نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز شنبه 11 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
وقایع مهم و جذاب پیش رویتان در روز شنبه 11 مهر 1394 را در فال روزانه نمناک بخوانید و پیش از وقوعشان متناسب با ماه تولدتان از آن آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 11 مهر 1394
بازدید : 6,486 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 شما امروز فکر می کنید که می توانید به سرعت تمام کارهایتان را انجام داده و بعد هم می توانید استراحت کنید. ولی متأسفانه شما نمی توانید دقیقاً حدس بزنید که انجام دادن تمام کارهایتان چقدر زمان می برد. باید مطمئن شوید که به اندازه کافی وقت دارید؛ چرا که اگر کارهایتان را ناتمام رها کنید و بعد بفهمید که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلاً نمی توانید از روزتان لذت ببرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز تلاشهای شما برای نشان دادن دلسوزی و درک کردن دیگران شاید به ثمر ننشیند. البته این سخن بدین معنی نیست که تلاشهایتان کاملا بی فایده است؛ بلکه معنی اش این است که شما مطئن نیستید که دقیقا چه چیزی خیلی مهم است. حتی حس می کنید چشمهایتان را بسته اند و دور خودتان می چرخید!! به جای اینکه سعی کنید به افراد دیگر کمک کنید، یادتان باشد که یک کار کوچک و کمی مهربانی می تواند نتایج خیلی بزرگی به همراه داشته باشد.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 در مراحل بعدی زندگی تان افرادی که از شما قدرتمندترند وارد زندگی تان می شوند و شما را تحت فشار قرار می دهند که از حق خود بگذرید. شما باید به این موضوع توجه کنید، اما این اتفاق موقعی پیش می آید که شما عضو یک گروه یا سازمان اجتماعی جدید شده اید. جای تعجب نیست که وقتی دوستان تان خودشان را تغییر می دهند، پس شما هم دنیای خود را تغییر خواهید دهید. مبارزه و تقلا برای حفظ کردن چیزهایی که برایتان مناسب نیستند می تواند آنقدر خسته تان کند که وقتی برای مسائل مهم تر نیاز به انرژی دارید نتوانید کاری بکنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 امروز شما کملاً می توانید بفهمید که همسرتان و یا یکی از دوستانتان دقیقاً حرفهایی به شما می زند. شما کاملاً حرفهای آنها را گوش می کنید، اما شاید آنها فکر کنند که شما به اندازه کافی حواستان بهشان نیست. متأسفانه وقتی شما بیشتر سئوال می کنید جوابهای مبهمی می شنوید. به جای اینکه بحث را بیشتر کش بدهید، به فکر پیدا کردن یک راه حل باشید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

باوجود اینکه امروز سعی می کنید بر اعصاب خود مسلط باشید، ولی وقتی بفهمید کسی که خیلی دوستش دارید احساسات شما را اشتباهی متوجه شده است، نمی توانید خونسردی خود را حفظ کنید. نیاز شما برای استقلال و داشتن آزادی بدین معنی نیست که دوست ندارید کسی هم راهیتان کند و یا از صمیمی شدن خوشتان نمی آید، ولی با این حال هنوز هم می توانید شریک زندگی تان را بترسانید. تمام تلاشتان را بکنید که بین روابط و استقلال طلبی تان تعادل ایجاد کنید تا بدین وسیله نگرش های منفی که به خاطر ترس از تنها شدن افزایش می یابد را از بین ببرید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

ممکن است شما وسوسه شوید که از یک درگیری شدید با یک دوست یا شریک صرف نظر کنید فقط به خاطر اینکه به طور ذاتی می دانید که تعاملات اخیر شما به مسیر درستی منتهی نمی شود. اما به این معنی نیست که روابط شما ناپایدار است؛ آن به این اشاره می کند که در خارج از حد و حدود خود رفتار می کنید. اما باید راهی پیدا کنید تا ناراحتی های اخیر شما را حل کرده و باعث شود شما سرکار خود برگردید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

یک صدا به شما می گوید که به دنبال آن چیزی که می خواهید بروید، ولی صدای دیگری می گوید که برای رسیدن آن منتظر بمانید. شما در موقعیت سختی از تصمیم گیری قرار دارید، اما قادرید از راهی که انتخاب کرده اید دفاع کنید. با این وجود، شما هنوز نمی دانید که چه کاری درست است. به اضافه، ممکن است مهم نباشد، به خاطر اینکه آخرین پاسخ شما احتمالا آخرین فرصت تان نخواهد بود. و مهم نیست که شما کدام یک را انتخاب کنید. پس، پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید، صبر کنید تا زمانیکه گرفتگی تان حل شود. فردا می بینید که انتخاب های دیگری هم برایتان پیش می آید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 امروز دیگران از شما انتظارات زیادی دارند، چرا که ماه و پلوتو احساسات شما را تحریک می کنند. شما تا حالا انگار در تورهای جادویی مرموز سیر می کردید، ولی حالا وقت این است که درمورد کارهایی که پیش رو دارید تصمیم جدی بگیرید. ولی شما نمی توانید سرعت روند کاری خود را تندتر کنید، پس ناامیدی را کنار گذاشته و سعی کنید با دیگران ارتباط برقرار کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

به جای اینکه در محل کار رفتار مدیریتی و سیاستمدارانه در پیش بگیرید، باید بدانید که اطراف تان فعالیت های خیلی زیادی در جریان است و افراد دیگر مجبورند با شما کنار بیایند. به زبان خودمانی شما بدون اینکه بدانید که آیا برای قبول کردن نقش رهبری آمادگی دارید یا نه، پایتان را از گلیم تان درازتر کرده اید. فقط باید یادتان باشد که صبر و شکیبایی بیشتری داشته باشید، چرا که رسیدن به موفقیت برای شما مدتی زمان می برد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

با وجود اینکه شما در حالیکه به برنامه های آخرهفته و تعطیلات خود فکر می کنید به فکر شادی کردن و تفریح نیز هستید، نگذارید حالات و گرایشات جدی شما مانع از رویاپردازی تان بشود. هم اکنون واقعاً برایتان بهتر است که از جذابیتهای جدید خود استفاده کنید و بیشتر به جنبه های کاربردی تر زندگی توجه کنید تا بتوانید زیربنای محکمی برای مسافرت بزرگی که قبلاً فقط تصورش را می کردید بسازید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز شما واقعاً دوست ندارید خیلی جدی باشید، ولی متأسفانه چاره دیگری ندارید.حتی فکر کردن به اینکه اتفاقاتی که در خانه روی داده است را نادیده بگیرید، یک لغزش اجتماعی محسوب می شود. پرتحرکی خانواده می تواند آشفته کننده باشد، اما حالا وقت این است که به احساسات افراد دیگر نیز توجه کرده و با نوعی از فعالیت که بر پایه سود و منفعت افراد درگیر است آشنا بشوید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 11 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز شما توجهی به مسوولیت هایتان ندارید، اما این موضوع تأثیری بر بازدهی کلی شما ندارد. اخیراً توجه شما به پروژه خاصی است که آن را دنبال می کنید. شاید به بن بست بخورید و برای جبران آن نیاز به تلاش زیادی داشته باشید.اما اکنون دید شما فراتر ازیک برنامه فوری است و به اهداف بلند مدت تری فکر می کنید. خوشبختانه، نگرش مثبت شما باعث می شود تا کار خود را طبق برنامه تان به اتمام برسانید.

فال روزانه ، فال روز شنبه 11 مهر 1394

فال روزانه | فال روز شنبه 11 مهر 1394
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف