نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز سه شنبه 24 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز سه شنبه 24 شهریور 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394
بازدید : 6,382 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 اولین انتخاب شما امروز این است که به جای اینکه به  موضوعات عقلانی توجه کنید بیشتر وقت خود را برای موضوعات احساسی بگذارید. اما این موضوع می تواند بسیار زود خسته کنند شود مگر اینکه شما ایده هایتان را به پول و منافع مالی تبدیل کنید یا اینکه فکرکنید بیشتر دوست دارید چه کاری برای سعادتمند شدن انجام دهید. تا می توانید ثابت قدم باشید؛ در آینده نزدیک اوضاع کیهانی تغییر خواهد کرد و بهتر است بگذارید شرایط پیش آمده راه خود را بروند به جای اینکه تلاش کنید که شرایطی که برایتان مقدر بوده را به همان وضع نگه دارید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است دیگر از انتظار خسته و اعتقاد داشته باشید که دیگر نمی توانید بیش از این منتظر بمانید، اما احتمالا از اینکه می بینید که هنوز اندوخته ای از صبر و شکیبایی دروجود شما باقی مانده متعجب خواهید شد. حتی ممکن است فکر کنید دیگر نمی توانید هیجانات خود را کنترل کرده و آنها را پنهان کنید، اما این فرصتی است که بتوانید خود را تغییر داده و از این حالت درآیید و تازه می فهمید که چقدر ریسک کرده اید. در آینده ای نزدیک فرصتی پیدا خواهید کرد که اشتیاق خود را نشان داده و این بسیار عالی است که کارت های خود را نگه دارید تا زمانیکه وقت آن برسد که ورق های خود را رو کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 اگر شما به طور طبیعی خلاق هستی، زمان مناسبی است برای اینکه هنرت را نشان دهی، زیرا که با کار کردن می توانی عمیق ترین احساساتت را بیان کنی. اما باید با استعداد و دانشی که داری عمل کنی. آنچه که تا به حال به دست آورده ای نتیجه استفاده درست از استعدادهایت بوده است.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 ممکن است که شما در طول روز بدون دلیل خاصی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید. مطمئن باشید که احساسات خود را با منطق و برهان تفسیر کرده اید، اما پیدا کردن دلیل منفی بافی خود اهمیت بیشتری دارد. درست عمل کردن از شاد بودن مهم تر است، اما قدرت و توانایی ای که باعث می شود روزتان تبدیل به روزی پر از انرژی های مثبت بشود به واسطه خود شما حاصل می شود.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

  اگرچه ماده اردک های معروف شما همه به صف ایستاده اند، به نظر می رسد دارند آن را در فاصله انجام می دهند. این معنی این که شما باید تا رسیدن به موفقیت صبر داشته باشید، اما بالاخره می دانید که آن در راه است. شما به مقداری که باور دارید از زندگی جایزه بدست می آورید، اما مزایای غیر مادی آن را نیز از نظر نیندازید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 امروز زمان بسیار خوبی برای شما می باشد. تمام آرزوها و تمایلاتی که در سابق داشته اید به تحقق می پیوندند البته با واقع نگری و دور بینی که نسبت به آینده دارید.  در ابتدا فقط به موضوعاتی که خواهان انجام شان هستید فکر کنید و بعد با اشخاص خانواده تان مطرح سازید، سپس اجرا نمایید زیرا ممکن است شرایطی پیش بیاید که بقیه افراد خانواده تان شما را به خاطر تصمصم گیری غلط در کاری مقصر بدانند. به همین علت شما دچار عذاب وجدان شوید پس برای پیش گیری از این کار با بقیه مشورت کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 شما دوست ندارید که کسی به شما اصرار کند کاری که با اصول شما مغایر است را انجام دهید. عجیب اینکه هرچقدر که شما بیشتر از انجام دادن این کار سرباز می زنید آنها بیشتر به شما اصرار می کنند. متاسفانه شما با مقابله به مثل کردن نمی توانید این فشارها را از خودتان دور کنید. درعوض به جای اینکه سعی کنید برتری خود را به فرد دیگری ثابت کنید، در موضع خود باقی مانده و بر اعتقادات خود پافشاری کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

شما امروز می خواهید تغییراتی در کار خود بدهید، اما باید بدانید که شانس همیشه به کمکتان نمی آید. اولین کاری که باید بکنید این است که یکی از کارهایتان را با روشی جدید انجام دهید، چراکه شما همیشه در جستجوی راه حل و روش های مؤثر و مناسب هستید. اما اگر فقط به خاطر اینکه شما از روش های قبلی تان خسته شده اید، بخواهید این کار را با روشی متفاوت انجام دهید، اصلاً کار خوبی نکرده اید. پس روش های مناسب و درست را تغییر ندهید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 ستاره بخت شما کیوان امروز از مریخ انرژی بسیار زیادی دریافت می کند و برای شروع مبارزه شما را تشویق می کند. اما منظور از مبارزه یک درگیری خشونت آمیز نیست، بلکه درباره غلبه کردن بر موانعی است که بر سر راه شما به سو ی موفقیت قرار دارند. به موانع حمله کنید و اجازه ندهید هیچ چیز شما را از رسیدن به اهداف تان باز دارد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

امروز تمرین کردن برای شما مهمتر از همیشه است به خاطر اینکه انرژی محصور شده در بدن شما نیاز به رها شدن دارد. اگر نتوانید کاری کنید که آنها آزاد شوند احتمالا با یک انفجار احساسی مواجه خواهید شد. به علاوه ممکن است قادر نباشید که از کلمات برای بیان کردن نارضایتی تان استفاده کنید و این باعث می شود در مرحله ای از ناامیدی و آشفتگی باقی بمانید. اگر نتوانید زمانی را برای کار بیابید حتی اگر این زمان اندک باشد کمی قدم زدن در طبیعت می تواند به آرامش شما کمک و اعصاب تان را تقویت کند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز شما بر سر دوراهی قرار می گیرید. از یک طرف شما می خواهید کار خاصی انجام دهید؛ شما کارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می تواند تبدیل به عصبانیت شدید بشود. از طرف دیگر اگر کمی تلاش کنید محیط امن و آرامی برای خود درست کنید، عجیب اینکه احساس خواهید کرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده اید. اما الان نباید نگران این باشید که چه راهی را انتخاب کنید؛ فقط ببینید که طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می کند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 24 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما به انسان های اطراف تان با دیدی منفی نگاه می کنید شاید حق با شما باشد اما تمام انسان ها بد نیستند، بسیاری از افرادی که در اطراف هر یک از ما قرار دارند ما را واقعا دوست دارند و خواهان پیشرفت ما هستند. اعتماد به دیگران کار سختی است اما نباید با دیدی منفی نیز بنگرید. بخصوص در رابطه با شخصی که او را دوست دارید، هرگز نباید با دیدی منفی او را بنگرید.

فال روزانه ، فال روز سه شنبه 24 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز سه شنبه 24 شهریور 1394
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف