نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز شنبه 24 مرداد 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
جذابترین و جالب ترین اتفاقاتی که در روز شنبه 24 مرداد 1394 پیش روی خود دارید را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1394
بازدید : 7,727 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما امروز می توانید دقیقا همان حمایت و توجهی را که لازم داشتید از یکی از دوستان نزدیک خود و یا یکی از آشنایانتان دریافت کنید. چرا که ماه نو وارد سومین خانه از "ارتباطات" شما می شود و شما را تحریک می کند تا راهی برگزینید که از دیگران چیزهایی یاد بگیرید. همان مردمی که قبلا سر راه شما مانع ایجاد می کردند امروز تبدیل به یک معلم دلسوز می شوند. اما شما باید از آنها یکسان یاد بگیرید بدون اینکه آنها را برای خود یک مرشد و یا یک تکیه گاه کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز شما سرتان خیلی شلوغ است، ولی بیشتر ترجیح می دهید استراحت کنید. اولین حرکت و کشش شما به سوی تفریح و خوشی متمایل است، اما شما به صرافت می دانید که چیزهای وسوسه کننده به روش های گوناگون شما را در بوته آزمایش قرار می دهند! پس در برابر کودک درون شاد و خوشحال خود تسلیم نشوید؛ در عوض به سراغ کارهایتان که روی هم تلنبار شده بروید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما معمولا دوست دارید اولین نفری باشید که کاری را آغاز می کنید یا این که کاری را پیشنهاد می دهید به همین دلیل دارای ذهنی خلاق، پویا هستید. متاسفانه، نظرات دیگران با نظرهای شما مغایرت های دارد که گاه شما را دچار سرخوردگی و نا امیدی می کنید، اما نا امید نباشید زیرا در  روزه های آتی  همه نگاه های به سوی شما بر خواهد گشت، دیگران ارزش وجودی  شما را بیشتر درک خواهند کرد و به این موضوع پی می برند. شما مانند همیشه راه خود را بپیمایید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 شما هم اکنون با دیدگاهی بی طرفانه راجع به دوستی هایتان فکر می کنید و بنابراین به راحتی می توانید با نگاهی متفاوت به همه چیز بنگرید. ارتباط و تعاملهایتان با دیگران- شخصی یا کاری- ممکن است منشا اصلی ناراحتی هایتان باشد، اما نباید اجازه دهید که این ناراحتی شما را به شک و بدبینی بکشاند. حالا شما قادر هستید فراتر از مسائل عینی و طبیعی که بهتان دیدگاه جدیدی داده قدم بردارید. هیچ تصمیم ناگهانی ای نگیرید؛ فقط چیزهایی که آموخته اید را با آنچه از قبل می دانستید ترکیب کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 شما کارهای خود را به بهترین نحو انجام می دهید و چشم و گوش خود را به روی تغییراتی که مدت ها انتظارش را کشیده اید باز نگه داشته اید!! اما این تغییرات لزوما مطابق با آنچه شما در رویاهایتان انتظار داشتید نیستند و ممکن است بر شما پوشیده باشند. در چند روز آینده اگر خیلی در قید و بند جلب توجه کردن نباشید اتفاقات خاصی روی می دهد. سعی کنید فراتر از موانع قدم بردارید و برای ایجاد کردن برنامه های کاربردی که نیازهایتان را تامین کنند می توانید از دیگران هم کمک بخواهید. اما زیاد به خودتان سخت نگیرید. این کار مدتی زمان می برد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 شما ممکن است اخیرا از یکسری آدم ها عقب نشینی کرده باشید، اما مدیریت کردن موقعیت با ظرافت به شما درک دوباره ای از اعتماد به نفس می دهد. اکنون، بیشتر از همیشه، شما می توانید کاملا از خودتان خشنود باشید. اما خودتان را بالای یک ستون نگذارید، شما یک بار از آنجا شروع کرده اید، ممکن است خیلی سخت باشد که دوباره به عقب برگردید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 امروز طبقه بندی کردن اولویتها برای شما تبدیل به معضلی شده است، برای اینکه شما می خواهید از تصمیم گیری کردن در مورد مسائل مهم دوری کنید. این سخن به این معنی نیست که شما باید هدفهای خود را رها کنید، بلکه الان زمان این است که باید مدتی به دنبال یاری گرفتن از دوستی باهوش یا یک شریک باشید. از اینکه شانس داشتن موقعیتی خوب و پیشرفت کردن در شغل کنونی تان را از دست داده اید نگران نباشید. بررسی کردن مسائلی که شما از آنها گذشته اید می تواند موقعیت شما را تثبیت کند و امکان انجام دادن کارهای خاص را افزایش دهد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز شما نمی توانید به راحتی از علایق خود در خانه چشم پوشی کنید و حتی وقتی به سر کار می روید تا بدان جا هم کشیده می شوند. شما مطمئن هستید که تا موقعی که احساساتتان ناگهانی سر ریز نکرده اند، قادر هستید آنها را تحت کنترل خود داشته باشید. وقتی که این اتفاق بیفتد برای خود شما هم به اندازه دیگران تعجب آور خواهد بود. بنابراین تا دیر نشده عجله کنید؛ هرچه در دلتان دارید در طول روز بیرون بریزید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 شما امروز می خواهید که همه چیز راحت و واضح باشد، اما شاید به سمت گفتگوهای احساسی سوق داده شوید که مشکلاتی را که مربوط به افردی هستند که شما نسبت بهشان مسئولیت دارید تشدید می کند. شما شاید در مبارزه اخیر تسلیم شده باشید، اما اکنون می خواهید بخشی از قدرتهای از دست رفته تان را دوباره به دست آورید. به جای دست و پنجه نرم کردن با دیگران سعی کنید با انجام دادن کارهایی که از نظر اخلاقی درست هستند و بدون اینکه شخص دیگری را ناراحت کنید منافع خود را بیشتر کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

امروز ممکن است حتی خودتان را با توانایی که در مواجهه با احساسات پیچیده و سخت دارید بتوانید شگفت زده کنید. حتی اگر راه آسانتری نیز وجود داشته باشد اما شما آن را انتخاب نمی کنید. اما الان تمایلی به ساده اندیشی ندارید؛ شما می خواهید به عمیق ترین تجربه ها دست یابید که تا کنون از شما دوری می کردند. خوشبختانه، در این سفر درونی افکار هیجان بخش شما را همراهی می کنند، حس کنجکاوی را در شما بیدار کرده و شما را در شناختن خودتان یاری می کنند.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 شما در محل کار تقریبا خوش بین هستید، اما همیشه و همه جا نمی توانید این خصلت را داشته باشید. شاید امروز نسبت به کسانی که زیاد با شما همکاری نمی کنند خشمگین شوید. به حس های منفی خود بها ندهید؛ اطرافیان شما بیشتر از قبل ازتان حمایت می کنند، پس پیشنهاداتی که به شما می دهند را قبول کنید و برنامه های خود را به پیش ببرید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 24 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 عدم خویشتن داری – یا کمبود آن- می تواند امروز مشکل ساز باشد. شما فقط نمی توانید ببینید که خوشی و تفریح تان دارد کاهش می یابد. شما می دانید که چه چیزی احساس خوبی به شما می دهد و  ممکن است خودتان را مجاب کنید که هر چه بیشتر بهتر. این ممکن است  درست باشد، اما محدود به شرایط خاص می شود. سعی کنید محدودیت های به جا و مناسب خود را بشناسید.

فال روزانه ، فال روز شنبه 24 مرداد 1394

فال روزانه | فال روز شنبه 24 مرداد 1394
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف