نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 1 فروردین 1396
فال روزانه شما در روز سه شنبه 1 فروردین 1396 بر اساس ماه تولدتان و هر آنچه از صبح تا شب بر شما خواهد گذشت
تاریخ انتشار : 1 فروردین 1396
بازدید : 10,557 نفر
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین فروردین ماه

 امروز ماه وارد دوازدهمین خانه شما می شود، یعنی زندگی شخصی شما؛ در این روزها احساس می کنید که کمی نیاز به آرامش در دنیای شخصی و خصوصی خود دارید پس زندگی اجتماعی را برای مدتی رها می کنید تا با خودتان تنها باشید. ممکن است بعضی از اطرافیان شما را دست انداخته و شما را مردم گریز بخوانند، وحشت زده نشوید. آنها فقط درک نمی کنند که شما قبل از اینکه بخواهید دوباره کاری انجام دهید و به اجتماع بازگردید کمی هم نیاز به آرامش و تقویت روح و روان خود دارید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز در حالیکه ماه وارد سومین خانه شما یعنی خانه مربوط به محیط اطرافتان می شود، شما توانایی فرار کردن از مکان های شلوغ و دیوانه کننده را ندارید. اما فقط به خاطر اینکه کمی بیشتر جلب توجه کنید، یکنواختی های روزانه را تبدیل به نمایش های عاشقانه نکنید!! درعوض از هوش خود استفاده کنید تا دیگران را هم گرفتار کنید. اگر شما عضو کاملی از یک تیم باشید بیشتر مورد تشویق و تحسین قرار خواهید گرفت.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین خرداد ماه

شما امروز احساس می کنید مثل یک جنگجوی نینجا شده اید!! اما هر فکری که در ذهنتان شکل می گیرد یک نفر می آید و آن را با خودش می شورد و می برد! شما احساس بیهودگی و پوچی می کنید، انگار که ایده های تان به اندازه کافی تاثیر گذار نیستند. وقتی که نمی توانید سلسله افکارتان را با هم ترکیب کرده و آنها را به یک ایده و فکر منسجم و قوی تبدیل کنید، اصلا حس جالبی نیست. به جای اینکه ناامید شده و دوباره در رفتارتان بازنگری کنید، از احساسات خود آگاه بوده و بدانید که این سکون و رکود موقتی بوده و تا چند تا روز آینده افکار و نگرش های مثبت بازمی گردند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین تیر ماه

حالا که ژوپیتر در دومین خانه شما که مربوط به مسائل مالی می شود قرار می گیرد، بهتر است که کمتر پول خرج کنید. اما وقتی چیزهای لوکس زیادی شما را وسوسه می کنند خیلی سخت است در برابر این خواسته تان مقاومت کنید. الان بهترین کار این است که توجه خود را بر روی جزئیات مسائل کاری خود معطوف کنید تا فکر خرید کردن از ذهنتان خارج شود.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین مرداد ماه

شما به مرحله ای رسیده اید که از تصمیمات و رفتارهایی که در زندگی انجام داده اید و با آنها روبرو شده اید احساس خستگی و ناتوانی می کنید، قابلیت انعطاف پذیری در برابر مشکلات را از دست داده اید. این مساله می تواند برای شما خطرناک باشد. به استراحت بیشتری  احتیاج دارید تا بتوانید قدرت انعطاف پذیری خود را دوباره به دست آورید و برای رویارویی با مشکلات توان بیشتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین شهریور ماه

شما امروز با ظاهر مثبت و ادعای شهامت نمی توانید دیگران را قانع کنید. اما اشتیاق شما جانشین معتبری برای کار سخت نیست و نمی توانید به آرزوهای جاه طلبانه خود برسید. اگر اهداف خود را زیادی بالا بگیرید باید قادر باشید که بر تمام موانع غلبه کرده و به موفقیت برسید اما انتظار نداشته باشید که سریع به نتیجه برسید. احتمالا بیشتر از آنکه فکرش را بکنید نیازمند وقت و انرژی هستید.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین مهر ماه

بسر بردن با دیگران احتمالا امروز بیشتر از همیشه پیچیده و دشوار است چرا که ماه کامل نشان خوش گذران شما برج قوچ را فعال می کند. اگر در اطراف تان شخصی با تجربه های شگفت انگیز وجود داشته باشد و شما با او همراهی کنید لذت فراوانی خواهید برد. اما ممکن است امروز زیاد صبور نباشید تا روابطی را که ضروری است گسترش دهید. امیدتان را از دست ندهید؛ در روزهای آینده اتفاقات شگفت انگیزی برای تان خواهد افتاد وشما را هیجان زده خواهد کرد!
 

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین آبان ماه

بهرام جنگجو و پلوتون محافظه کار در نشان شما نیروی خود را برای انگیختن شما برای کار کردن ترکیب کرده اند. این ایده خوبی نیست که  زمان را به بطالت بگذرانید و کناری بنشینید و بگذارید که شرایط تان تغییر کنند بدون اینکه خودتان بخواهید چه چیزی تغییر کند. اما به این معنی هم نیست که بخواهید به دیگری پیشنهاد بدهید. بلکه به این معنی است که تمایلات خود را در راهی بگذارید که جایی برای توفع و چشمداشت نباشد یا اینکه دیگران را به خاطر اتفاقاتی که در زندگی شما افتاده است سرزنش نکنید. دقیقا منظورتان را بیان کنید؛ بعد اجازه دهید که تلاش هایتان به ثمر بنشینند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین آذر ماه

 شما بین رویاهای جذاب و زیبای خود و واقعیت های زندگی گیر افتاده اید. شما کاملا آماده اید که نگرانی هر روزه تان را دو ریخته و با دوستان تان با شادمکانی برقصید!! اما هنوز هم نگران نقاط مبهمی هستید که برایتان پوشیده مانده اند. این نگرانی ها شاید مدت های مدید با شما همراه بوده و شما کاملا با آنها آشنا هستید، اما باید با داشتن نگرش های مثبت آنها را فراموش کنید. شما هنوز هم وقت زیادی برای انجام دادن کارهای قدیمی دارید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین دی ماه

 امروز نمی توانید کمکی بکنید اما هر ایده جزئی را به یک دنیا احتمال تبدیل می کنید. شما توانایی خارق العاده ای برای دیدن کل گیتی در هر قطعه از خاک آن دارید . با اینکه بیشتر از قبل دارید به آن می رسید اما هنوز به هدف خود دست پیدا نکرده اید . اما نگران نباشید ، تلاش زیاد می تواند فرصتهایی را برای شما بوجود بیاورد و منجر به تحقق هدفتان بشود.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین بهمن ماه

 شما به طور طبیعی از پرداختن به مسائل جزئی دوری می کنید، بنابراین راحت تر می توانید دیدگاه های عمومی تر را درک کنید. با وجود این اکنون به سختی می توانید بین مفاهیم و حقایق جنبی توازن ایجاد کنید. انتظار نداشته باشید که زود به این تعادل برسید؛ فط باید ذهن بازی داشته باشید، بنابراین شما قادر خواهید بود در طول روز بین دو دیدگاه، دیدگاهی را که مهم تر است را ترجیح دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 فروردین 1396

- فال روزانه در روز 1 فروردین 1396 برای متولدین اسفند ماه

شما احساس می کنید به خوبی از پس انجام دادن کارهای سخت خود برآمده اید، ولی مورد تشویق واقع نشده اید. هم اکنون اگر قرار است مسئولیت های بیشتری را تقبل کنید، بدون اینکه برای خود احساس تاسف کنید و یا به اطرافیان تان غُر بزنید، فقط کارتان را انجام دهید. این جریان آنقدر که شما برای خود گنده کرده اید بغرنج نیست! شما حتی اگر نتوانید به زودی نتیجه کارتان را ببینید ولی باز هم دوست دارید بیشتر تلاش کنید.

فال روز سه شنبه 1 فروردین 1396

فال روز سه شنبه 1 فروردین 1396
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف