نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز سه شنبه 7 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز سه شنبه 7 مهر 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 7 مهر 1394
بازدید : 6,548 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

اگر امروز افکاری که در ذهن دارید را با دیگران تقسیم نکنید فرصت بهتری بدست خواهید آورد تا به آنچه که مدت هاست می خواهید برسید. اگر زیاده از حد به احساسات تان توجه کنید و به آنها بها دهید ممکن است شخص بخصوصی را که در اطراف تان است را بترساند چرا که شما بیش از آنچه نشان می دهید قوی و نیرومند ظاهر می شوید. خردمندانه ترین کار امروز این است که خود را کنترل کنید. فرصت ها تا زمانیکه شما خودداری خود را نشان می دهید از دست می روند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما می خواهید ترسها و نگرانی های خود را در برابر مسائل مالی آشکار سازید و می خواهید بدانید که آنها واقعی اند و یا فقط زاده فکر و خیالتان هستند. شما دوست ندارید دیگران در موردتان قضاوت کنند، بنابراین سعی می کنید عصبانیت خود را مخفی نگه دارید. البته دوستان و خانواده تان حس می کنند که شما مشکلی دارید، اما آن را به زبان نمی آورند؛ برای اینکه می دانند این شرایط شما موقتی است. شما مجبور نیستید تمام جزئیات را برای آنها شرح دهید، اما اگر از نگرانی هایتان بهشان بگویید، این کارتان باعث می شود کمکهایی را دریافت کنید که انتظارش را نداشتید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 شما به آسانی نمی توانید وقت خود را آزاد کرده و به شادی و تفریح کردن مشغول شوید، مگر اینکه از قبل برای آن برنامه ریزی کرده باشید. این روزها شما دوست دارید چند ساعتی را بیکار باشید و به استراحت کردن بپردازید، اما شاید این کار به این سادگی که به نظر می رسد نباشد. شاد بودن و تفریح کردن موهبتی است که زمانی می توانید آن را به دست آورید که به اندازه کافی کار کرده باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 شما امروز به خصوص وقتی با فرد دیگری مواجه می شوید، تنها کسی نیستید که آگاهانه رفتار می کنید. اگر این فرد همسرتان و یا دوست نزدیکتان بود، در مورد مشکلاتی که جدیداً برایتان به وجود آورده با او صحبت کنید. اما اگر این شخص رئیستان بود، در برابر انتقاداتی که از شما می شود زیاد مقاومت نکنید؛ زیرا واکنش نشان دادن با خویشتن داری باعث می شود آزادی هایتان در آینده نزدیک بیشتر شود. 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 حالا که ماه وارد ششمین خانه شما یعنی خانه نیازهای منظم روزانه تان شده است، واقعاً لازم است که برنامه ریزی های خود را مدیریت کنید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پس باید از مسیر اصلی خود خارج نشوید. بیشتر توجه کردن به جزئیات باعث می شود در آینده راهتان هموارتر گردد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 اکنون ماه با زمین هر دو در نشان شما هستند، حرکت او از پنجمین خانه خلاقیت می تواند به شما آن حمایتی را که نیاز دارید بدهد. برگشتن به اصول اساسی می تواند استراتژی حساسی باشد و می توانید پایه های این کار را طی هفته های آینده بریزید. هر چه شما زندگی را راحت تر بگیرید، فردا باز برایتان راحت تر خواهد شد و به مرور فشاری که برای تغییربه آن می دهید او را متحول خواهد کرد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

ممکن است امروز نیاز پیدا کنید که به مسائل خانوادگی تان توجه کنید، اگرچه این کار برایتان مشکل ساز نیست، اما می تواند بین شما و ارتباطات اجتماعی و حرفه ای دیگرتان فاصله بیندازد. به جای اینکه  به خاطر کارهایی که مجبورید انجامشان دهید اعتراض کنید، اولویت را به کارهایی بدهید که هم اکنون پیش روی شما قرار دارند و بعد به سر کار بروید. وقتی که توانستید کارهایتان را در کمترین زمان ممکن که اصلاً تصورش را هم نمی کردید به اتمام برسانید، شگفت زده خواهید شد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 اینکه از خودتان مطمئن باشید یک چیز است، اما امروز این اعتماد به نفس کاذبتان می تواند شما را با مشکل بزرگی مواجه کند، چرا که ناگهان درمی یابید که نمی دانید چه کاری درست است و چه کاری غلط! شما دوست دارید به دیگری به طور نمایشی نشان دهید که کاری که او  اکنون دارد انجام می دهد غلط است، اما نیازی به این نیست که دیگری را وارد مسئله ای کنید که خودتان نمی توانید در آن پیروز شوید. درنهایت، مهم نیست که چه کسی برنده می شود؛ مهم حفظ عزت نفس  است که به نظر می رسد زیاد برای شما سخت  نباشد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

اگر به اعتقادات اخیر خود بیش از حد حمله کنید، ممکن است بعضی از در و پنجره هایتان شروع به تلق تلق کردن کنند. شما ممکن است درباره روابط خود با دارایی های شخصی خود دارید کاملا سفت و سخت باشید. یا، شاید، ستاره شما مجبورتان خواهد کرد که با محدودیت های خود مواجه شوید که شما قبلا برای درآمدهای خود که نهانی بدست می آورید سر راه خود قرار داده بودید. کلاه خود را نگه دارید؛ زندگی شما درباره تغییرات برای بهتر بنا شده است.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 شما امروز خیلی پر انرژی نیستید، برای اینکه زیاد مورد توجه واقع نشده اید. اما احتمالاً موفقیت های مهمی کسب خواهید کرد. شما انقدر توانایی دارید که بدانید دقیقاً چه حرف هایی می خواهید بزنید و حتی این گونه به نظر می رسد که شما توانایی خواندن فکر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت های خیلی بالایی دارد و بنابراین زود قضاوت کرده و عجولانه تصمیم گیری می کنید و به نظر می رسد که اطلاعات زیادی دارید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

با وجود اینکه شما بدرستی می خواهید که امروز خودجوش و خودانگیخته باشید اما از این می ترسید که دیگران اعمال شما را مورد نقد و نکوهش قرار دهند. ممکن است احساس کنید اخیرا از نظر عاطفی سرگردان شده اید وحتی اگر شما بسیار کم صحبت کنید مثل اینکه هر کسی می داند که شما چه می خواهید. ممکن است آسیب پذیری شما باعث آزار تان شود برای اینکه هر چه که می گویید و انجام می دهید را مانند یک آیینه نشان می دهد. تمرین کردن خوباوری بدون قید و شرط راهی است که ترس شما را از واکنش های دیگران از بین می برد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 7 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 امروز برای رسیدن به اهدافتان لازم است به دیگران سرویس داده و بهشان بیشتر توجه کنید. حتی اگر دلتان بخواهد کاری را هم به خاطر خود انجام دهید، شرایط طوری است که مجبور می شوید مدتی صبر کنید. حالا اگر صدای نفس خود را نشنیده بگیرید از نظر معنوی هم ارزشمند خواهد بود؛ ولی لازم است که ناامیدی و شکست خود را کنترل کنید، وگرنه مانع از لذت بردن شما خواهد شد.

فال روزانه ، فال روز سه شنبه 7 مهر 1394

فال روزانه | فال روز سه شنبه 7 مهر 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف