نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز جمعه 13 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز جمعه 13 شهریور 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 13 شهریور 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 امروز روز کاری خیلی راحتی برای شما نیست، چرا که ظاهرا به فعالیت های کاری شما بی توجهی می شود. شما انتظار چنین بی توجهی را از جانب اطرافیان تان ندارید، اما وقتی دیگران از نقطه نظر شما کمتر از شما کار می کنند اعصابتان خرد می شود. به جای اینکه آنها به کارهایی که کردید اعتراف کنند، ممکن است حتی کار خود را ول کنند تا بتوانند از کار شما انتقاد کنند! سعی نکنید از خودتان دفاع کرده و بیخودی انرژی تان را هدر بدهید، برای اینکه اوضاع از اینی که هست بدتر می شود. فقط به راه خود ادامه بدهید و شما تا هفته بعد در بالاترین موقعیت خود قرار خواهید گرفت.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 یک جست و جوی دراماتیک و عاطفی ممکن است همه چیز را در نظرتان پرشور و هیجان جلوه دهد، یا اینکه می توانید در یک فعالیت فیزیکی سرسختانه شرکت کنید تا انرژی اضافی شما را بگیرد. اگر شما این راه را از دیگری انتخاب نکنید، فرصت خوبی است که این نتیجه منفی دهد. راه خوبی نیست اگربخواهید کنترل تان را از دست بدهید، که موجب این می شود که کسانی را که همیشه دوست داشتید با شما باشند، را از دست بدهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما هم اکنون کمی عصبانی هستید! برای اینکه می دانید ماندن سر قولتان و تمام کردن کارهایی که متقبل شده اید چقدر اهمیت دارد. اما امروز وسوسه خوشگذرانی کردن بیشتر جلوه می کند و شما تاب مقاومت خود را از دست می دهید. خوشبختانه شما قادر هستید آنقدر سخت کار کنید که هم به کارهای قبلی خود برسید و هم برای انجام دادن برنامه های جدی تر وقت کافی پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

ممکن است امروز احساس چندان مثبت و خوبی نداشته باشید حتی اگر بتوانید اهداف و چشم انداز بسیار خوبی برای خود تصور کنید. این به خاطر این است که شما امروز بیش از همیشه واقع بین هستید و همچنین می توانید مشکلات و موانع را ببینید. ممکن است به خاطر تردیدهای درونی با خودتان درگیری داشته باشید. خوشبختانه این حس بدبینی تان زیاد دوام نخواهد آورد؛ مخصوصا اگر قبل از اینکه در زندگی تان با موانع و مسائل جدی مواجه شوید آنها را تصور کرده و برایشان راه حلی بیابید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 امروز عطارد پرشتاب وارد نشانه تان می شود، شور و هیجان و بذله گویی را وارد مکالمات و گفتگوهایتان می کند و به شیوایی و روانی زبان شما می افزاید. توانایی صحبت کردن در موقعیت ها و شرایط متفاوت هنر پیچیده ای است و بهتان کمک می کند تا از درسرها رهایی یابید. اما نباید طوری رفتار کنید که انگار همه چیز را می دانید. حتی اگر فکر می کند که واقعا همه چیز را می دانید باز هم این کار را نکنید!

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

سعی برای پیدا کردن راه معقولی برای انجام دادن همه کارهایی که امروز در برنامه تان دارید ممکن است ناامید کننده باشد. این مسئله به معنی این نیست که شما تقویم تان را با انبوهی از کار پر کرده اید؛ هر کاری نیازمند زمان و انرژی بیشتری است . احساسات خود را کنترل کنید؛ اگر ناراحتی و آزردگی های خود را برای دیگران فاش کنید، روزتان را پیچیده تر خواهد کرد. فقط به یاد داشته باشید اگر بتوانید خط پایان را تصور کنید قادر خواهید بود که در نهایت به آنجا برسید.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 در عین حال که کاملاً اهداف خود را شناخته اید، روز به روز بیشتر رشد کرده و تواناتر می شوید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، ولی به خاطر اینکه وقت زیادی دارید، دوست دارید کارهای بیشتری انجام دهید. خوشبختانه شما برای متعادل کردن زندگیتان آمادگی کامل دارید. همین برای لذت بردن شما از زندگی کفایت می کند. شما به وقت خود به اهدافتان خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 هم اکنون شما کاملاً به سمت عطارد که در دهمین خانه تان یعنی خانه شغلی قرار دارد کشیده می شوید. شما در جستجوی روش هایی هستید که از نظر حرفه ای پیشرفت کنید و برای اینکه بیشتر مورد توجه واقع شوید سخت تر از قبل کار می کنید. متاسفانه این تلاش های سخت شما را به جایی نمی رساند. ترکیبی از استقامت، صبر و شکیبایی و همچنین نگرش های مثبت بهترین روش برای رسیدن به موفقیت است.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز هر فعالیتی که به نظر شما تفریح و سرگرمی باشد، شاید اسباب زحمت و دردسر باشد! عجیب اینکه شما بیشتر از آنکه در جستجوی لذت باشید، حتی در تفریحاتی که به کارتان ربطی ندارد شرکت می کنید. اما اگر فقط قصد تحرک و فعالیت داشته باشید اتفاق بدی نخواهد افتاد. فقط به دوستانتان اجازه ندهید شما را مجبور به انجام دادن کاری بکنند که دوست ندارید. اگر شما زمانی را به خودتان اختصاص دهید آنها نیز شما را درک خواهند کرد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 شما امروز فقط احساس سرحال بودن می کنید، اما درست نیست هرآنچه که در فکرتان دارید را با دیگران در میان بگذارید. مثل اینکه شما مدتی برنامه هایتان را معوق گذاشته بودید، ولی حالا که شروع کرده اید آنها را اجرا کنید، موانع یکی پس از دیگری ظاهر می شوند. آرامش داشته باشید و به دنبال راهی باشید که در حین کار کردن تا جایی که می توانید از کارتان لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 شما طوری در مورد خود حرف می زنید که انگار همه چیز خیلی عالی است، اما مثل اینکه مشکلاتی هم وجود دارد. شما خیلی با مسائل حاشیه ای و جزئی درگیرید که از حل کردن آنها هم اجتناب می کنید، بنابراین سعی کنید که چیزهایی که برایتان ارزشمندند را از دست ندهید. حتی اگر وسوسه می شوید که استراحت کرده و بقیه روزتان را با فکر کردن سپری کنید، ولی الان باید بر روی فهرستی که از وظایفتان تهیه کرده اید تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 13 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 اکنون برای شما سخت است که به حسهای عادی خود اطمینان کنید، برای اینکه حتی سخت کار کردن هم به نظر شما مثل تفریح است. نگرش مثبت شما قابل ستایش است، اما تشخیص دادن اینکه تصورات شما درست است یا نه نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما از دو دیدگاه متفاوت به جهان نگاه می کنید. یک دیدگاه شما همه چیز را خوب می بیند و در دیدگاه دیگرتان برعکس همه چیز به نظر بد می آید. باید بفهمید که بین این دو کدام یک درست دارد.

فال روزانه ، فال روز جمعه 13 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز جمعه 13 شهریور 1394
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 22
این مطلب مفید بود ؟ 15 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف