نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز پنج شنبه 5 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
وقایع مهم و جذاب پیش رویتان در روز پنج شنبه 5 شهریور 1394 را در فال روزانه نمناک بخوانید و پیش از وقوعشان متناسب با ماه تولدتان از آن آگاه شوید.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

احساسات شما امروز عمیق ترو شدیدتر از همیشه شده و باعث می شود احساس ناراحتی و نارضایتی کنید. حرارت خورشید در هشتمین خانه شما یعنی "دیگران" باعث می شود که دیگران بتوانند بوسیله همجواری با پلوتون خودرأی روی ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر بگذارند. شما فرصتی برای اشتباه ندارید، پس قبل از اینکه بخواهید برنامه و پروژه جدید را آغاز کنید خوب به آن فکر کنید تا وسط کار مجبور نشوید آن را رها کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 شما اکنون نمی توانید آهسته و یکنواخت حرکت کنید، برای اینکه دیگران خواسته های خیلی زیادی از شما دارند. آنها حتی شاید فکر می کنند که شما می خواهید تمام وقتتان را با آنها بگذرانید. حتی اگر شما دوست داشته باشید که در خوشی هایشان با آنها همراه باشید، اما ایده انجام دادن این کار از خود عمل جذاب تر است. اگر فکر می کنید که بعداً از انجام دادن این کار پشیمان می شوید، در فعالیت های گروه خاصی شرکت نکنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 امروز که شما تغییر موضع داده اید، گویی که روابط شما نیز تغییر کرده اند و نظر شما راجع به دوست و یا همکارتان نیز عوض شده است. دیدگاه شما هنوز در حال توسعه یافتن است، بنابراین هنوز به فکر نتیجه کار نباشید. انجام دادن کارهای کوچک و ساده مثل صحبت کردن با کسانی که دوستشان دارید امروز تبدیل به یک معضل شده است. پس هم اکنون قبل از اینکه دست به هر اقدامی بزنید چند روزی صبر کرده تا ببینید بعد چه احساسی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز روز رضایت بخشی نخواهد بود، چرا که شما فکر می کنید زندگی دیگران از شما بهتر است. شما از تصویری که در ذهن خود مجسم کرده بودید، دور افتاده اید و نمی توانید به تکامل برسید. اگر شما نتوانید به خاطر داشته های خود شکرگزار باشید، مطمئناً ناامید خواهید شد. یادتان باشد که آشفته شدن ذهنتان برای اینکه بفهمید باید دیدتان را مثبت کنید کفایت می کند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 امروز یک فرد پرهیجان و پرشور و نشاط می تواند در زندگیتان نقش خیلی مهمی داشته باشد، شاید شما در ابتدا سعی کیند که از او دور شوید، اما نیازی به فاصله گرفتن نیست. مطمئناً شما قصد دارید از روابط ساده دوستانه لذت ببرید، اما الان خودتان هم می دانید که فرصتی نصیبتان شده که به یک رابطه دوستانه جدید شکل دهید، این رابطه می تواند ذهنتان را باز کرده و بهتان درس بدهد. از وارد شدن به تجربه های خاص و جدید اجتناب نکنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 توجه کردن به موضوعی که شما اخیراً آن را نادیده گرفته اید بهانه ای به دست شما داده است. بازگشتن به فعالیتهای تکراری گذشته باعث می شود حالت فعالیت شما به گونه ای شود که شما فکرکنید که هیچ  فعالیت غیر ضروری ای را  انجام نمی دهید. اما اجازه ندهید که بیش از حد خودتان را با کارهایی که قبلاً انجام می دادید محدود کنید. اینها مربوط به گذشته شما بودند و اکنون شما باید به آینده نگاه کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

سخت است که بفهمید به اندازه کافی برای یادگرفتن آنچه که مورد نیاز است جستجو کرده اید یا نه؛ تا به عمق حقیقت دست یابید. به هر حال، بعضی اوقات، بهتر است تا دست از بررسی های خود بکشید و آنچه را که تا حالا یاد گرفته اید را به عمل درآورید و از آن استفاده کنید. یک باره شما می پذیرید که رسیدگی ها و تحقیقات شما یک چاله نامحدود است، و می خواهید چرخ های فکری خود را از چرخیدن بازدارید و به کار برگردید، و ارزش اطلاعات و آگاهی را در حل مشکل درک می کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 شما پوسته در حال آوردن چیزهای جدید به زندگی خود هستید! امروز با وجود ماه برج میزان پیشرو در ششمین خانه تان - یعنی خانه فعالیت های روزانه- این عمل را بیشتر روی تغییر دادن عادت های قدیمی اجرا می کنید. به جای اینکه کارتان را به همان روش دیروز یا حتی پریروز انجام دهید، سعی کنید با روشی کاملاً متفاوت کارهایتان را انجام دهید. اما با دقت عمل کنید، برای اینکه شما امروز روز پر مشغله ای دارید و ممکن است آشفتگی ها و نگرانی هایتان را نیز بیشتر کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

شما امروز خیلی سریع به سمت فعالیت های اجتماعی کشیده می شوید، چرا که خیلی مجذوب پویایی و فعالیت های گروهی که عضوش هستید شده اید. علاوه بر این خیلی دوست دارید سوءتفاهمات را برطرف کنید. اگر کسی بهتان گفت که شما انسان ضعیفی هستید چون خیلی زود از موضع خود پایین می آیید، از اینکه افکار خود را به او بگویید هراس نداشته باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

امروز دست خط شما روی دیوار خواناتر و خواناتر می شود و شاید آنچه می خوانید را دوست نداشته باشید! فشاری که بهتان اعمال می شود بیشتر شده و مجبورتان می کند در موقعیت دشواری قرار بگیرید. شما می خواهید با افکار خود آزاد و راحت باشید، و حتی اگر عدم تمایل شما برای باز کردن سفره دلتان تبدیل به شور و اشتیاق شود باز شرایط جدید ایجاب می کند سکوت اختیار کنید. حتی اگر تصمیم گرفته اید استراتژی ثابت و مشخصی پیدا کنید، وقتی که مشکلات از راه های مختلفی که انتظارش را ندارید تغییر می کنند، شما نیز از عوض کردن افکارتان هراس نداشته باشید.
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما از مسیری که انتظار داشتید طی شود کمی فاصله گرفتید و دور شده اید، اما به زودی زنگ خطری برای شما به صدا در خواهد آمد و شما متوجه خواهید شد اگر هوشیار باشید و صدای زنگ را بشنوید  به مسیر درست و صحیح باز حواهید گشت. متاسفانه شما انعطاف پذیری خود را از دست داده اید و به همین علت از لحاظ روحی ضعیف شده اید اما باید بدانید که سورپرایز بزرگی در انتظار شما می باشد.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 5 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

انرژی شما اکنون در سطح بالایی قرار دارد و بسیار مهم است که در رابطه با این انرژی و زنده دلی تازه یافته خود مثبت بیندیشید. برنامه ریزی برای هفته های آینده بسیار مهم است چرا که مریخ تا 22 آوریل در نشان شما خواهد ماند. و این زمانی است که برنامه تمرینی رقابتی شما میتواند به عمیقا کیفیت زندگی شما را افزایش دهد. برای بهبود سلامت خود صبر نکنید ؛ زمان آن همین اکنون است!

فال روزانه ، فال روز پنج شنبه 5 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز پنج شنبه 5 شهریور 1394
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 24
این مطلب مفید بود ؟ 19 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف