نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز چهارشنبه 1 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز چهارشنبه 1 مهر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 1 مهر 1394
بازدید : 7,184 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

اگر امروز یک روز کاری به حساب می آید، اصلاً نباید اهمیت داشته باشد؛ برای اینکه ماه در پنجمین خانه شما، یعنی خانه بازی و شادی قرار دارد و به شما می گوید از خانه بیرون رفته و اوقات خوشی داشته باشید. اما این بی توجهی شما بار مسئولیت تان را بر دوش دیگران می اندازد و این موضوع اصلاً خوشایند آنان نیست. از بین کار و تفریح یکی را انتخاب کردن اصلاً دست خود شما نیست. سرنوشت شما هر چه که باشد شما نمی توانید در برابرش ایستادگی کنید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

 ماه در دومین خانه تان یعنی خانه مسائل مالی برایتان استرس به همراه دارد، امروز اگر مجبور شوید مشکلات مالی تان را رفع کنید به اندازه قبل به خودتان اطمینان نخواهید داشت. اجازه ندهید این عدم اطمینان باعث ایجاد ترس در وجودتان شود. اگر توانستید فقط یک قدم بردارید، این اتفاق بدی نیست. دست برداشتن از مقاومت و پافشاری بدین معنی نیست که ناراحتی تان را انکار کنید، بلکه باید با ایجاد کردن نگرشهای مثبت در خود با آنها روبرو بشوید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شریک زندگی تان یا فردی از اعضای خانواده تان شرایط زندگی را طوری برایتان محیا کرده است که  فکر می کنید قادر به ادامه زندگی نیستید. بهتر است خود را از لحاظ روحی و جسمی تقویت کنید  این زمان بهترین فرصتی است که می توانید بر علیه تمام ناتوانایی های خود اقدام کنید. بعد از گذراندن این مرحله از زندگی شما موهبت های بسیاری را دریافت خواهید کرد. برای این که بتواند راحت تر این مراحل را پشت سر بگذارید توصیه می کنیم که با خدای خود وارد راز و نیاز شوید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما امروز با ظاهر مثبت و ادعای شهامت نمی توانید دیگران را قانع کنید. اما اشتیاق شما جانشین معتبری برای کار سخت نیست و نمی توانید به آرزوهای جاه طلبانه خود برسید. اگر اهداف خود را زیادی بالا بگیرید باید قادر باشید که بر تمام موانع غلبه کرده و به موفقیت برسید اما انتظار نداشته باشید که سریع به نتیجه برسید. احتمالا بیشتر از آنکه فکرش را بکنید نیازمند وقت و انرژی هستید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 شما می خواهید دیگران باور داشته باشند که شما همه چیز را تحت کنترل خود دارید و کارهای خیلی زیادی  از دستتان بر می آید. اما زیاد از خودراضی نشوید، برای اینکه اعتماد به نفس بیش از اندازه نیز می تواند مشکلات خودش را به همراه داشته باشد. بهترین کار این است که با دیدی مثبت همراه با واقع بینی به آینده نگاه کنید، اما خودتان را برای برنامه هایی که امروز و فردا به وقوع می پیوندد نیز آماده کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

  ماه جدید برج عقرب برای شما نتایج خوبی به همراه ندارد، چرا که شما نمی توانید عقل و دل خود را به یک مسیر یکسان هدایت کنید. کدام برنده خواهند شد؟! فرقی نمی کند. هر کدام که باشد باز شما چیزی را از دست داده اید. پس به جای اینکه بین منطق و احساسات یکی را برگزینید، موقعیتی را پیدا کنید که بتوانید به هر دو جنبه توجه کنید و در عین حال که انسان منطقی ای هستید، به احساساتتان نیز اجازه ظهور بدهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

شما تنها کسی نیستید که مجبور شده اید کارهایی انجام دهید که خلاف میلتان بوده است. خوشبختانه اگر یکی از دشمنانتان هم به این فشار شاخ و برگ بدهد، شما قادر هستید موقعیت خود را حفظ کنید. شما باید دیدگاه های روشنی برای خود داشته باشید، ولی نباید با صحبت کردن در بحث ها و گفتگوهای بی پایان انرژی خود را هدر بدهید. فردا که آب ها از آسیاب افتاد شما راحت تر می توانید به این مشکل رسیدگی کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز که ماه کامل در نشانه شما قرار گرفته است موارد احساسی را که شما فکر می کردید باید به حال خود رها کنید از نو زنده خواهد کرد. اما ضمیر ناخودآگاهتان با خودش مشکل دارد و باعث می شود شما احساس راحتی نکنید. حتی اگر تصور می کنید برای حرکت کردن کاملاً آماده هستید، شما باید نگاهی به مسائل مربوط به گذشته بیندازید، گویی که آنها دوباره در زمان حال اتفاق افتاده اند.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

اگرچه شما اکنون احساس بهتری نسبت به خود دارید، اما هنوز برای نزدیک شدن به مسئله ای که باعث دردسر و ناراحتی شده است آمادگی ندارید. آزار دادن خود باعث می شود شما کاهی را تبدیل به کوهی کنید! بنابراین از افکار خود آگاهی کامل داشته باشید. تمرکز کردن و توجه کردن به اثرات مثبت عشق ورزیدن به مراتب خیلی بهتر و سالم تر از توجه کردن به اثرات منفی ترس می باشد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شما بیشتر تمایل دارید که تابع شخص دیگری باشید و هیچ مسئولیتی را در زندگی بر دوش نداشته باشید. اما امروز دیگر زمان آن فرا رسیده است که شما نیز وارد صحنه اجتماعی شوید و برای پیشرفت تان، به تنهایی  و بدون اتکا بودن به شخصی گام بردارید، حتی اگر کارها را اشتباه انجام دهید. مهم ترین مسئله این موضوع است که یاد بگیرید  مشکلات تان را خودتان به  تنهایی حل کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز به سختی می توانید بفهمید که چه چیز واقعی  و درست است و تصورات شما آنقدر روشن و واضح به نظر می رسند که انگار از یک فیلتر رد شده و تبدیل به سایه و روشن – واقعی و غیر واقعی- می شوند. شما می توانید آنقدر درگیر رویاهایتان شوید که ناگهان تصمیم بگیرید عمدا خود را فریب دهید. فرو رفتن در دنیای ناخودآگاه ذهن تان کار اشتباهی نیست. اما به یاد داشته باشید؛ زمانی که در هفته آینده از خواب بیدار می شوید نیاز خواهید داشت که زمان از دست رفته را جبران کرده و کارهای نیمه تمام خود را به پایان برسانید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز شما هر کاری که می کنید حتی اگر به نظر خودتان کار درستی هم باشد، مدام به در بسته می خورید!! شما می توانید به راحتی در مورد خودتان بیشتر از هر چیز دیگر صحبت کنید، اما اعتماد به نفستان به آن اندازه که خودتان باور دارید بر پایه واقعیت استوار نیست. به جای سریع حرکت کردن و  سکندری خوردن بهتر است که کمی سرعت خود را کم کنید! حالا  ثابت قدم بودن و تامل کردن برای شما سودمند تر از خودستایی کردن و خیالبافی است.

فال روزانه ، فال روز چهارشنبه 1 مهر 1394

فال روزانه | فال روز چهارشنبه 1 مهر 1394
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 11 6
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف