نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز سه شنبه 21 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز سه شنبه 21 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 21 مهر 1394
بازدید : 5,904 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 هم اکنون حل کردن مشکلات احساسی و عاطفی تان بخشی از کار شما می باشد، اما ممکن است تا اواخر شب هیچ اتفاقی نیفتد. ممکن است حرفی که شما پیش از این زده بودید، بد تعبیر شده باشد و مشکلی به وجود آورده که تا مدت های طولانی باقی مانده باشد. وقتی که این مشکل ظاهر شد، سعی نکنید آن را انکار کنید، وگرنه شروع به پیشرفت و رشد پیدا کردن می کند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 بیشتر اوقات انتظار داریم اتفاقات خوب تا ابد ادامه داشته باشند، ولی در واقع این گونه نیست. این سخن بدین معنی نیست که شما به دردسر می افتید؛ بلکه انرژی خیلی زیاد روزهای گذشته حالا در حال کمرنگ تر شدن هستند. اگر شما با دقت به زندگی گذشته خود نگاهی بیندازید، می بینید که حتی مواقعی که زیاد شور و هیجان نداشته اید، عشق همیشه در زنگی تان وجود داشته است. پس منتظر نمانید که اوضاع بهتر شود؛ عشقتان را با کسانی که می دانید شایستگی اش را دارند سهیم شوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما در مراحل آخر آماده سازی به سر می برید، اما قبل از اینکه واقعا تشخیص بدهید که چه چیزهایی را آماده کرده اید باید ماه ها وقت صرف کنید. احتمالا برای ایجاد کردن برنامه های جدید و یا تکمیل کردن کارهایی که قبلا انجام داده اید، خیلی دیر شده است. حالا بهترین ریسک برای شما این است که وابستگی هایتان به آینده را رها کنید، چرا که کسوف ماه برج دلو در روز  دوشنبه قرار است، تغییراتی که شما آنها را متوجه نمی شوید تسریع بخشد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

در این روزها به اطراف و موقعیت هایی که برایتان پیش می آید  با نگاه بی تفاوتی می نگرید، به همین دلیل بسیاری از شانس ها، یا موقعیت هایی که روزها یا حتی سال ها منتظر آنها بودید بدون این که شما متوجه باشید از بین رفته اند. از زندگی روزمره تان خیلی فاصله گرفته اید، توصیه می کنیم فعالیت های روزمرتان را دوباره از سر بگیرید تا به ریتم زندگی  سابق تان برگردید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز به نظر می رسد که فرد دیگری هم به اندازه شما از نظر احساسی متهم شده است و می تواند کاملاً ناراحت باشد. فقط یک چیز باعث می شود که شما احساسات شدید پیدا کنید اینکه بهش عادت کنید. آشفته شدن به خاطر مسائل غیر قابل حل دیگران برای شما زیاد اتفاق می افتد. به جای اینکه فکر کنید باید به طور کامل در دسترس افراد دیگر باشید، در ایجاد کردن مرزهای محکمی برای حفاظت کردن از آرامش ذهنی تان تردید نداشته باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 شاید شما فکر می کنید که اگر طرز فکرتان را تغییر دهید، همه چیز نیز عوض خواهد شد. اما ترک کردن عادتهایی که تبدیل به بخشی از زندگی روزانه شما شده اند کار آسانی نیست و به استقامت بدنی نیاز دارد. امروز ماه جدید در ششمین خانه شما قرار دارد و به این نکته اشاره دارد که برداشتن یک قدم کوچک در مسیر درست از تلاش کردن برای یک شبه به هدف رسدن مؤثرتر است.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 ماه در هفتمین خانه شما یعنی خانه همکاران و دوستان قرار دارد و دید شما را تا حدی باز کرده که شما حاضرید افراد بیشتری را وارد زندگی شخصی خود کنید. شما به طور طبیعی خودتان از پس کارهایتان برمی آیید، ولی حالا برای کارهای ساده ای مثل رفتن به سوپر مارکت هم دوست دارید کسی شما را همراهی کند. باوجود این آنها هم برنامه های خودشان را دارند، بنابراین اگر دوست ندارید هیچ کدام از کارهایتان را به تنهایی انجام دهید، اجازه ندهید آنها خودشان را مقصر بدانند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز در هشتمین خانه شما مربوط به همکارانتان کسوف رخ داده است، و آنها امروز خیلی فعال و پر انرژی هستند. مقاوت کردن در برابر اطرافینتان می تواند منجر به یک بحث شدید بشود و اگر این سرسختی ادامه پیدا کند نتایج بدی به همراه خواهد داشت. اما شما بیشتر با خودتان لجبازی می کنید. به جای اینکه مسائل غیر قابل حل را به حال خود واگذار کنید، سعی کنید از آنها چیزی بیاموزید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

طی هفته های گذشته آنقدر کارهایتان با سرعت انجام شدند و به اتمام رسیدند که اکنون نمی دانید چه کار باید بکنید. زمانی را به اندیشیدن درباره موقعیت کنونی تان اختصاص دهید و اینکه تا کجا می توانید پیش بروید. سعی کنید امروز هیچ تصمیم بزرگی نگیرید. فقط به خودتان اجازه دهید که در رابطه با احساسات تان آزادانه فکرکنید. اگر بر افکارتان تسلط داشته باشید زمانیکه لازم باشد به اندازه کافی قدرت انتخاب خواهید داشت.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 در حالیکه ماه به بهرام ملحق می شود شما با برنامه های کاریتان درگیر شده اید. اما خوشبختی زمانی فرا می رسد که شما خودتان را مجبور کنید که با دقت کارهایتان را انجام دهید. هر دفعه که شما یکی از برنامه های قدیمی خود را اجرا می کنید، شما برای شاد بودن و تفریح کردن آماده تر می شوید. اگر کسی به شما فرصت کاری را پیشنهاد داد خیلی راحت به او جواب مثبت بدهید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما احساسات خود را به شدت کنترل می کنید که مبادا حرکت یا گفتار احساساتی از شما سر نزند اما در اشتباه به سر می برید زیرا هیجاناتی که آنها را سرگوب می کنید، می توانند باعث شاد شدن هر چه بیشتر شما می شوند. احتیاج به انجام هیچ کاری نیست تنها اجازه دهید احساسات واقعیتان ابراز شوند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 21 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 امروز شما طوری محافظه کارانه رفتار می کنید که کسی بویی ازاحساس شما نبرد. در ظاهر به نظر می رسد که بسیار با موقعیت های زندگی تان درگیر هستید. مردم اطراف شما ممکن است تحت تاثیر نظرات مثبت شما و ژست بخشنده شما قرار بگیرند. با این وجود، شما ممکن است ضربه غیر قابل انتظاری را تجربه کنید که نتوانید تکان بخورید. اما حالا، خوب است که در هر دو جهان زندگی کنید و به این ترتیب، قادر خواهید بود که این دو واقعیت غیرقابل مقایسه را در طی زمان با هم ترکیب کنید.

فال روزانه ، فال روز سه شنبه 21 مهر 1394

فال روزانه | فال روز سه شنبه 21 مهر 1394
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 7 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف