نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز جمعه 30 مرداد 1394
یفال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز جمعه 30 مرداد 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 امروز می تواند روز نشاط آوری برای شما باشد، درحالیکه خورشید و عطارد هر دو در نهمین خانه شما قرار دارند. وقتی که ماه هم امروز به آنها ملحق می شود، از اینکه پیامهای درهم و برهم دریافت می کنید آشفته نشوید. از یک طرف شما می دانید که ایده های بزرگی دارید و آنها را فراموش نخواهید کرد. اما از طرف دیگر شما نمی توانید تخمین بزنید که چقدر کار در پیش رویتان برای انجام دادن دارید. اگر شما فراموش نکنید که به طور مرتب زیاده خواهی ها را تعدیل کنید، بسیار پیشرفت خواهید کرد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 شما امروز احساس می کنید که از آسایش و راحتی همیشگی تان بیرون آمده اید. شما وقتی که برای انجام دادن کاری آماده نیستید، واقعاً دوست ندارید که آن کار را انجام دهید، اما شهامت جواب منفی دادن را هم ندارید. خوشبختانه شما می تواند بدون از دست دادن موقعیت هایتان مسئولیتی جدید را نیز قبول کنید. شما قادر هستید خیلی بهتر آز آنچه فکر می کردید وظایفتان را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 امروز شما نمی توانید به حرفهای منطقی گوش بدهید و حتی اگر بتوانید، احتمالاً باز هم این کار را نخواهید کرد. شما گزینه های بسیار ساده ای برای انتخاب کردن دارید؛  یا به تفریح و شادی کردن مشغول شوید و یا سخت کار کنید تا در روزهای دیگر بتوانید تفریح کنید. زمانی که شما تصمیم می گیرید به پیک نیک بروید و بعد هم می خواهید زود برگردید، دیگران زیاد تعجب نمی کنند. ذهن شما هم اکنون در فراغت کامل به سر می برد، پس تا جایی که می توانید از زندگی لذت ببرید

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما با حجمی از اطلاعات روبرو هستید که برای تان سخت است که بخواهید همه آنها را جمع و جور کنید و سر و سامان دهید. فقط زمانی که فکر می کنید چه باید بکنید، می توانید چیزهای دیگری یاد بگیرید که راه متفاوتی را پیش پایتان بگذارد. تصمیمات لجوجانه نگیرید. به خاطر اینکه مجبور می شوید که به محض اینکه خواستید کارتان را شروع کنید افکارتان را تغییر دهید. بهتر است که کمی این احساس تعهدتان را کنار بگذارید و راهی برای خود باز نگه دارید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 ممکن است امروز با یکی از اعضای خانواده تان جر و بحث داشته باشید. کاملاً واضح است که این مشکل مربوط به شما نیست، برای اینکه دوست داشته اید که از مجادله ها دوری کنید. حتی اگر با صحبت کردن هم توانستید این مشکل را حل کنید، اما شما در این آزمایش می فهمید که شما در شرایط جدی و مهم عدم توانایی خود را به دیگران ربط می دهید. تمرین کردن انعطاف پذیری باعث می شود که دیگران بیشتر با شما احساس راحتی کنند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما در مقام و مرتبه اجتماعی تان  دارای رتبه خوبی می باشید که افراد بسیاری در حسرت این مرتبه هستند و آرزو دارند که ای کاش آنها نیز در چنین مرتبه ای بودند. پس قدر شغل و یا مقام اجتماعی تان را بدانید، به راحتی و به خاطر دلایل بی مورد شغل تان را از دست ندهید. کمی بیشتر مراقب رفتارتان باشید زیرا شما با رفتار و گفتارتان باعث شده اید که افراد زیادی از شما برنجند با این که شما با قصد قبلی یا به عمد این کار را انجام نداده اید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 برای شما آشکار کردن آنچه که در قلبتان است همیشه کار آسانی نیست، اما امروز ممکن است ریسک کرده و این کار را انجام بدهید. امکان دارد نتیجه آن چیزی که شما انتظار دارید نباشد. اگرچه این رک گویی شما ممکن است افراد دیگر را بترساند. صحبت کردن بیش از اندازه باعث می شود مسائلی را که نمی خواهید دیگران بدانند افشا کنید. فراموش نکنید که لازم نیست هر چیزی را که در ذهنتان می گذرد با دیگران در میان بگذارید. قبل از اینکه این کار را انجام دهید به عکس العمل اطرافیانتان هم فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 اگرچه شما مجبورید سخت کار کنید، ولی در دورن خود دوست دارید که امروز را به تفریح کردن بپردازید. بدترین خبر اکنون برای شما این است که هنوز هم مجبور باشید مسئولیتهای سنگینی را به طور منظم بر عهده بگیرید. اگر به شما گفته شود که باید زمانی را به تفریح و بازی کردن اختصاص بدهید، مطمئناً خبر خوبی برایتان خواهد بود. اما صبر نکنید که تمام کارهایتان تمام بشود و بعد به تفریح و بازی بپردازید. بلکه باید در طول روز هر دو را با هم هماهنگ بکنید، چون هر دوی اینها همزمان برای شما لازم هستند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 ممکن است شما فکر کنید که عصبانیتتان فروکش خواهد کرد، اما واقعاً اینگونه نخواهد شد، به خصوص اگر یکی از افرادی که با شما رابطه ای صمیمانه دارد به جای اینکه از برنامه های شما پیروی کند طبق برنامه ریزی خودش عمل کند. لزومی ندارد به دلیل اینکه شما می خواهید محیط اطرافتان را تحت کنترل خود درآورید از فرد دیگری انتقاد کنید. حتی اگر متوجه نشدید که چه دلیلی باعث متفاوت عمل کردن دیگران شده است، بهشان اجازه بدهید که هر اکری دلشان می خواهد انجام دهند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

تلاش برای برقراری تعادل  بین دنیای درونی و بیرونی تان می تواند امروز تبدیل به یک سناریوی عالی شود. مسیر شغلی شما ممکن است  اکنون تغییر کند اما شما ترجیح می دهید تا به اهداف طولانی مدت و قدیمی خود وفادار بمانید. در زمان تعطیلات آآخر هفته شما از جنگیدن و مقاومت در برابر تغییرات خسته خواهید شد. تسلیم شدن در برابر امواج قوی تر اکنون شما را قادر می سازد که با موفقیت حرکت کنید به جای اینکه در دقیقه آخر مجبور باشید برای حرکت کردن به خودتان فشار بیاورید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما آماده یک روز سخت کاری هستید به خاطر اینکه می دانید تلاش هایتان به کجا منجر خواهد شد. حتی اگر دیگران به شما پیشنهاد کنند که اوضاع را کمی ساده تر بگیرید، اما شما نمی توانید بگذارید برنامه های بلندپروازنه شما خراب شوند. خوشبختانه، حتی اگر کاری را که در دست انجام دارید را دست کم بگیرید،  صاعقه ای می تواند به افکار شما برخورد کند، شاید راهی باز کند تا شما بتوانید با استعداد خود بتوانید کاری را شروع کرده بودید را انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 30 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

همچنانکه روز می گذرد ممکن است از وظایف و مسئولیت های دنیوی خود خسته شده و منتظر مقداری آرامش و سکوت در محیطی جدا از دیگران باشید. درست است که شما طالب تنهایی و خلوت هستید اما مخصوصا الان انسان تنبلی نیستید. ممکن است دیگران متوجه نباشند که شما چقدر انرژی صرف کرده اید چرا که شما فعالیت های خود را محدود می کنید تا بر رویاها و تصورات تان سلطه داشته باشید. این کار به معنی وقت هدر دادن نیست؛ هر آنچه شما درباره امروز خیال پردازی می کنید ممکن است فردا صورت واقعیت به خود بگیرد.

فال روزانه ، فال روز جمعه 30 مرداد 1394

فال روزانه | فال روز جمعه 30 مرداد 1394
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟ 12 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف