نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 29 اسفند 1396
فال روزانه ، فال امروز
شاید جالب و خواندنی باشد ؛ فال روز 29 اسفند 96 آخرین روز سال 1396 را بخوانید و ببنید روز قبل از عید نوروز برای شما چه رقم خواهد خورد
تاریخ انتشار : 29 اسفند 1396
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین فروردین ماه

قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرید باید بدانید که برنامه ریزی کردن برای یک تعطیلات عالی مدتی زمان می برد. اما حتی اگر مسافرت رفتن تبدیل به مبارزه ای پوچ و بی فایده یا خیالی و واهی شد، از فکر و رویای مسافرت دست نکشید. تسلیم نشوید؛ همین که فهمیدید شما در حال آزمایش شدن هستید، راحت تر می توانید از خود شجاعت به خرج داده و تغییرات لازم را ایجاد کنید، بنابراین شما می توانید به راه خود ادامه دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین اردیبهشت ماه

 امروز حوصله ی منطق و مسائل جدی را ندارید، به خصوص  اگر کسی بخواهد  خارج از شوخی با شما صحبت کند. شاید بخواهید بی خیال وظایف بشوید حتی اگر بدانید که ناچار می شوید بهای سنگینی برای این رفتار نسنجیده ی خود بپردازید. اما اگر قبل از اینکه به دنبال خوش گذرانی باشید کمی فکر کنید حتما می فهمید که بعد از تمام کردن کارهایتان حتی می توانید بیشتر به این منظور برسید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین خرداد ماه

شاید امروز باز هم کارهای زیادی برای انجام دادن در داخل خانه داشته باشید که ظاهرا ربطی به وظایف شغلی ندارد. باوجود این فایده ای ندارد با حوادث خارجی بجنگید. مقاومت و عدم انعطاف پذیری در شما ناراحتی های بیشتری برایتان به همراه می آورد. تنها چیزی که در این روند از دست می دهید غرور نابجا است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین تیر ماه

 شما برنامه های بزرگی در سرتان می پرورانید. مثل اینکه به سرزمین رویاها سفر کرده اید. اما امروز واقعیات روزمره زندگی مانع رویاپردازی های شما می شود. اجازه ندهید که دوباره این اتفاق بیفتد. اگر فکر می کند که می توانید این رویاها را به واقعیت تبدیل کنید اشتباه کرده اید برای اینکه به اندازه کافی زحمت نکشیده اید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین مرداد ماه

 شما می دانید که چیزی در حال تغییر کردن است، اما هنوز نمی توانید بگویید که آن چیز چیست. در این میان احساسات شما خیلی خشن شده اند؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستید، برای اینکه نمی دانید که چگونه باید احساسات خود را ابراز کنید. به جای اینکه متکی به کلمات باشید، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم کردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید. بعد از این هر وقت که لازم شد می توانید مقصود خود را بیان کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز با کمک منطق تان می توانید دیدگاه خوبی حاصل کنید. اما این بدین معنی نیست که شما به رویاهایتان اجازه ایجاد کردن یه رابطه دوستانه ایده آل تر می دهید. هم اکنون بهترین استراتژی برای شما این است که در عین حال که روابط عادی خود را حفظ می کنید، تسلیم عشق نشوید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین مهر ماه

امروز می توانید با احترام به خود و دانستن ارزش خودتان یک پیشرفت در زندگی تان را  تجربه کنید. ممکن است از شخصی از نزدیکان تان یاد بگیرید که دیگران چقدر برای کارهای شما ارزش قائل هستند. اما در عوض اینکه به خود مغرور شوید و اجازه دهید که تملق دیگران شما را در منجلاب نادانی غرق کند آماده کار بعدی شوید. بسیار خوب است که به جلو پیش بروید اما قبل از آن بنشینید و درباره کارهایی که قبلا انجام داده اید به خوبی بیندیشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین آبان ماه

امروز اصلاً اهمیتی ندارد که شما چقدر کار برای انجام دادن دارید، شما به راحتی قول می دهید و بعد به تفریح کردن مشغول می شوید. متأسفانه امروز وقت تفریح و بازی کردن نیست، شما در روزهای دیگر می توانید این کار را بکنید، ولی امروز اول باید وظایف کاری خود را تمام کنید. اگر امروز سخت کار کنید، روزهای دیگر شانس این را خواهید داشت که با خیال راحت تفریح کنید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین آذر ماه

امروز به خلق و خوی خودتان توجه داشته باشید، برای اینکه ممکن است شما حتی قبل از اینکه متوجه بشوید اتفاق بدی افتاده است عصبانیت شدیدی از خود نشان بدهید. احساسات شما به طور ناگهانی می توانند شما را غافلگیر کنند، به خصوص اگر شما برای دور شدن از آنها تلاش می کنید. شدید بودن این احساسات می تواند هر کسی را شگفت زده کند، حتی خود شما هم تحت تأثیر این احساسات شگفت زده می شوید. قبل از اینکه با زدودن یک گرفتاری غیر ضروری از ذهنتان خودتان را خلاص کنید، بیشتر به آن توجه کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین دی ماه

شما یک دوست و یا یک هواخواه دارید که می توانید بهش تکیه کنید، بنابراین لزومی ندارد که در تنهایی و انزوا به سر ببرید. هنوز تصور این موضوع که این شخص به خاطر شما الان اینجا حضور دارد سخت است. بنابراین شما به راحتی نمی توانید ریسک کنید. به جای اینکه در همین موقعیت جدید خود باقی بمانید، به سمت گرفتاری ها و شرایط سخت متمایل شوید تا ببینید یک رابطه دوستی قابل اطمینان چه فوایدی دارد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین بهمن ماه

 امروز باوجود حضور ماه در پنجمین خانه تان یعنی خانه عشق و خلاقیت، شما می خواهید تفریح کرده و خوش بگذرانید. اما شاید قادر نباشید دید منفی ای که از شرایط قبلی تان هنوز درشما باقی مانده را کنار بگذارید. به جای اینکه به پشت سر خود نگاه کرده و برپایه تصمیمات گذشته خود که منجر به شکست شده بود تصمیم گیری کنید، روی پتانسیل هایی که جلوی روی شما قرار دارد تمرکز کنید. لزومی ندارد اشتباهات گذشته را دوباره تکرار کنید!!

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 29 اسفند 1396

- فال روزانه در روز 29 اسفند 1396 برای متولدین اسفند ماه

هم اکنون شما چنان شخصیت قوی و اعتماد به نفس فوق العاده ای دارید که حتی اگر با مانع هم مواجه شوید اصلاً از شکست نمی ترسید. شما وقت ندارید که با فکر کردن به ناراحتی های پیشین خودتان را اذیت کنید. هم اکنون شما باید کارهایی که قبلاً نیمه کاره انجام داده اید و کارهایی که برای آینده در برنامه تان دارید را سر و سامان بدهید.

فال روز سه شنبه 29 اسفند 1396

فال روز سه شنبه 29 اسفند 1396
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف