نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز دوشنبه 20 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 20 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 20 مهر 1394
بازدید : 5,747 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

روابط دوستانه شما امروز کمی مشکل ساز شده و شما نمی توانید به راحتی جای امن و قابل اطمینانی پیدا کنید. جالب اینجاست که انرژی صرف کردن برای دوری از مشکلات و موقعیت های سخت فقط شور و هیجان آنها را بیشتر می کند. حتی اگر موضوع بحث های بغرنج و ناراحت کننده تغییر کرد و صمیمت بیشتری بینتان حکمفرما شد، اگر شما با صداقت و مهربانی با دوستانتان رفتار می کنید و در عین حال نقطه ضعف های خود را نیز نشان می دهید، باید خیلی حواس خود را جمع کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 امروز ماه وارد نشانه تان می شود و شما می تواندید موج تازه ای از انرژی که وارد بدنتان شده است را حس کنید. اما احساسات قوی شما کاملاً آشفته تان می کنند، برای اینکه نمی توانید به راحتی متوجه بشوید که کدام یک بیشتر ارزش بها دادن دارند. گویی که به یک جاده پر از ناهمواری رسیده اید و باید قبل از اینکه دیگران را هم درگیر روند کاریتان کنید این ناهمواری ها را برطرف کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 شما هنوز کارهای ناتمام زیادی دارید و تا موقعی که آنها را تمام نکرده اید نمی توانید استراحت کنید. خوشبختانه هم اکنون تمرکز کردن بر روی وظایتان زیاد کار سختی نیست. شما باید تعادلی منطقی بین مسئولیت پذیر بودن بی تفاوت بودن برقرار کنید. شما با شناختن هر دو جنبه ذات خود می توانید در عین حال که کار می کنید از کارتان لذت هم ببرید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما ممکن است آرزوهای و ایده های بزرگی برای امروزتان داشته باشید، و معتقد هستید که تاکنون کارهای زیادی را انجام داده اید، اما به نظر می رسد اوضاع آن جوری که شما فکر می کنید پیش نمی رود و آنها بیش از روال هر روز طول می کشند. سعی کنید گیج نشوید، برای آن که احتمالا آنها حتی بیش از پیش آهسته پیش می رود. در عوض، قبول کنید که برنامه های بلند مدت شما بسیار با اهمیت تر از کارهای ساده ای هستند که شما در لیست امروزتان دارید. سعی نکنید که وظایف خود را با عجله انجام دهید، به خود آرامش داده و حساب شده عمل کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

با وجود اینکه امروز شما با حرفهاهایتان خیط بالا می آورید! ولی با حسن نیتتان می توانید به راحتی خطاها و لغزشهای اجتماعی تان را بپوشانید. بخشی از مشکلات شما دلیلش فقط این است که صبرتان کم شده و نمی توانید با شکیبایی به حرفهای دیگران هم گوش دهید. حتی اگر صبور هم باشید باز هم به عکس العمل بعدی خود فکر می کنید که این کار اصلا لازم نیست. پس حتی اگر درحال تفریح کردن هم هستید آرام تر رفتار کرده و به فکر خودتان باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

یک تغییر ناگهانی در درآمد شما یا در قطع یک شراکت جدید برای شما کافی خواهد بود تا بفهمید که تغییرات اقتصادی بوسیله تصمیمات اشخاص است که اتفاق می افتد. گرفتگی ماه امروز دومین خانه از "پول" شما را تحت تاثیر خود قرار می دهد  و آن را فعال می کند. بنابراین ممکن است فقط  نگران این باشید که چقدر استرس و پریشانی روی درآمد شما تاثیر می گذارد  و اکنون بهتر است قضایا را در شکل وسیع خود ببینید. اگر خودتان را از این تجسم دور کنید می توانید برای دیگران احساس دلسوزی بیشتری داشته باشید که در لحظات پریشانی شما آنها نیز بدردتان خواهند خورد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 شما اکنون نمی توانید آهسته و یکنواخت حرکت کنید، برای اینکه دیگران خواسته های خیلی زیادی از شما دارند. آنها حتی شاید فکر می کنند که شما می خواهید تمام وقتتان را با آنها بگذرانید. حتی اگر شما دوست داشته باشید که در خوشی هایشان با آنها همراه باشید، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب تر است. اگر فکر می کنید که بعداً از انجام دادن این کار پشیمان می شوید، در فعالیت های گروه خاصی شرکت نکنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 از یک طرف دقیقاً می دانید که برای رسیدن به هدف خود چه باید بکنید و از طرف دیگر ترجیح می دهید  یک کار دیگری انجام دهید. این دو دلی، شما را دیوانه کرده و جلوی عملی کردن آرزوی شما را می گیرد. شانس آوردید که بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید کنترل خود را دارید، چون شادی شما نه تنها به وقایع خارجی وابسته نیست بلکه به عکس العملی که در مقابل آنها دارید بستگی دارد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 شما امروز احساس خیلی خوبی دارید. اگرچه اعتماد به نفس داشتن نشانه مثبت اندیشی است، اما این موضوع شاید برایتان کمی دردسر ایجاد کند. مشکل اینجاست که شما بیش از اندازه به خود اطمینان دارید، این موضوع باعث شده که زیاد کار نکنید و تنبلی شما باعث نامنظمی و آشفتگی درکارهایتان شده است. حتی اگر می دانید با کمتر کار کردن هم ممکن است به چیزهایی که می خواهید برسید، ولی نباید این کار را بکنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شما امروز دلتان می خواهد ساعت های متمادی به خاطرات دوران کودکی خود فکر کرده و به آن دوران شیرین برگردید، اما شاید خودتان هم دقیقاً نفهمید که واقعاً دنبال چه چیزی هستید! دیدگاه های شما معمولاً در حال عوض شدن است، اما هنوز هم دوست ندارید دیدگاه جدید خود را به دیگران اعلام کنید. البته شما از قدرت متقاعد کردن خیلی بالایی برخوردارید؛ پس از این توانایی خود استفاده کنید و اصلاً هم نترسید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

به تنهایی شناور شدن در دریای خروشان احساسات تان امروز کاری با صفا و خوش به نظر می رسد، اما هر بار که شما احساس رضایت می کنید، یکدفعه افکار غیر قابل پیش بینی از راه می رسند و شما را از خیال واهی بیدار می کنند. هرچه که روز جلو می رود، شما آگاه می شوید که حوادث واقعی در زندگی روزانه تان بر خیالات و رویاها ارجحیت دارند. برگشتن به سوی زندگی واقعی برای شما کار راحتی نیست، اما این کاری است که انجام دادنش واقعا لازم است.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 20 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز روزی همراه با رویاها و خاطرات فراموش شده می باشد. ممکن است شما تجربه ها و پنداره های تکراری ای داشته باشید که نتوانید به راحتی برای فرد دیگری توصیفشان کنید. سعی نکنید که همین الان تجربه های درونی تان را با افراد دیگر سهیم شوید. در حالیکه از تصاویر خیالی محو احساسیتان لذت می برید، تا جایی که لازم است با دیگران صحبت کنید. شما در روزهای بعد خواهید توانست بیشتر در موردشان صحبت کنید.

فال روزانه ، فال روز دوشنبه 20 مهر 1394

فال روزانه | فال روز دوشنبه 20 مهر 1394
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف