نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 2 فروردین 1397
فال روزانه ، فالگیری روزانه
فال روزانه شما در روز پنج شنبه 2 فروردین 1397 بر اساس ماه تولدتان و هر آنچه از صبح تا شب بر شما خواهد گذشت
تاریخ انتشار : 2 فروردین 1397
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین فروردین ماه

امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرید. از یک طرف شما می خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر کمی تلاش کنید محیط امن و آرامی برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده اید. اما الان نباید نگران این باشید که چه راهی را انتخاب کنید؛ فقط ببینید که طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می کند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز نسبت به حرف هایی که قبلاً به دوست تان زده اید بیش ازحد حساسیت نشان می دهید. باوجود اینکه شما منظور خاصی نداشتید، ولی احساس می کنید صحبت های شما بیشتر از این که مشوق دوستتان بوده باشد، منتقدانه بوده است. به جای اینکه همه حرف ها را به خودتان نسبت بدهید، سعی کنید نسبت به گفتگوهایی که دور و بر خود می شنوید بی تفاوت تر باشید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین خرداد ماه

ابراز کردن احساسات خود در مقابل دیگران شاید آنها را خسته کند، ولی در عین حال کسانی را که دوستشان دارید را به شما نزدیک تر می کند. امروز شما به جای اینکه روش و شیوه خود را تغییر دهید، بیشتر دوست دارید بحثهای فلسفی داشته باشید و همچنین کمتر به مسائل عاطفی توجه می کنید. اما بعضی وقتها خیلی خوب است که آنچه در دلتان دارید را بیرون بریزید، حتی اگر این تبادل نظر خیلی ارزشمند و مفید نباشد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین تیر ماه

امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرید. از یک طرف شما می خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر کمی تلاش کنید محیط امن و آرامی برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده اید. اما الان نباید نگران این باشید که چه راهی را انتخاب کنید؛ فقط ببینید که طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می کند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین مرداد ماه

 امروز شما می توانید در یک لحظه خیلی به خودتان مطمئن باشید و در لحظه دیگر از اعتماد به نفس بالای خود رنج می برید. سیر کردن در این روند اصلاً جالب نیست، اما شما می توانید طی این مراحل چیزهای خیلی مهمی درباره خودتان بفهمید و خودتان را بهتر بشناسید. سرزنش کردن و مقصر دانستن دیگران باعث نمی شود احساس بهتری پیدا کنید و مطمئناً به آنها هم کمکی نخواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین شهریور ماه

امروز شما کمی ازخودراضی شده اید، برای اینکه شما چیزی را می دانید که دیگران سعی در فهمیدن آن دارند. اطرافینتان دور و بر شما می چرخند و تلاش می کنند که همه چیز را به خوبی و خوشی تمام کنند! اما شما می دانید که آنها وقت کافی ندارند. اگر آنها فقط کمی منتظر نگه داشته شوند، ناگهان عطارد ظاهر شده و کار بهتری انجام داده و بهشان کمک می کند عاقلانه تر و حتی راحت تر کار کنند. افراد دیگر شخصیت خودشان را به شما نشان نمی دهند، اما شما در حین کار می توانید آن را ببینید!

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین مهر ماه

امروز یک نفر از راه می رسد که حامل پیام های بدی برای شما است، اما شما نباید کورکورانه حرف های دیگران را قبول کنید. با این حال حرف های دیگران، بخصوص اگر شما روحیه انتقادپذیری داشته باشید، می تواند روی شما تأثیر بگذارد. به نظرات دیگران گوش بدهید، اما سعی نکنید که آنها را به خودتان بگیرید. اگر شما بتوانید بدون اینکه احساساتی شوید حقیقت را بشنوید، خواهید توانست از آموخته هایتان در جهت بهتر کردن زندگی تان استفاده کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین آبان ماه

امروز ماه در دوازدهمین خانه شما یعنی خانه اسرار و رازها قرار دارد و به شما یادآوری می کند که شما توانایی پنهان کردن عمیق ترین و اساسی ترین نیازهای خود را دارا هستید. اما درعین حال ماه در سومین خانه تان یعنی خانه ارتباطات با بهرام روبرو می شود و ترس از واکنش دیگران شاید باعث شود که خودتان را از دیگران جدا نکنید. ابتدا به تمام دلایلی که برای پنهان کردن برنامه هایتان در سر دارید خوب فکر کنید، بعد راحتی و آسایش خود را در نظر بگیرید و آنچه را که صلاح می دانید با اطرافیانتان در میان بگذارید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین آذر ماه

خیال بافی های شما ممکن است امروز گردشی پرماجرا برای تان به ارمغان آورده و باعث شوند که دراین گردش کلی تفریح کنید اما این نباید باعث شود که آنها را درست و واقعی بپندارید. مشکل شما این است که اگر زیادی در تصورات خود غرق شوید که احساس کنید این تقدیر شماست و ممکن است هر چیزی که جلوی چشمان شماست را تغییر دهد. مواظب باشید، این روی دیگری از خیالات و تصورات شماست. به واقعیت بازگردید و آنگاه می توانید از چیزی که درست و واقعی است لذت ببرید نه آن چیزی که وجود خارجی ندارد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین دی ماه

 منطق به شما حکم می کند که از چیزهای بسیار ساده لذت ببرید و به آنها راضی باشید، اما ماه در نشانه تان شما را وسوسه می کند که زمانی که دیگران در حال تفریح کردن هستند شما به دنبال کسب مال و ثروت باشید. شما اکنون قصد میان بر زدن ندارید و مطمئناً دلتان هم نمی خواهد افراد دیگر به شما بگویند که چه کاری باید انجام بدهید. استقلال طلبی شدید شما از هر مانعی که سد راهتان است پیشی می گیرد. در حال حاضر دلیلی برای نگران شدن وجود ندارد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین بهمن ماه

ارتباط بهرام و خورشید در سومین خانه شما یعنی خانه آموزش و یادگیری صورت گرفته است و همین موضوع باعث شده شما زمان مناسبی را برای شروع کردن یک رشته تحصیلی جدید اختصاص دهید. اما این آرزو سطحی و بی اهمیت نیست، پس چرا ذهن خود را با مسائل حاشیه ای و پیش پا افتاده منحرف می کنید؟ کارهایی را انتخاب کنید که به اندازه کافی عملی باشند و بر زندگی تان تاثیر مثبتی بگذارند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 2 فروردین 1397

- فال روزانه در روز 2 فروردین 1397 برای متولدین اسفند ماه

 امروز باید چشمتان به روی حقایق باز باشد و اگر اینگونه شد می فهمید که حقایق آنقدر که فکر می کردید بد نیستند. حالا فرصت این را دارید که جهان را آنگونه که هست ببینید، نه آنگونه که دوست دارید باشد. وقتی که رویاهایتان از حقیقت فاصله می گیرند، پس مجبور می شوید تمام جزئیات را بفهمید تا بتوانید تصمیمی منطقی بگیرید. در عین حال که به قدم بعدی خود فکر می کنید به مسائل جزئی و پیش پا افتاده هم دقت کنید.

فال روز پنج شنبه 2 فروردین 1397

فال روز پنج شنبه 2 فروردین 1397
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف