نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز شنبه 4 مهر 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
وقایع مهم و جذاب پیش رویتان در روز شنبه 4 مهر 1394 را در فال روزانه نمناک بخوانید و پیش از وقوعشان متناسب با ماه تولدتان از آن آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 4 مهر 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 امروز باید خیلی مواظب پولتان باشید، برای اینکه شما می توانید آنقدر مشتاق رسیدن به تخیلاتتان بشوید که نتوانید تصویر ذهنی تان را تغییر دهید. اما پول خوشبختی نمی آورد، حتی اگر شما خودتان را درگیر خریدن کردن چیزهایی مثل لباسهای جدید، یک اثر هنری و یا یک اسباب بازی صنعتی کنید. به جای اینکه به فکر کمکهای مادی باشید، ذهنتان را معطوف به کارهایی بکنید که می توانید انجام دهید نه آن کارهایی که انجام داده اید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما تمایل دارید عضو یک گروه شوید و به خاطر همین امروز با فداکاری کردن در محل کار می خواهید دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. هیچ مشکل حادی وجود ندارد:اتفاقات خیلی زیادی در زندگی خصوصی شما رخ داده است و در عین حال در محل کار نیز تقاضاهای زیادی ازتان می شود. فراموش نکنید که مجبور نیستید بین زندگی شخصی و کاری خود یکی را انتخاب کنید. شما اگر هم از نظر فکری و هم احساسی برای آنها زمان بگذارید می توانید به هردوی آنها برسید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما می خواهید دیگران و تمام اطرافیان تان متوجه کارهای سختی که شما انجام می دهید باشند. کار شما شاید سخت باشید اما تمام افراد در تمام ممالک مانند شما در حال تلاش کردن هستند پس نباید این تفکر را داشته باشید که شما از بقیه افراد فعالیت های بیشتری را انجام می دهید و به خود مغرور شوید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

الان وقت حرکت کردن است! شما چند روز گذشته را به فکر کردن در مورد احساسات تان و کارهایی که پیش رو دارید گذرانده اید و حالا دیگر وقت بیکار نشستن نیست. به جای اینکه در انتظار یک فرصت زمان عالی باشید، همین حالا اولین قدم را به سوی اهدافی که برای خودتان تعیین کرده بودید بردارید. رسیدن به اهدافتان نیازمند زمان است، پس وقت تان را تلف نکنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

احساسات شما نسبت به همیشه ژرف تر شده اند، اما در حال حاضر شما الزاماً دوست ندارید که آنها را با کس دیگری مطرح کنید. متأسفانه شما در شرایطی قرار خواهید گرفت که نگه داشتن آنها پیش خود به صورت یک راز برایتان مشکل می شود. حتی اگر شما دوست نداشته باشید کسی خلوتتان را به هم بزند ولی این اتفاق می تواند آزمون جالبی براپ شما باشد تا بتوانید به کسانی که دوستشان دارید چیزی یاد بدهید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

اگرچه شما آدم بسیار واقع بینی هستید، اما امروز ممکن است روزی باشد که فردی را ملاقات کنید که درها را به روی شما باز کند. اگر کسی در زندگی شما پدیدار شد، مطمئن شوید که زمانی را صرف این می کنید که بشنوید چه چیزی گفته می شود و شما بتوانید در قبال آن پاسخ گو باشید. الان زمان این نیست که به تعقیب ماده غاز وحشی بپردازید. پس مراقب این باشید که چه نوع ماجراجویی را انتخاب می کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 حالا که ماه به نشانه شما بازگشته است، شما آمادگی کامل دارید که مسئولیت های بیشتری قبول کنید، اما این کار دردسرهایی برایتان به همراه دارد. این سخن بدین معنی نیست که شما توانایی انجام دادن کارهای خاص و خارق العاده را ندارید، بلکه بدین معنی است که شما به دلیل اینکه به نیازهایتان واقع بینانه نگاه نمی کنید، طاقت شکست خوردن را هم ندارید. با کم کردن سطح توقعات خود شانس خوشبخت شدن خودتان را بیشتر کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

اگر شما قبلاً در مورد کمک گرفتن از دیگران در پروژه تان فکر کرده بودید، هم اکنون فرصت خوبی نصیبتان شده است، برای اینکه این اعتماد و اطمینان شما به دیگران هم منتقل شده است. فقط حواستان باشد که زیاد صحبت نکنید، چون هرقدر بیشتر حرف بزنید، کمتر می توانید دیگران را قانع کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز برای اینکه بیان کنید که در قلب تان چه می گذرد ممکن است آسان ترین راهی نباشد که شما انتخاب کرده اید، اما می تواند نتایج ارزشمندی داشته باشد. اتصال ماه با اورانوس غیر معمول در پنجمین خانه از بازی شما، پیشنهاد می کند آن چیزی که شما نیاز دارید چیزی فراتر از چیزهای معمولی است. اما حتی اگر شما کمی پر سر و صدا و سرکش باشید، دوست دارید که اکنون بیشتر جدی باشید. بر خلاف همیشه کمی جلوتر از پای خود را هم ببینید و می بینید که این می تواند انرژی تان را به شما بازگرداند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 امروزنگران تغییرات اخلاقی و روحیه خود نباشید، زیرا ماه وارد خانه نخست شما شده و این باعث شده که امروز انواع و اقسامی از روحیات خود را به نمایش بگذارید. به این فکر نکنید که اینها از کجا می آیند و به کجا می روند. بیخود سعی نکنید که عصبانیت تان را به زور کنار بگذارید یا اینکه خود را به چیزی علاقمند کنید. فقط بگذارید احساسات شما راه خود را بروند و سعی نکنید آنها را کنترل کنید. این به معنی آن نیست که باید مسائل درونی تان را با دیگران مطرح کنید. بلکه این اختلافت خودمانی را برای خودتان حفظ کنید تا بتوانید دل تان را زلال و صیقلی کنید!

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

ممکن است شما امروز کاملا دلگرم و مطمئن باشید، اما این اعتماد به نفس بالای شما می تواند باعث بی دقتی شما شود. اما می توانید از این اشتباه جلوگیری کنید؛  برای اجتناب از خطا باید به خود  یاد آوری کنید که باید بر کارتان تمرکز کنید؛ اگر شما به این فکر کنید که همه چیز عالی شروع می شود، این طور نخواهد شد. اما اگر کمی فروتنی و تواضع داشته باشید، امروز برایتان روزی می شود که نیروهای خلاقانه شما در یک سطح مفید و موثر آشکار خواهند شد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 4 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

فکر نکنید که شما قادر به فهمیدن عکس العمل دیگران هستید. به جای اینکه کلمات تان را سبک و سنگین کنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت کنید که مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دیگران نشان دهید. آنها برای شنیدن حرف های شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می دهند، اما اگر بفهمند که شما با آنها مخالفید به حرف هایتان اهمیتی نمی دهند.

فال روزانه ، فال روز شنبه 4 مهر 1394

فال روزانه | فال روز شنبه 4 مهر 1394
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 22
این مطلب مفید بود ؟ 17 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف