نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز شنبه 28 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
جذابترین و جالب ترین اتفاقاتی که در روز شنبه 28 شهریور 1394 پیش روی خود دارید را در فال روزانه سایت نمناک بخوانید.
تاریخ انتشار : 28 شهریور 1394
بازدید : 6,718 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

کاری است که بارها و بارها آن را به تعویق انداخته اید اما دیگر وقت آن فرا رسیده که سعی کنید میل و رغبتی برای انجام آن در خود ایجاد کنید. در نهایت می توانید ببینید که همه آن کارهای سختی که اخیرا انجام داده بودید به نتیجه رسیده و بیش از حد انتظار شما ثمرداده است. کسانی که قبلا سر راه شما ایستاده بودند اکنون آماده اند تا به شما کمک کنند. خیلی خوب است که این جریان تغییر کرده اما این باعث نمی شود که شما فکر کنید هر کاری می خواهید می توانید بکنید. با این وجود مثبت اندیشی شما می تواند احتمال موفقیت شما را افزایش دهد.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 شما اعتقاد دارید یکی از مسیرهایی که برای تمام کردن کارهایتان باید طی کنید به روابط تان بستگی دارد. درحال حاظر شما کارهایی که باید انجام دهید را تجزیه و تحلیل می کنید، اگر شما برای خود اهداف کوتاه مدت تعیین کرده باشید می توانید به مقصد برسید. به جای اینکه در شک و بدبینی سیر کنید، جمله « من می توانم » را مدام به کار برید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما در سابق افکاری داشتید که ممکن بود شما را به خطر بیندازد اما اکنون و در حال حاضر از این افکار رهایی پیدا کرده اید. شما به سادگی نگران و غصه دار می شوید، بهتر است روی این جنبه روحی تان کار کنید زیرا اگر به همین روند ادامه دهید به مرور زمان دچار افسردگی می شوید. بر عکس شما انسان خوش شانسی هستید فقط شما شانس های خود را به راحتی از دست می دهید و حواس تان به اتفاقاتی که می افتند نمی باشد.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما احساس می کنید به خوبی از پس انجام دادن کارهای سخت خود برآمده اید، ولی مورد تشویق واقع نشده اید. هم اکنون اگر قرار است مسئولیت های بیشتری را تقبل کنید، بدون اینکه برای خود احساس تاسف کنید و یا به اطرافیان تان غُر بزنید، فقط کارتان را انجام دهید. این جریان آنقدر که شما برای خود گنده کرده اید بغرنج نیست! شما حتی اگر نتوانید به زودی نتیجه کارتان را ببینید ولی باز هم دوست دارید بیشتر تلاش کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 امروز برای شما روزی کاملا عمل گرایانه است، برای اینکه شما ترغیب شده اید که به گونه ای رویاپردازی کنید که رویاهایتان به واقعیت نزدیک باشند. این سخن به معنای این نیست که شما نمی دانید بهترین کاری که می توانید انجام دهید چه کاری است؛ بلکه فقط بدین معنی است که شما فقط به دلیل اینکه معمولاً پاهایتان روی زمین قرار دارد، از اینکه بخواهید همیشه در آینده زندگی کنید خسته می شوید. حتی اگر اکنون نظر دیگران برایتان اهمیت ندارد، زمانی که خواستار لذت و تفریح هستید مواظب باشید که دچار آشفتگی نشوید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما امروز مطمئن نیستید که چه چیزهایی برایتان بیشترین اهمیت را دارا هستند، چون که شما موقتاً توانایی تجزیه و تحلیل کردن اتفاقات و تشخیص دادن دروغ از واقعیت را از دست داده اید. درحال حاضر شما واقعاً می خواهید به دور و بریهای خود اطمینان کنید که این موضوع می تواند سبب ناامیدی و سرخوردگی تان بشود. اگر چه قصد و نیت شما همیشه خیر بوده است، اما تصمیم گیری کردن بر اساس اولویت های شخصی می تواند منجر به بیراهه رفتن شما بشود.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز شما مجبور می شوید تصمیم نهایی خودتان را مطرح کنید. اگر در محل کارتان سو تفاهمی وجود داشته باشد با نزدیک شدن به افراد هم فکر خود می توانید آنها را بر طرف کنید. به قدرت های خودتان شک نکنید. زمانی که شما در حال صحبت یا کار کردن هستید منطقی بودن به قدرت شما اضافه می کند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

ممکن است امروز دوستان و همکاران شما زیاد تحت تاثیر شما قرار نگیرند و به حرف تان اهمیتی ندهند چرا که شمابیش از حد جدی هستید. اما آنها بسرعت می فهمند که شما بیهوده صحبت نمی کنید. اگر لبخند نمی زنید به خاطر این است که می دانید کار مهمتری دارید که انجام دهید حتی اگر دیگران امور و مسائل را آنطوری که شما می بینید نبینند. اگرچه سعی می کنید که در وهله اول عضوی از گروه باشید ممکن است در یکی دو روز آینده در نقش یک قهرمان ظاهر شوید و در این زمان است که همه می فهمند که چکار کرده اید.
 

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

ممکن است که امروز رقابت کردن نسبت به قبل برایتان اهمیت بیشتری داشته باشد، اما نه آنقدر مهم که فقط به خاطر شرکت کردن در یک مسابقه استراحت بعداز ظهرتان در خانه را از دست بدهید. اما هنوز هم کامل کردن خوشی هایتان با خندیدن و تفریح کردن با برنامه های قبلیتان ایده جالبی است. شاید برنده شدن در همه کارهایی که انجام می دهید، مهم باشد، اما نباید به خاطر جلو افتادن در یک مسابقه شانس لذت بردن را از دست بدهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

تجزیه و تحلیل بیش از حد به سئوالات شما پاسخ نمی دهد، برای اینکه اکنون ثابت شده است که مسیر فکری تحقیق و بررسی پایانی منسوخ شده دارد. اما ذهن شما بسیار فعال است و یک زنجیره از کلمات بی پایان می تواند شما را به گفتن حقیقت وسوسه کند. سعی نکنید که جریانهای ذهنی را خاموش کنید. فقط دریابید که زبان واقعی قابل فهم در قلب شماست نه در عقلتان.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما باید تا جایی که امکان دارد بر روی وظایف و مسئولیتهایتان در محل کار تمرکز کنید. اما مشکل اینجاست که شما دقیقاً نمی دانید دیگران در محل کار چه انتظاراتی از شما دارند. حتی اگر شما سئوال کنید، شاید بیشتر از آن چیزی که می دانید اطلاعات به دست نیاورید. بیشتر از اینکه به دنبال پیدا کردن جزئیات بیشتری باشید، فقط باید به مسائل واضحی که کارآمدتر نیز هستند توجه کنید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

باوجود اینکه شا خیلی تحت تاثیر دیگران قرار نمی گیرید، اما ظاهرا امروز کسی هست که بیشتر از قبل روی شما تسلط دارد. حقیقت این است که اطرافیان شما امروز ادعاهای زیادی دارند و از همین راه نیز به نان و نوایی می رسند! به جای اینکه خودتان را وارد کشمکش ها و جنجال ها کنید، نیت و مقصود خود را برای رسیدن به هدفتان تعیین کنید و برای رسیدن به آن اقدام کنید. اصلا مهم نیست که دیگران چه می گویند!!

فال روزانه ، فال روز شنبه 28 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز شنبه 28 شهریور 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف