصد منحرف کردن شما را دارند، بلکه به خاطر اینکه می خواهند حسن نیت خود را بهتان نشان دهند، قول هایی می دهند که نمی توانند بهشان عمل کنند. اگر از روی لطف و محبت بهتان پیشنهاد حمایت و پشتیبانی داده شد قبول کنید، ولی توقع خود را زیاد بالا نبرید وگرنه ناامید خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین آذر ماه

وقتی که به دیگران می گویید دوست دارید برای مسافرت به یک جزیره در دریاهای جنوبی و یا به کوه های آلپ بروید کاملاً جدی حرف می زنید!! حتی اگر این مسافرت ها ظاهراً غیر ممکن به نظر می رسند، ولی قوه تشخیص شما می تواند برایتان راهی پیدا کند. اگر افرادی هستند که خیلی بهتان سخت می گیرند، آنها را در جریان تمام برنامه هایتان قرار ندهید. آرزوها و رویاهایتان را به فردی بگویید که دوست دارید همسفرتان باشد!

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین دی ماه

در حالی که عطارد وارد یازدهمین خانه شما (مربوط به دوستان و فعالیتهای گروهی) می شود، زندگی شغلی شما که همیشه پرمشغله بوده، امروز نسبت به روزهای قبل پرمشغله تر هم می شود. اتفاقات جدیدی که پیش می آید تا حدودی شما را عصبانی می کند، به خصوص اگر شما بخواهید ساعتی را در خلوت و تنهایی سپری کنید. فراموش نکنید که یازدهمین خانه شما به آینده شما مربوط می شود، بنابراین حتی اگر احساس می کنید که به تنهایی نیاز دارید، اجازه بدهید که رویاهایتان شما را به هر جا که می خواهند با خود ببرند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین بهمن ماه

امروز موفقیت و سازندگی شما به این بستگی دارد که نسبت به به حرکات ماه در نشانه تان آگاه و مطلع باشید، بنابراین بتان توصیه می کنیم آروزها و احساسات تغییر یافته خود را ابراز کنید. باوجود اینکه شما معمولاً نسبت به اتفاقاتی که رخ می دهد سریع واکنش نشان می دهید، ولی امروز باید قدری محتاط باشید. اگر این کار را نکنید خودتان را بر سر دو راهی خواهید دید!

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 23 شهریور 1396 برای متولدین اسفند ماه

یک نفر امروز شاید حرفی بزند و سپس کار دیگری را انجام دهد (حرف و عملش یکی نباشد)، که این موضوع می تواند روز شما را قدری آشفته کند. در مورد مسائلی که به دیگران بستگی دارد محتاط باشید، برای اینکه یک سوء تفاهم ساده می تواند تبدیل به مشکلی بزرگ بشود. دانستن اینکه چه کسی هستید و چه کاری میخواهید انجام دهید اکنون برای شما از رابطه دوستی ای که به نقطه پایان نزدیک شده مهم تر است.

فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396

فال روزانه پنجشنبه 23 شهریور 1396
3.416
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف