نمناک سرگرمیفال فال روز پنج شنبه 12 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
وقایع مهم و جذاب پیش رویتان در روز پنج شنبه 12 شهریور 1394 را در فال روزانه نمناک بخوانید و پیش از وقوعشان متناسب با ماه تولدتان از آن آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 12 شهریور 1394
بازدید : 7,085 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

هم اکنون توجه کردن به رژیم غذایی تان از اهمیت زیادی برخوردار است، ولی شما دوست دارید برنامه منظم روزانه خود را ادامه دهید. شاید برخی برنامه های غیرقابل پیش بینی در محل کار شما را مجبور کند رژیم غذایی و یا تمرینات ورزشی تان را تغییر دهید و در نتیجه این تمرینات خیل سختی خواهید کشید. خوشبختانه شما می توانید در مشکلات و سختی ها به یک دوست و یا همسر خود تکیه کنید و شاید فرصت کافی برای مواظبت کردن از خود را نیز پیدا کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 شما نمی توانید به راحتی در مسیر خود ثابت قدم و استوار باشید، برای اینکه اغتشاش و بی نظمی دست از سر شما بر نمی دارد! شما مدت هاست که منتظر یک لحظه آرامش بخش بوده اید، اما شاید دلتان نخواهد از شور و هیجان هم دور شوید! حتی اگر احساسات تان در طول روز تغییر می کنند، بهتر است آنها را ابراز کنید. به جای اینکه در فکر این باشید که منسجم و یکارچه رفتار کنید بیشتر به رفتارهای متغیر خود توجه کنید. حتی اگر نتیجه کار آنقدر که دوست دارید برایتان ملموس نباشد، ولی شما هنوز در حال پیشرفت کردن هستید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز مسائل غیر قابل پیش بینی دیوانه تان می کنند!! چراکه شما می دانید موضوعی شگفت در شرف وقوع است ولی نمی دانید که آن چیست! بنابراین آماده شدن برای چنین رویدادی امری غیر ممکن است. بهترین استراتژی برای شما این است که در لحظه حال حضور داشته و آگاه و هوشیار باشید. درحال حاضر برای شما هیچ چیز مهم تر از توجه کردن به آنچه اتفاق می افتد نیست.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز احتمال موفقیت برای شما بیشتر شده است، چراکه به هیچ درخواستی جواب منفی نمی دهید. شما قادر هستید بدون توجه به موانعی که پیش رویتان قرار دارند، همچنان اهداف خود را داشته باشید. دیگران این روزها از سرسختی شما شگفت زده شده اند، اما اجازه ندهید عکس العمل های آنها شما را از اهدافتان دور کند. توجه خود را روی مقصدتان متمرکز کنید و با ثبات قدم در همین مسیر گام بردارید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 عذر و بهانه دیگر قابل قبول نیست؛ شما باید به مجموعه پیچیده ای از حقایق، روابط و آرزوهایتان که تا الان دست و پای شما را بسته بودند توجه کنید. در مورد وجود آنها اصلاً نباید شک کنید؛ مطئناً تعداد آنها خیلی زیاد است. خوشبختانه امروز شما در عین حال که حتی بیشتر از توان یک انسان معمولی تلاش می کنید، قادر هستید که مثل اشعه های لیزر فکرتان را متمرکز کنید!!

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما قبل از اینکه از ته دل بخواهید به حرف یا پیامی گوش بدهید، لازم است که این پیام چند بار بهتان گفته شود. منظور این نیست که خیلی کند عمل می کنید. شما فقط خیلی اصرار دارید که فعالیت های یکنواخت روزمره تان را تغییر بدهید، حتی اگر بدانید این کار بهترین کار مورد علاقه تان نیست. البته هیچ کس دیگری نمی تواند برایتان تصمیم بگیرد، شما فقط باید نسبت به نصیحت ها و پیشنهادات گوش شنوا داشته باشید. البته فقط به کسانی که قصد کمک کردن بهتان را دارند اعتماد کنید.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز باید هنگام صحبت کردن در جمع خیلی حواستان را جمع کنید، چون امکان دارد یکی از دوستان صمیمی تان منظورتان را اشتباه متوجه بشود. اگرچه شما منظور خود را خوب بیان می کنید، ولی قدرت شما در قطع کردن سر و صداها و گفتن حقیقیت ممکن است افراد دیگر را ناراحت کند. همه از شما انتظار دارند که درستکار باشید، اما حالا که موقعیت خوب است و شما هم خودتان را می شناسید پس این را بهشان بگویید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 شما بسیار به سفر کردن علاقه پیدا کرده اید و دوست دارید یا به کوهستان و یا به جزیره ای کوچک بروید. هیچ چیزی اکنون نمی تواند شما را از تصمیمتان منصرف کند. تنها مشکلی که وجود دارد این است که شما اگر رویاهایی خود را مطرح کنید ممکن است بیشتر از قبل برای انجام این کار وسوسه شوید. اما این کار غیر ممکن نیست، بنابراین تا موقعی که مطمئن نشده اید هر چیزی که برای این مسافرت لازم است را تهیه نکرده اید، برای تبدیل کردن این ایده به واقعیت و رفتن به مسافرت اقدام نکنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

شما امروز می توانید نسبت به وظایفتان در خانه خیلی آزادانه و بی قید رفتار کنید، اما این بدین معنی نیست که باید از انجام دانشان اجتناب کنی.  باوجود اینکه دوست دارید امروز را با تفریح کردن بگذرانید، ولی شاید مجبور شوید کارهایی که دیگران نیمه کاره رها کرده اند را انجام دهید. امروز اگر یکی از اطرافیان تان به قولی که داده است عمل نکرد تعجب نکنید. شما خودتان می دانید که بعضی وقتها بهتر است که به تنهایی کاری را انجام دهید!

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 امروز صبح شما به خوبی به تلاشهایتان افزوده اید، برای اینکه امروز بخت با شما یار است تا فعالیتهایتان را بیشتر کنید. برنامه شما شاید یک برنامه خوب باشد، اما احتمال دارد که بعد در طول روز با موانعی مواجه شوید. اگر شما نتوانسته اید انتظاراتتان را برآورده کنید به خودتان سخت نگیرید. برای تمام کردن آنچه که امروز شروع کرده اید فردایی هم وجود دارد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 شما امروز حتی اگر تلاش کنید که جدی نشان داده شوید، باز هم نمی توانید از لبخند زدن اجتناب کنید. شما نمی خواهید خوشحالی خود را پنهان کنید، بلکه فقط قصد ندارید بدین وسیله خود نمایی کنید. به یاد داشته باشید این فقط طرز فکر خود شماست. تا موقعی که برای دیگران هم آرزوهای خوب و زیبا داشته باشید، هیچ کس به خاطر اینکه احساس خوبی دارید بهتان ایراد نمی گیرد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 12 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما مدتی است که سست شده اید و توان ادامه زندگی برایتان سخت شده است. اما باید به خاطر اطرافیان تان هم که شده است به فعالیت هایتان ادامه دهید زیرا آنها با دیدن شما نیرو و انرژی کار کردن دوباره را می یابند. سعی کنید مسئولیت هایتان را به خوبی انجام دهید نه این که در گوشه ای نشسته باشید و تنها نظاره گر باشید. زیرا با پشت سر گذاشتن این مرحله، زندگی روی خوبیش را به شما نشان خواهد داد.

فال روز پنج شنبه 12 شهریور 1394

فال روز پنج شنبه 12 شهریور 1394
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 12 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف