نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز دوشنبه 6 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خود در روز دوشنبه 6 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 6 مهر 1394
بازدید : 7,528 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 تهیه کردن یک برنامه ریزی روزانه برای اینکه بدانید برای هفته های آینده چه کارهایی باید انجام دهید روش عاقلانه ای است. اگرچه شما دلتان می خواهد وقت خالی زیادی داشته باشید تا به استراحت کردن بپردازید، ولی در حقیقت الان نباید از زیر بار مسئولیتها شانه خالی کنید. ولی شما باید بخشی از زمان خود را به کار کردن اختصاص داده و خودتان را از پا نیندازید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز شما نسبت به قبل بی حوصله تر شده اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینکه این موضوع وقتی که ماه به نشانه شما بازمی گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساس هایتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می رسد که شما نسبت به آنچه که در پیرامون تان اتفاق می افتد بی اهمیت هستید. ممکن است قادر نباشید حوادث بیرونی را اصلاح کنید، اما مطمئناً بر روی عکس العمل های خودتان کنترل کافی دارید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز ماه به طور کامل بر هفتمین خانه شما- یعنی خانه دوستان و همکاران- سایه می افکند و این اتفاق کاملاً مورد مخالفت خورشید ماه اسد قرار می گیرد. بنابراین در الگوهای ثابت مربوط به دوست یابی شما تغییر و دگرگونی حاصل می شود. خوشبختانه هر اتفاقی که باعث تغییر دادن فعالیت های مربوط به روابط کاریتان شود، باعث بیشتر شدن درآمدتان هم می شود و بنابراین احساس بهتری نسبت به شغلتان پیدا خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 اگرچه شما در حالیکه به تغییرات ایجاد شده در محل کارتان واکنش نشان می دهید و برای روبرو شدن با مسئولیتهای جدید خود تلاش می کنید، اما بالاخره از حقه های اداری خسته شده و تصمیم می گیرید که در این بازی ها شرکت نکنید! اما این نوع کناره گیری سیاستمدارانه در نوع خودش خیلی قوی و محکم است، برای اینکه دیگران می فهمند شما قبل از اینکه هر کاری را انجام دهید به عواقب عکس العمل های شغلی خود آگاهی کامل دارید. اما شما که می خواهید هفته ها و ماه های آینده شغلتان را داشته باشید، سعی کنید تمام پلهای پشت سرتان را خراب نکنید!
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

درست زمانی که فکر می کنید همه چیز روبراه و عالی است، ممکن است از یک بحران ماوارءالطبیعه رنج ببرید. حتی اگر فکر می کنید کسی بر ضد شما عمل می کند، لازم است درک کنید که شما در معرض خطرات جسمانی و مادی نیستید. اگر شما خیلی قیافه حق به جانب به خود بگیرید و خود بین باشید، دیگران متوجه نمی شوند که تفکرات دور اندیشانه داشتن یکی از خصوصیات خوب شما است.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 شما دوستان زیادی دارید که مشتاق اند امروز یک مهمانی ترتیب دهند. اما وقتی شما بیشترو بیشتر در خود فرو می روید آن مهمانی برایتان خسته کننده می شود. فکر نکنید که هیچ حق انتخابی ندارید. شما واقعا نیازی به انتخاب بین دنیای بیرونی و درونی ندارید. آن دو یکی هستند و یکسان.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

با وجود اینکه ممکن است در آغاز روز خوشحال و شادمان باشید اما بعد از ظهر احساس استرس عجیبی سرتاسر وجود شما را در بر می گیرد. در واقع امروز احساسات شما کمی پیچیده است و شما را وسوسه می کند که از روبرو شدن با مشکلات طفره بروید. تنبلی نکنید. رفتار و حالت مثبت داشتن یک چیز است اما فاصله گرفتن از حقیقت هیچ کمکی به حل پیچیدگی های روحی شما نخواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز هیچ تصمیم مالی مهمی نگیرید، برای اینکه شما همه حقایق را نمی دانید. قضاوتهای کاربردی شما ممکن است درگیر اعتقادات معنویتان باشد، اما وقتی که به مسائل مالی دقت می کنید، زمانی که باید این کار را بکنید، باور این موضوع که همه چیز عالی پیش خواهد رفت کار خیلی سختی خواهد بود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 اطیمنان حاصل کنید که هرکاری که انجام می دهید مدام در حال ترقی کردن باشد، برای اینکه موقعیت نپتون- مریخ بر نیتهای صادقانه شما سایه افکنی می کند. قبول کردن مسئولیت هر چیزی که کاملاً بی عیب نیست، ممکن است خیلی سریع برنامه های شما را نقش بر آب کند، بنابر این قبل از اینکه به طور غیر ارادی به هر درخواست مشکوکی جواب مثبت بدهید دوبار راجع بهش فکر کنید. به جای اینکه تحت حمایت یک فرد دیگر خطر کردن را بپذیرید، خط مشی معنوی ای برگزینید که در آن همه برنده باشند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

امروز صحبت کردن در مورد نقاط ضعفتان با یکی از دوستان نتایج شگفت انگیزی را به دنبال دارد. اظهار نظرات خالصانه دوستتان باعث می شود دیدگاهی که شما نسبت به خودتان دارید تغییر کند. اطلاعاتی که شما امروز می گیرید چیزهای جدیدی نیستند، فقط شما بیشتر مشتاق هستید که با حقیقت روبرو شوید. انطعاف پذیر بودن و صادق بودن با دیگران در نهایت باعث می شود اعتماد به نفس از دست رفته تان را بازیابید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 فرشته نگهبان شما امروز ممکن است به صورت یک انسان بر شما ظاهر شود، حتی ممکن است به ظاهر دوست نزدیک تان در بیاید. زمانی که کسی برای شما خبرهای خوبی می آورد نیازی نیست که به چگونگی ماجرا بخواهید پی ببرید، پول غیرقابل انتظار یا یک دعوت برای یک شب خیلی خاص. فقط مطمئن شوید که آنقدر باهوش هستید که دعوت را قبول کنید قبل از آنکه این فرصت از دست برود.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 6 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 شما امروز از نظر احساسی در آرامش کامل به سر می برید! شاید قبلا به اندازه کافی نگران بوده اید و الان وقت این است که ناراحتی هایتان را فراموش کنید. حتی اگر به طور کامل آماده نیستید که به راه خود ادامه بدهید، ولی هنوز هم بهترین کار این است که نگرانی هایتان را پیش خود نگه دارید. درهرصورت افراد دیگر نگاه بی تفاوتی به شما دارند و این موضوع می تواند توانایی های معنوی شما را بالاتر ببرد.

فال روزانه ، فال روز دوشنبه 6 مهر 1394

فال روزانه | فال روز دوشنبه 6 مهر 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف