نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز جمعه 17 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز جمعه 17 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 17 مهر 1394
بازدید : 5,346 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 باوجود اینکه ممکن است شما هنوز به خاطر درخواستهای زیادی که از شما شده است ناراحت باشید، ولی اکنون توانایی این را دارید که بیشتر از قبل کار کنید. با وجود این اگر شما تلاش کنید که همه کارها را یکدفعه تمام کنید، بسیار عصبانی خواهید شد. از طرف دیگر آرام کار کردن و پیروی کردن از یک برنامه باقاعده موفقیت شما را تضمین خواهد کرد. به یاد داشته باشید که راههای میان بر شما را به هدف نمی رسانند، پس از وقتتان استفاده کرده و کاری را که درست است انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما برای اینکه متوجه شوید که خط سیر جدیدتان شما را به جایی که می خواهید نمی رساند، شاید نیاز داشته باشید که زمان کافی صبر کنید. با تجدید نظر کردن در آنچه که شما هر روز انجام می دهید، این حس در شما به وجود می آید که این کارها مسیر زندگی همیشگی شما است. شما باید هدفهای بلند مدت خود را تغییر داده و لازم نیست برای سیر تکامل طبیعی آنها پافشاری کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز در حالیکه برای پیاده روی در طبیعت از خانه بیرون می روید، حرکت مؤثر شما به سمت تجربه کردن زیبایی می تواند شما را به کار کردن در بیرون از خانه ترغیب کند،. اما حتی اگر شما در خانه تلویزیون تماشا کرده و یا موزیک گوش بدهید نیز لذت خواهید برد. با وجود این اگر در پایان روز شما همچنان بر انجام دادن کارهایی که مهارتهای مخصوصتان را به کار می گیرند تمرکز کنید، بهترین احساس را خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

اگرچه امروز شما تلاش می کنید که فرد آسان گیر و بی قیدی باشید، اطرافیانتان باز هم شما را انسان سخت گیری می دانند که همیشه به هر درخواستی جواب منفی می دهید. این سخن به معنی این نیست که شما فرد منفی بافی هستید؛ بلکه اکنون که رفتارهای سبک سرانه زیاد مقبول نیست، نظریاتتان در مورد تمام امور خیلی ثابت و غیر قابل تغییر شده است. فقط باید خودتان باشید و به خاطر افکار دیگران خودتان را نگران نکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 شما امروز احساس خیلی خاصی نسبت به اتفاقات درست و نادرستی که پیرامونتان رخ می دهد دارید. شما توانایی قضاوت کردن فوق العاده ای دارید، چرا که هم اکنون قدرت قضاوت شما خیلی قوی شده است و همچنین توانایی دیدن هر دو جنبه یک سئوال به آن اضافه شده است. فقط فراموش نکنید حرف شما سخن نهایی نیست، پس فقط به عنوان یک فرضیه آن را بیان کنید. به افراد دیگر زمان بدهید، آنها نیاز دارند خودشان به آگاهی برسند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما می توانید امروز بسیار متفکر باشید و الان کار زیادی در این رابطه نمی توانید انجام دهید غیر از این که با یکی از نزدیک ترین دوستان تان در این رابطه بحث کنید. ممکن است کشف کنید که نیاز دارید تا به احساس ناخوشایندی که بواسطه ترس از تغییر بوجود آورده اید غلبه کنید. خوشبختانه می توانید یکباره یخ فاصله را بشکنید و داستان تان را با دیگری تقسیم کنید؛ دیگران باید بتوانند که در تجربه شما سهیم باشند. زمانیکه گفتگوی شما در جریان است از این مطمئن شوید که یک بازخورد معقول دریافت خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

شما امروز مشتاق هستید تحت هر شرایطی که باشد پاشنه کفش تان را بکشید و کار کاملا خارق العاده ای انجام دهید، اما زیاد هم مایل نیستید که از زمینه اصلی که تا به حال در آن کار می کردید غافل شوید. شما تا به حال از کارهای ناتمامتان عقب نگه داشته شده بودید و قادر نبودید که وظایف خود را کامل کنید. اجازه ندهید که سرخوردگی بر شما غلبه کند. عصبانی شدن چاره کار شما نیست و  شما یا هیچ کس دیگری را خوشحال تر نمی کند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 امروز خواهر و برادرانتان و یا دوستان نزدیکتان می توانند برای شما گرفتاری درست کنند. با وجود این اگر این مشکلات موقتی باشند برایتان بهتر که بهشان رسیدگی کنید. نگرانی هایتان به خاطر مسائلی که مستقیماً به شما مربوط نمی شود می تواند به شما انگیزه بدهد که به مشکلات حل نشده خودتان هم توجه کنید. ولی اکنون زمان مناسبی برای مطرح کردن مشکلات خود و پیجیده تر کردن اوضاع نیست.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 شما امروز خیلی ناراحت هستید، چرا که دوستان صمیمی و خانواده تان احساسات و علایق شما را درک نمی کنند. اما سرزنش کردن آنها به خاطر عدم توجه شان کاری اشتباه است. خواه شما به خاطر ترس از واکنش دیگران به اندازه کافی آنها را در جریان احساسات خود قرار ندهید و خواه بیش از حد در مورد احساسات خود صحبت کنید تا جایی که این بی پرده گویی ها جنجال به پا کند، هیچ فرقی نمی کند، شما الان فقط باید نقش خود را در شرایط اخیر به خوبی نشان داده و وظایف خود را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

ممکن است امروز رابطه شما با همسر یا دوست تان به طرز عجیبی بهم بریزد چرا که اختلاف عقایدی که شما با هم دارید منجر به یک درگیری لفظی شدید خواهد شد. یکی از شماها ممکن است خونسرد و آرام باشد و درگیری را خاتمه دهد ولی باعث می شود دیگری عصبی تر شود. اگر این درگیری منجر به این شود که قلب هر دو شما بشکند مطمئن باشید هیچ کدام تان برنده نخواهید شد. به جای اینکه آنقدر با هم بجنگید تا ثابت کنید کدام یکی از شما درست می گوید یک نفس عمیق بکشید و تظاهر کنید که هر دو پیشکشی دارید که باید به یکدیگر تقدیم کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

ممکن است شما در مسیری موفق شوید؛ این مسیر می تواند درهم شکستن یک فوریت برای آغاز کردن کار جدیدی در خانه باشد یا اینکه نخستین قدم را برای بیان احساسات تان با یک دوست نزدیک یا یکی از اعضای خانواده تان برمی دارید. اما شما همچنین تصمیم دارید که از مسئولیت طولانی مدتی که دارید پریشان و آشفته نشوید. با این وجود، این تغییر ناگهانی می تواند اضطرابی بر شما وارد کند اما باید تلاش کنید که اهداف آینده تان را با تمایلاتی که بدست آوردن رضایت زودگذر دارید متعادل و هماهنگ کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 17 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

همیشه قبل از اینکه گفتگویی را آغاز کنید، قبلاً به حرفهایی که می خواهید بزنید فکر کنید، چرا که امروز برقراری ارتباط از روی احتیاط خوشبختی شما را تضمین می کند. از سوی دیگر شاید نتوانید نظر مساعد دیگران را نسبت به نقطه نظرات خود جلب کنید. فهم اینکه شما ممکن است تمام حرفهایی که زده می شود را به طور کامل متوجه نشوید، برای اینکه قبل از حرف زدن فکر کنید، دلیل خوبی است.

فال روزانه ، فال روز جمعه 17 مهر 1394

فال روزانه | فال روز جمعه 17 مهر 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 19
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف