نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز شنبه 14 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
جذابترین و جالب ترین اتفاقاتی که در روز شنبه 14 شهریور 1394 پیش روی خود دارید را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

ممکن است دیگر از انتظار خسته و اعتقاد داشته باشید که دیگر نمی توانید بیش از این منتظر بمانید، اما احتمالا از اینکه می بینید که هنوز اندوخته ای از صبر و شکیبایی دروجود شما باقی مانده متعجب خواهید شد. حتی ممکن است فکر کنید دیگر نمی توانید هیجانات خود را کنترل کرده و آنها را پنهان کنید، اما این فرصتی است که بتوانید خود را تغییر داده و از این حالت درآیید و تازه می فهمید که چقدر ریسک کرده اید. در آینده ای نزدیک فرصتی پیدا خواهید کرد که اشتیاق خود را نشان داده و این بسیار عالی است که کارت های خود را نگه دارید تا زمانیکه وقت آن برسد که ورق های خود را رو کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز باوجود اینکه دوستان و همکاران شما می دانند که چقدر شور و هیجان دارید، ولی آنها باز هم نمی توانند خودشان را با سرعت بالا و عجله شما هماهنگ کنند. اما با این حال شما حتی خودتان را هم شگفت زده خواهید کرد و بدون هیچ دلیل واضحی مسیر خود را تغییر می دهید. نیازی به شرح و تفسیر پیچیده نیست، شما خود بازتابی از احساس هایتان هستید و آنها تغییر نخواهند کرد مگر وقتی که فکر کردید باید منطقی بشوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شاید امروز به دنبال این باشید که با یکی از بهترین دوستان تان برنامه ای برای تفریح و خوش گذرانی بریزید. شما آماده داشتن اوقات خوش هستید و آنقدر عاقلید که برای دست زدن به یک ماجراجویی کوچک و لذت بخش آنقدر از راه تان منحرف شوید که به کارتان لطمه ای وارد نکند. البته که باید خودتان در این زمینه کار صورت دهید، اما بخشی از خوشی و شادی از بودن با دیگران امکان پذیر می شود، پس ارتباطات خود را گسترش دهید و مهمانی را آغاز کنید!
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

  هم اکنون وارد شدن به یک رابطه دوستانه جدید مزایای خیلی زیادی برای شما دارد. اما گر به جزئیات بی توجه باشید، کارهای خیلی ارزشمند شما ضایع خواهد شد. فضایی خیلی رمانتیک که همه چیز رویایی به نظر می رسد ایجاد نکنید. داشتن افکار مثبت معجزه آسا خواهد بود، اما این افکار نمی تواند جایگزینی برای کارها و مسئولیت های به حساب بیاید! پس پاهایتان باید روی زمین باشد و واقع بین باشید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما در این روزهای اخیر شکایت های و صداهای زیادی را از اطرافیان تان شنیده اید، که باعث ناراحتی شما شده است. اما شما به شخصی نیازمندید که به صحبت های شما گوش دهد، شما را درک کند و وضعیتی را که در آن قرار گرفته اید را درک کند. شما این موضوع را می توانید با شخصی که احساس صمیمت بیشتری با او دارید در میان بگذارید تا شما را در این مسیر یاری دهد. موسیق های آرام و هم چنین موزیک هایی که دوست دارید می تواند تا حد زیادی باعث آرامش روحی شما شود تا شکایت و  سخن های دیگران را فراموش کنید.
 

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما اصلاً نمی توانید از دست مشکلات و مسائل عاطفی فرار کنید؛ این مشکلات هرجا که بروید مثل سگی که پای آدم را گاز می گیرد دنبالتان هستند!! اما اگر شما بخواهید مشکلات عاطفی که مربوط به گذشته هستند را حل نشده رها کنید، مطمئناً این گاز!! به شما صدمه می زند. با قبول کردن جایگاه خود در زندگی نقطه ضعفهای خود را بپذیرید، اما سعی نکنید با بازنگری کردن گذشته خود بینش جدیدتان را تغییر دهید. در عوض آینده خود را رقم بزنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

رویاهای شما درباره زندگی حرفه ای تان ممکن است امروز از کنترل شما خارج شود. به نظر می رسد اهداف شما در همین نزدیکی ها قرار دارند و شما بزودی به آنها خواهید رسید. اما بعد اتفاقی پیش می آید که خودتان را متفاوت از همیشه می بینید. مثل این است که روی الاکلنگ قرار دارید اما مطمئن باشید که اوضاع همیشه اینگونه نمی ماند. و بعد از این شما رویکرد دیگری نسبت به آن چیزهایی که می خواهید به آنها دست پیدا کنید خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیت هایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است که حدقال کاری را که می توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعاً چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن از اینکه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام کردن کارهایتان فردا هم زمان کافی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز هیچ حرف ناگفته ای باقی نمانده است، اما شما باز هم نمی دانید که چگونه در مورد تجربیات خود صحبت کنید. به جای اینکه سعی کنید جملاتی مناسب برای تعریف کردن رویاها و تخلیات خود پیدا کنید، در مورد آنها با کسی صحبت نکنید، چون اکنون از این کار هیچ نفعی عاید شما نمی شود. شما بعدها برای تجزیه و تحلیل کردن و بحث کردن در مورد آنها وقت کافی خواهید داشت.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

امروز ممکن است با ضد و نقیض هایی روبرو شوید، تا جایی که کارها و وظایف معمولی روزانه کسل کننده تر و یکنواخت تر از همیشه به نظر می رسند. راه حل شما می تواند هر چیزی را تغییر دهد و می تواند یک شغل کم تحرک و ثابت را به شغلی کمیاب و خاص تبدیل کند. ولی نباید از به قدرت رسیدن در شغلتان هراس داشته باشید، برای اینکه شما قادر هستید از این قدرن در جهت مؤثری استفاده کرده و به اهداف والای خود نزدیک بشوید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 کاملاً واضح است که وقتی شما کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و می خواهید همه را با هم انجام دهید، نمی توانید هیچ کدام را به درستی به اتمام برسانید. از طرف دیگر اگر شما قبل از اینکه کار بعدی تان را شروع کنید فقط برای تمام کردن یکی از وظایفتان تمرکز کنید، کارهای زیادی انجام نشده باقی می مانند. اگرچه این موضوع شما را ناراحت می کند، ولی در حال حاضر کیفیت کارهایتان نسبت به کمیت آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 14 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 امروز کمی دودل شده اید، حتی اگر دیگران به نفع شما کار کنند باز هم فرقی نمی کند. آنها شما را تشویق می کنند رویاهای بزرگ داشته باشید، تا بتوانند پروژه ای که قبلاً هم بهش سری زده بودید را مطرح کنند. ولی شما در مسیر خود بمانید و فقط به خاطر اینکه دیگران ازتان می خواهند کار دیگری انجام ندهید. شما خودتان بهتر می دانید که چه موقعی باید چه کاری بکنید.

فال روزانه ، فال روز شنبه 14 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز شنبه 14 شهریور 1394
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف