نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز سه شنبه 14 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز سه شنبه 14 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1394
بازدید : 6,637 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما امروز دوباره می خواهید به مشکلات قدیمی توجه کرده و سعی می کنید برای تعادل برقرار کردن بین نیازهای خود و نیازهای دوستان و همکارانتان تعادلی متناسب برقرار کنید. اگر شما همراه با دیگران درگیر یک پروژه شده اید، در عمل کردن به عنوان عضوی از تیم اگر نخواهید از اثرگذاریتان کمتر کنید با مشکل مواجه خواهید شد. به جای اینکه نگران سازنده بودن خود باشید، سعی کنید کارهایی انجام دهید که با اعضای دیگر گروه هماهنگ باشد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است شما امروز مانند یک کاشف ظاهر شوید اما  نه به خاطر ظاهر و لباس؛ بلکه به خاطر رفتار شجاعانه و دلیرانه تان! حس کنجکاوی شما بالاست و اشتیاق شما برای هیجان قابل جلوگیری نیست. از کمی تفریح داشتن در این راه نترسید به خاطر اینکه دیگران نیمه ماجراجویانه شما را می بینند. اشتیاق شما امروز واگیر دار است  پس مطمئن شویدو آن  را در اطراف تان پراکنده کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

ممکن است رئیس شما یا یکی دیگر از مقام های ما فوق بهتان گفته باشد که بخشی از برنامه ریزی هایتان غلط بوده است. متأسفانه آنها وقتی دارند شما را سرزنش می کنند، خیلی قصدشان خیرخواهانه نیست. به علاوه شما خیلی حساس و شکننده هستید و نمی توانید به خوبی جواب این اظهار نظر منفی را بدهید. اما فکرتان را درگیر این موضوع نکنید. شما قول داده بودید که این موضوع را به کسی نگویید و الان هم وقت کافی ندارید که بخواهید خودتان را ناراحت کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز ممکن است کمی به هم ریخته به نظر برسید و احساس کنید که هیچ کاری نمی توانید انجام دهید. با همه این احوال وقتی یکی از دوستان صمیمی تان شما را به یک گپ دوستانه دعوت می کند همه چیز عوض می شود. اگر شما به عدم تمرکز خود اعتراف کنید، مطمئناً این کار خیلی به نفعتان خواهد بود. اگر شما شروع به صحبت کردن در مورد شکستهایتان کنید، کارهایی که باید دفعه بعد انجام دهید برایتان خیلی واضح تر خواهد شد. اما به داشته هایتان زیاد اکتفا نکنید، چون تمرکز و دقت شما مدت زمان زیادی دوام نخواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز ممکن است دوستان و همکارانتان از شما توقع کار بیشتری داشته باشند، اما با وجود این هم هیچ چیز نمی تواند تلاشهای بی وقفه شما را متوقف کند. تمایل شما به راضی نگه داشتن دیگران بیش از اندازه شدید است. اگر شما کمتر قول بدهید می توانید دیگران را از دردسر نجات بدهید. اگر دست رد به سینه کسی بزنید و او را ناامید کنید بهتر از این است که در آخر کار با یک سری از خواسته های غیر معقول مواجه بشوید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 امروز، روز آگاهی شماست که ناچارید به خاطر حفظ تعادل خود از برخی چیزها عقب نشینی کنید.شاید وسط یک دعوا قرار بگیرید و ندانید که حق با کدام طرف است. اما بخواهید که با گوش دادن به هر دو طرف در آن دخالت کنید. با این وجود، اگر به این نتیجه رسیده اید که کاری نمی توانید بکنید از عقب نشینی کردن از دعوا نترسید و یک جای آرام و ساکت پیدا کنید تا به جای شنیدن صدای آنها بتوانید با خودتان فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

ممکن است امروز کسی از اطرافیانتان کار فوق العاده ای انجام دهد که شما را شوکه کند. ابراز وجود دیگران می تواند بسیار خارج از موضوع باشد که شما حتی ندانید چگونه باید به آن فکر کنید. به جای اینکه حرفهایی را بزنید که بعدها از گفتن شان پشیمان شوید، بهتر است فعلا از واکنش نشان دادن و احساساتی برخورد کردن خودداری کنید. اجازه دهید دیگران بفهمند شما تا بحال احتیاط می کردید، و نیاز به زمان دارید که قبل از اینکه بتوانید پاسخ گوی مسئله ای باشید آن را به خوبی بررسی کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 درست در زمانی که ماه در نشانه شما قرار گرفته است شما نیز می خواهید خود را با حرکت آن هماهنگ کنید. اکنون زمان مناسبی برای تهیه کردن یک فهرست از اهدافتان می باشد. هر چیزی که برایتان اهمیت دارد و می خواهید بهش برسید را در ذهنتان مجسم کنید. همچنین هدفهای مربوط به شش ماه آینده را هم تجسم کنید. تصورات شما مثل بذرهایی هستند که در ذهنتان کاشته می شوند و باید آنها را پرورش دهید تا در آینده شاهد به نتیجه رسیدن آنان باشید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز شاید دیگران فکر کنند شما در کارتان ناشی و دست و پا چلفتی هستید!! در حالیکه شما کاملاً به رفتار خود مسلط هستید و اصلاً لازم نیست چیزی را تغییر دهید. حالا که خورشید و بهرام در نشانه شما به هم ملحق شده اند شما باید بدانیدکه قدرت استفاده کردن از توانایی هایتان را دارا هستید و می توانید به طور موثری روی اهداف آینده خود تمرکز کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

امروز عطارد وارد نشان شما می شود؛ و شما را به راهی رهنمون می کند که به سمت روشن فکری و مثبت اندیشی بروید. اما این تغییرات فقط درباره موضوعات روحی و روانی نیست بلکه آنها درباره ایجاد یک زندگی روشن و عالی است که به شما معنی ببخشد. برای شما فقط رویارویی با حقیقت کافی نیست شما همچنین می خواهید که بدانید چرا این افکار شما را به یک مسیر تازه هدایت می کنند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 امروز شما برای شرکت کردن در مسابقات تفریحی آمادگی دارید، با وجود اینکه شانس کمی دارید و باید به همان بسنده کنید. شما امکان شرکت کردن در ورزش های تیمی را دارید، اما نیاز شما به تفریح کردن باعث بروز اتفاقات دیگری می شود. هرچیزی که امروز لبخند را به صورت شما می نشاند را نباید دنبال کنید. به جای اینکه برای همکارانتان کارهایی که می خواهید انجام دهید را توضیح بدهید و با این کار وقت تان را تلف کنید، فقط دست به کار شده و کاری را که می خواهید انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 14 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

ممکن است امروز آنقدر مستبد و خود رأی باشید که سهوا یکی از نزدیکان خود را عصبانی کنید. شما فکر می کنید که آماده اید که احساسات خود را با هر کسی تقسیم کنید به خاطر اینکه شما ادعا می کنید که فقط گفتن حقیقت آسان تر است. اما حقیقت این است که وقتی زمان این کار فرا می رسد شما اولین کسی هستید که از آن فرار می کنید. به یاد داشته باشید اگر بخواهید احساسات خود را به عنوان رازی در قلب تان پنهان کنید هیچ اتفاقی نمی افتد!

فال روزانه ، فال روز سه شنبه 14 مهر 1394

فال روزانه | فال روز سه شنبه 14 مهر 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف