نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز دوشنبه 13 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 13 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1394
بازدید : 6,368 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

در محل کار فشار زیادی بر روی شما است، برای آنکه به غیر از مسئولیتهای کاری، تعهدات شخصی نیز دارید که باید آنها را انجام داده تا به رضایت کافی برسید. حتی اگر شما منظم و دارای روش باشید، از مرزهایی که برایتان گذاشته شده ناراحت هستید، و این می تواند پیشرفت کاری شما را به خطر بیندازد. تا جایی که می توانید باید دید بازی داشته باشید و رئیس و همکارانتان را از مشکلات زندگی خود آگاه کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما به دنبال هیجانات تازه ای در زندگی تان هستید، شما تنها می توانید این هیجانات را تصور کنید از تصور تا واقعیت راهی دراز و طولانی فاصله وجود دارد. شما نمی خواهید با واقعیت های زندگی تان روبرو شوید، این یک ریسک بزرگ است بهتر است با افراد مجرب و قابل اعتماد این مسائل را مطرح سازید تا شما را یاری دهند که از این افکار دور شوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما به خوبی از راهی که باید بپیمایید اطلاع کافی و لازم دارید اما متاسفانه همیشه در این فکر هستید که خودتان به تنهایی نمی توانید کاری را پیش ببرید، این تفکر و دلیل را از ذهن تان دور کنید زیرا شما به تنهایی نیز می توانید پیش بروید. زیرا خوشبختانه شما به دلیل صبر و استقامت زیادی  که دارید می توانید بهترین رهبر گروه برای خودتان در مسیر زندگی تان باشید. شما اگر در این مسیر گام بگذارید تمام جاده خود را به شما نشان خواهد داد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز در حالیکه آدرنالین تان بالا رفته و نیاز فوری به چیزهایی که نیاز داری پیدا می کنید، شما خیلی عجله دارید و آماده اید که موانع را از سر راه بردارید. شما در فکر این هستید کاری را انجام دهید که تمام کسانی که فکر می کنند شما را خوب می شناسد را شگفت زده کنید. الان وقت این است که تمام فرضیه ها در مورد خودتان را باطل کرده و پیش داوری هایی که تنبل جلوه تان می دهند را از بین ببرید. خوشبختانه خودتان هم می دانید که تا موقعی که وقت موعود فرا نرسیده نباید دست به عمل بزنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

حتی اگر شما در زمینه مسائل مالی همیشه تصمیمات درستی گرفته باشید، اما امروز که نپتون در دومین خانه شما، یعنی خانه مادیات قرار گرفته و حواس شما را از روش های منطقی منحرف می کند، شما این لیاقت و کاردانی خود را از دست می دهید. اگر شما چیزی را بینید که ازش خوشتان بیاید، فکر می کنید که شایستگی داشتنش را دارید، اما شما نباید پول هایی را که با سختی به دست آورده اید به خاطر خریدن چیزهای خیلی گران که نیازی نیز بهشان ندارید تمام کنید. اگر هنوز شما فکر می کنید که تصمیم درستی گرفته اید، پس چند روز صبر کرده و بعد اگر نظرتان عوض نشد بروید و چیزی را که می خواستید بخرید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

با وجود اینکه ممکن است در رابطه با رابطه اخیری که دارید امیدوار باشید، احساسات تان تحریک شده است و باعث شده تا هر اتفاقی که امروز می افتد را بسیار مهمتر فرض کنید. شما ترجیح می دهید تا اکنون ملودرام های زندگی تان را به حداقل برسانید، اما به نظر می رسد آنها شما را هر کجا که می روید تعقیب می کنند. به جای تلاش برای جلوگیری از اینکار، سعی کنید دریچه قلب تان را باز بگذارید تا احساسات خود را بیان کرده و از این طریق به آرامش برسید.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 شما تنها کسی نیستید که به حقایق توجه می کند، اما وقتی در شرایط سخت قرار می گیرید ممکن است روشتان عوض شود. خوشبختانه امروز شما می توانید جنبه مثبت هر چیزی را ببینید، حتی اگر موردی باشد که مدتها برایتان دردسرساز بوده باشد. فقط فراموش نکنید که حل کردن مشکلات واقعاً به آن اندازه که به نظر می رسد ساده نیست. با این حال هیچ دلیل قانع کننده ای برای تلاش نکردن وجود ندارد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

شما امروز فشار مسئولیت های زیادی را روی شانه های خود احساس می کنید و بیش از این صلاح نیست که آنها را به تعویق بیندازید پس بهتر است که زودتر دست بکار شوید. لازم نیست که برای چگونگی انجام این کارها دلیل بیاورید و آنها را تفسیر کنید. همچنین نیاز نیست که ثابت کنید در انجام کارها عالی هستید و آنگونه که از شما انتظار می رود آنها را تحویل می دهید. اکنون بسیار مهم است همزمان که کارایی خود را افزایش می دهید تفریح خود را نیز کاهش دهید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

با این که شما امروز سعی می کنید تا کارهای سخت و دشواری که بر شما تحمیل شده است را انجام دهید، شما درصدد آن هستید که همه چیز را برای دوستان تان فاش کنید. مسیر جدید شما بستگی به دیگران دارد که آیا می توانند موجی از تغییرات تازه و با طراوت را برای ارتباط شما و همچنین زندگی اجتماعی تان به ارمغان بیاورند یا خیر؛ اگر چه شما در طول روزهای کوتاه آینده تغییرات خلقی بسیار شدیدی را تجربه می کنید، اما از طرف دیگر کاملا آماده می شوید که پس از انجام کارهایتان، تفریح و شادی را به زندگی تان بازگردانید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شما امروز سعی می کنید تا جایی که امکان دارد با کمک دیگران به مقصود خود برسید، اما نیازهای شما برایتان دردسرساز نیز خواهند بود؛ چراکه اگر آنهایی که بهتان کمک کرده اند هر خواسته بدون دلیلی هم از شما داشتند شما مجبور می شوید بهشان کمک کنید. نگران نباشید؛ شما باید قبل از اینکه خودتان را در اختیار دیگران قرار بدهید، مرزهایی برای خود تعیین کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما امروز حتی اگر خیلی مشتاق و امیدوار هم باشید باز هم باید آرام و ساکت بمانید. اما این بدین معنی است که که چیزی آموخته اید که شما را از میزان زمان و پولی که برای کامل کردن یک پروژه نیاز دارید آگاه می سازد. البته پیدا کردن راه حل آسان برای رویارویی با واقعیت ها امری غیر ممکن است، اما بهتان توصیه می کنیم که استراحت کردن موفقیت شما را در برابر مشکلات موقتی تضمین می کند. متاسفانه امروز کارهای سخت و زیاد هیچ مشکلی از شما را دوا نمی کند! کلید موفقیت شما در سرسختی و مداومت در کار است.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 13 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

حتی اگر شما اخیرا با مسئولیت تازه ای دست و پنجه نرم می کنید، می خواهید قل از اینکه کنترل اوضاع از دست شما خارج شود آن را کاملا به پایان برسانید. مشکل این است که ممکن است فردی در مقابل کاری که الان دارید انجام می دهید قضاوت نادرست و غیر منصفانه ای داشته باشد. به جای اینکه تلاش کنید تا دیگران را تغییر دهید، کاری بکنید تا خودتان را سرگرم و خشنودکند. اگر درباره کوشش های اخیرتان احساس خوبی دارید، به خاطر این است که اخیرا برای کاری که خوب انجام داده اید مورد تایید قرار گرفته اید.

فال روزانه ، فال روز دوشنبه 13 مهر 1394

فال روزانه | فال روز دوشنبه 13 مهر 1394
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 9 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف