نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز جمعه 23 مرداد 1394
یفال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز جمعه 23 مرداد 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 23 مرداد 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز صحبت کردن در مورد نقاط ضعفتان با یکی از دوستان نتایج شگفت انگیزی را به دنبال دارد. اظهار نظرات خالصانه دوستتان باعث می شود دیدگاهی که شما نسبت به خودتان دارید تغییر کند. اطلاعاتی که شما امروز می گیرید چیزهای جدیدی نیستند، فقط شما بیشتر مشتاق هستید که با حقیقت روبرو شوید. انطعاف پذیر بودن و صادق بودن با دیگران در نهایت باعث می شود اعتماد به نفس از دست رفته تان را بازیابید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

ما امروز خیلی احساس ناامنی خواهید کرد، بخصوص اگر یکی از دوستان نزدیکتان و یا شریکتان با بهتر جلوه دادن چیزهایی که خیلی هم خوب نیستند شما را خوب راهنمایی نکند. اگرچه شما هم اکنون می توانید به وضوح ببینید که یکی از اطرافیانتان تلاش می کند شما را بفریبد، اما امکان دارد دلیل این عصبانیت اخیر شما بیشتر ترس های خودتان باشد نه رفتار آنها. پس قبل از اینکه عجولانه تصمیم بگیرید، تمام حقایق را بررسی کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 شما در رفتار با فردی که مشکلات خیلی کوچک و جزئی را تبدیل به فاجعه ای بزرگ می کند بی طاقت شده و صبر و تحملتان را از دست داده اید. حتی اگر لازم شد روی این کار کنترل داشته باشید، لازم نیست به خاطر پرداختن به مسائل یک نفر دیگر کارتان را متوقف کنید. اگر دیگران به این رفتارهای خود ادامه دادند سعی کنید که فقط ازشان دوری بجویید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما امروز بیشتر از همیشه درباره عشق و افسانه جدی هستید و ممکن است بدنبال راه هایی باشید که علاقه تان را در مسیر یک رابطه هیجان انگیز امتحان کنید یا اینکه بدنبال ایجاد رابطه ای جدید با شخص دیگری باشید. اما وضعیت غمگین و محزون شما می تواند در سر راه شما برای رسیدن به هدف هایتان مانع ایجاد کند. با این حال یک هوشیاری ناگهانی می تواند همه چیز را در یک لحظه تغییر دهد. اگر با حقیقت برخورد کردید سعی نکنید با آن بجنگید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 امروز اصلاً اهمیتی ندارد که قصد و نیت شما خوب است، به خاطر اینکه مرزهایی که برای خودتان تعیین کرده اید خیلی قابل تغییر هستند، و موقعیت سختی برای شما پیش آمده است. شما محدودیتهای خودتان را می شناسید اما ممکن است که باز هم از دست دیگران عصبانی شوید. از جلو رفتن و اقدام کردن هراس نداشته باشید و به دیگران اجازه بدهید که جایگاه شما را بشناسند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 شما امروز قادر هستید به شیوایی در مورد یپچیده ترین و عمیق ترین حسهای خود صحبت کنید، ولی ممکن است که راحت ترین راه را انتخاب کنید و مسائل سطحی را ترجیح دهید و بخواهید آنها را به دیگران هم آموزش دهید. به جای اینکه به دیگران درس اخلاق دهید، بهتر است که ساکت بمانید. شما با رفتارهای مثبتتان بیشتر می توانید روی آنها تأثیر بگذارید. آنها هم این توانایی شما را تحسین خواهند کرد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

ممکن است امروز رابطه شما با همسر یا دوست تان به طرز عجیبی بهم بریزد چرا که اختلاف عقایدی که شما با هم دارید منجر به یک درگیری لفظی شدید خواهد شد. یکی از شماها ممکن است خونسرد و آرام باشد و درگیری را خاتمه دهد ولی باعث می شود دیگری عصبی تر شود. اگر این درگیری منجر به این شود که قلب هر دو شما بشکند مطمئن باشید هیچ کدام تان برنده نخواهید شد. به جای اینکه آنقدر با هم بجنگید تا ثابت کنید کدام یکی از شما درست می گوید یک نفس عمیق بکشید و تظاهر کنید که هر دو پیشکشی دارید که باید به یکدیگر تقدیم کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

باوجود اینکه شاید شما نفهمید که در لحظه حال چه فشارهایی بهتان وارد می شود، اما به طور کامل از نیازهاتان اطلاع دارید. متاسفانه مشکلات شما انقدر بخشنده نیستند که آرزوهای قلبی تان را برآوده سازند! و خوشبختانه شما می توانید با نشان دادن تمایلتان به صبرکردن برای رسیدن به رضایت از فشاری که بهتان اعمال می شود بکاهید. صبر و شکیبایی شما برای عوض کردن شرایط کافی است و بهتان اجازه می دهد به چیزهایی که می خواهید برسید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 شما دلتان می خواهد که برای مدت کوتاهی همه چیز را رها کنید، اما متوجه می شوید نمی توانید به راحتی کاری کنید که این اتفاق بیفتد. بنابراین ممکن است از خودتان ناامید شوید. اما این واقعا مشکل شما نیست، صبر داشته باشید و ببینید که چگونه مسئولیتهایتان در طول این روزها کم تر می شود و بعد برگردید به اینکه وقت فراقتی برای خود در برنامه زندگیتان بگنجانید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 با وجود اینکه شما این توانایی را دارید که کاری را به دقت بررسی کرده و آن را به معانی تشکیل دهنده اش تقسیم کنید، اما سعی کنید تا  آن را به کاری زیادی تبدیل نکنید و به خود نگویید که باید آن را حتما همین الان انجام دهید. به پایان رساندن کاری که اخیرا قول آن را داده بودید بسیار مهم است، اما لازم نیست که شما نیروی تان را به این خاطر هدر بدهید که به هر کس که می رسید درباره کارتان به او توضیح دهید. زیاد مهم نیست که امروز جلب توجه کنید، فقط کارتان را انجام دهید و ببینید کار بعدی تان چیست.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است به احساسی دست پیدا کنید که شما را به جایی برساند درست خلاف جهتی که تا به امروز فکر می کردید. در حقیقت، ایده جدید شما احتمالا برخلاف ایده های دیگران خواهد بود. راه آسانی نیست چرا که احتمال آن می رود که طی روزهای آینده با ایستادگی و مقاومت روبرو شوید. بنابراین، بهتر است که حالا از غریزه تان کمک بگیرید و از راه های قدیمی دوری کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 23 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز تلاشهای شما برای نشان دادن دلسوزی و درک کردن دیگران شاید به ثمر ننشیند. البته این سخن بدین معنی نیست که تلاشهایتان کاملا بی فایده است؛ بلکه معنی اش این است که شما مطئن نیستید که دقیقا چه چیزی خیلی مهم است. حتی حس می کنید چشمهایتان را بسته اند و دور خودتان می چرخید!! به جای اینکه سعی کنید به افراد دیگر کمک کنید، یادتان باشد که یک کار کوچک و کمی مهربانی می تواند نتایج خیلی بزرگی به همراه داشته باشد.

فال روزانه ، فال روز جمعه 23 مرداد 1394

فال روزانه | فال روز جمعه 23 مرداد 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف