نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز سه شنبه 31 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز سه شنبه 31 شهریور 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394
بازدید : 6,646 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما امروز به راحتی غرق در افکار و رویاهای خود می شوید، اما فقط یکی از آنها به دردتان می خورد! الان وقت این نیست که برنامه های سری خود را کش بدهید، اما شاید هم دلتان می خواهد همه بفهمند شما انسان خاصی هستید! گاهی اوقات لازم است که برنامه های خود را فاش کنید. ولی در وقت های دیگر این کار کافی نیست و شما باید دنبال راهی باشید که استراتژی خود را اجرا کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز شما بتوانید به جهانی آرمانی راه پیدا کنید، در حالی که موسیقی مطلوب شما به نرمی در پس زمینه نواخته می شود، همه رنگها نیز کاملاً با هم هماهنگ خواهند بود. خوشبختانه لزومی ندارد برای اینکه دنیای کاملی را ببینید به جاهای دیگر مسافرت کنید، برای اینکه عطارد با نپتون در سازگاری کامل به سر می برد. از همان جایی که هستید به رویاهایتان فکر کنید و سعی کنید حداقل یکی از آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز خواهر و برادرانتان و یا دوستان نزدیکتان می توانند برای شما گرفتاری درست کنند. با وجود این اگر این مشکلات موقتی باشند برایتان بهتر که بهشان رسیدگی کنید. نگرانی هایتان به خاطر مسائلی که مستقیماً به شما مربوط نمی شود می تواند به شما انگیزه بدهد که به مشکلات حل نشده خودتان هم توجه کنید. ولی اکنون زمان مناسبی برای مطرح کردن مشکلات خود و پیجیده تر کردن اوضاع نیست.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 امروز رویاهای عاشقانه شما شدیدتر شده اند و شما می توانید روی مسائل عمیق تر که ایجاد صمیمیت بیشتری می کند تمرکز کنید. اما این کار هیچ فایده ای ندارد!! اگر چه فکر کردن به اینکه رویاهای شما به واقعیت تبدیل خواهند شد باعث رضایت شما می شود، ولی اکنون توانایی های شما دراین حد نیست. پس آرام تر حرکت کرده و صبر کنید، چرا که در چند روز آینده شانس بهتان رو می کند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 امروز شما سعی می کنید که تنهایی و انزوا را انتخاب کنید، ولی دوستان و همکارانتان بهتان اجازه نمی دهند این کار را بکنید. آنها امروز بیش از اندازه دلسوز شده اند، که از وقتی شما با آنها دوست شده اید دوست داشتید با شما اینگونه رفتار کنند. پس به جای اینکه با امتحان کردن تمام راهها خودتان را خسته کنید، روش مناسبی پیدا کنید تا بتوانید با کسانی که رضایت شما را فراهم می آورند ارتباط برقرار کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما در این روزها در حال متعادل کردن یا آزمودن  اخلاق و رفتار خود را با شخص یا اشخاص دیگری هستید. شما نکاتی را یافته اید که در این زمینه ها با آن شخص دارای اختلاف هستید اما حساسیت های زیادی و افراطی را به خرج ندهید زیرا باعث می شود شخص مقابل از شما بگریزد.  امروز روزی نیست که شما با سرنوشت تان بجنگید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

اگر چه بعضی از جنبه های یک گفتگوممکن است امروز ناشیانه و غیر استادانه باشد احتمالا بیشتر در این گفتگو موفقیت کسب میکنید تا درگیری و کشمکش! متاسفانه ممکن است مسئله ای باعث شود تا شما کنترل خود را از دست بدهید و ممکن است قادر نباشید که تا زمانیکه علت این نگرانی را کشف کنید آرام بگیرید. فقط به یاد داشته باشید نیازی نیست که همین الان پاسخ نهایی را پیدا کنید. تا زمانیکه در مسیردرست حرکت می کنید زمان بیشتری خواهیدداشت تا اینکه فقط به جست و جو بپردازید. 

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 پیشرفت های استوار روز شما را طولانی تر از آن می کنند که شما سعی نکنید که بخواهید کارها را سریع انجام دهید. با عجله کار کردن مشکلاتی بوجود می آورند که بعدها آن مشکلات دوباره برخواهند گشت و دوباره به دیدار شما بر می گردند. حتی اگر دیگران عجله دارند، شما زمانی برای کارهایتان در نظر بگیرید و درست از نقطه شروع آغاز کنید. تکیه بر اساسی استوار بسیار هم تر از این است که تمام کار را به پایان برسانید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

شما امروز می توانید کاملاً خلاق باشید، برای اینکه شما در حالی که با یک هدف معنوی والا ارتباط برقرار کرده اید، فکرتان نیز آزادتر شده است. این خلاقیت می تواند به صورت اظهاراتی هنرمندانه متجلی شود و شما می توانید به روشی در مورد خودتان صحبت کنید که به دیگران هم کمک کنید تا بتوانند سرشت واقعی خود را بشناسند. شما بدون اینکه خیلی تلاش کنید به واسطه نشان دادن خصوصیات واقعی خود به سادگی می توانید از استعدادهای خود استفاده کرده و در زندگی افرادی که دور و برتان هستند تأثیر مثبتی بگذارید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 ماه کامل در یازدهمین خانه تان یعنی خانه «گروه» قرار می گیرد، اما شما ترجیح می دهید بخشی از وقت باارزشتان را به تنهایی سپری کنید و خیلی دلتان نمی خواهد در جمع حضور داشته باشید. اخیرا گمنام بودن و بدون حاشیه زندگی کردن برای شما از تنهایی مهم تر شده است، اما فرار کردن از سر و صداهای جامعه تقریباً غیر ممکن است. به جای اینکه با بدیهیات مبارزه کنید، بهترین شرایط را برای خودتان مهیا کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 باوجود اینکه شما منتظرید که اتفاقی بیفتد، ولی امروز خیلی کند می گذرد. شما نمی خواهید خودتان را با رویا پردازی های زیبا و مربوط به آینده سرگرم کنید، بلکه می خواهید کاری بزرگ انجام بدهید. ولی اگر تا ظهر دست به کار نشوید، ممکن است کم کم انگیزه های خود را از دست داده و قبل از تلاش کردن برنامه های خود را به یک یا دو روز بعد موکول کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 31 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما همیشه برای راهنمایی کردن دیگران پیش قدم می شوید، تمام تجربیاتی که دارید را در اختیار دیگران قرار می دهید اما توصیه می کنیم این کار را انجام ندهید زیرا گاهی این کار به نفع شما نمی باشد، اثر سوئی برای شما دارد. زیرا با تعریف هایی که برای دیگران انجام می دهید ممکن است کارهایی را بر علیه شما انجام دهند. تجربیاتی که کسب کرده اید را به مانند یک راز نزد خود حفظ کنید، انسان ها معمولا رازهایشان را به افراد دیگر منتقل نمی کنند.

فال روزانه ، فال روز سه شنبه 31 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز سه شنبه 31 شهریور 1394
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 21
این مطلب مفید بود ؟ 15 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف