نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز چهارشنبه 18 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز چهارشنبه 18 شهریور ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1394
بازدید : 6,907 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت که استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهراً شما بدون داشتن حس رقابتی محدودیت های افراد دیگر را می شناسید و می توانید با توجه به این محدودیت ها بهشان انگیزه بدهید که از نهایت توانایی شان استفاده کنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا که در نهایت باعث می شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز کارهای خیلی زیادی پیش رو دارید و در عین حال لبخند لحظه ای از روی لبان تان محو نمی شود، اما افراد دیگر شاید زیاد بهتان توجه نکنند! حتی اگر آنها از شما جواب سرراست و مستقیم بخواهند، شما با نرمی و انعطاف پذیری از این تحقیق و کنکاش عقلی آنها سرباز می زنید. اما باید کمی بیشتر حواستان را جمع کنید، برای اینکه امکان دارد بعضی افراد چنان شاخک های حساسی داشته باشند! که حتی بدون اینکه بفهمید به فایل آدرسها و یا باکس میلتان دسترسی پیدا کنند!! اگر واقعا نمی خواهید که کسی به زندگی خصوصی تان سرک بکشد پس حفظ کردن حریم ها ایده عاقلانه ای است.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

ممکن است این روزها با شخصی از نزدیکان تان احساس ناراحتی  کنید اگر چه ممکن است این احساس پریشانی و اضطراب مستقیما به این شخص ربطی نداشته باشد. در واقع شما ممکن است از هر کسی که حد و مرزهای احساسی تان زیر پا بگذارد احساس ناراحتی کنید. ممکن است دوست داشته باشید که در وهله اول احساسات تان را برای خودتان نگاه دارید اما بعداز ظهر شرایطی پیش خواهد آمد که مجبور می شوید احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 ماه در هشتمین خانه شما یعنی خانه امکانت مالی قرار دارد و حلا شما خیلی نگران مسائل مالی خود بوده و استرس دارید. اگر شما خرید یا سرمایه گذاری ای داشته اید که دیگران را هم به دردسر انداخته اید، نباید از زیان موضوع به سادگی بگذیرد و باید حتماً مشکلات را حل کنید. ریسک کردن هم به نفع خودتان خواهد بود و هم برای شریکانتان فایده خواهد داشت.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

ماه برج حوت برای خرچنگ برج شما مثل یک فرورفتگی و شیب در آبهای زندگی می ماند که بالا و پایین می رود. خوشبختانه شما از تغییرات جزر و مد این آبها آگاه هستید و این آگاهی سبب می شود خودتان را در این امواج احساسی جدید غوطه ور سازید. اما از افراد دیگر انتظار نداشته باشید برای یافتن مرواریدهای پنهان در این غواصی شما را همراهی کنند!! شما فقط باید با تکیه به خودتان در جستجوی گنجینه های واقعی باشید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 معمولا، وقتی کسی از شما انتقاد می کند، باعث می شود روحیه شما تضعیف شود. اما کلمات ناخوشایند یک دوست می تواند امروز به شما القا کند که شنونده بهتری باشید و راهنمایی بهتری برای قلب تان بخواهید. اجازه ندهید عدم اعتماد به نفس در شما افزایش یابد. این می تواند فرصتی برای تان بوجود آورد که بتوانید پیشرفتی اساسی در خود ایجاد کرده که تاثیر مثبتی بر شما داشته باشد و رابطه شما را با دیگران بهبود بخشد.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 این طور که معلوم است استرس ها و نگرانی های اخیر شما آخرین بخش از پریشانی هایی بود که مانع رسیدن شما به شادی و نشاط می شد، اما بدون اینکه چیزهایی را که تاکنون به دست آورده اید را از دست بدهید. این ناخشنودی شما ممکن است باعث این شود قبل از فکر کردن راجع به عاقبت کار، آن را انجام دهید.اما رفتاری که بدون اندیشه باشد شما را از هدف تان دور می کند.ریسک کردن هم بدون اینکه به عواقبش فکرکنید بدترین کاری است که می توانید انجام دهید پس نخواهید که هر چیزی را یکباره تغییر دهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز شیرینی و حلاوت احساساتتان، حال چه دوستی جدیدی را تجربه کرده باشید چه نکرده باشید، شما را مست و سرخوش می کند! شما می توانید دوباره عاشق فردی آشنا بشوید و یا اینکه با فردی غریبه طرح دوستی بریزید. دوستی شما از هر نوعی که باشد فرقی نمی کند، تا موقعی که اجازه ندهید ترس و تردید به عشقتان راه پیدا کنید این شور و هیجان شما به دیگران هم منتقل می شود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 در حال حاضر شما از زندگی خود راضی هستید، ولی هنوز آمادگی رویارویی با هر چیزی را ندارید. حتی ممکن است شما برخی از برنامه های شخصی مهمتان را برای اینکه زمان خالی بیشتری داشته باشید به تعویق بیندازید. نگران تغییراتی که به وجود آمده نباشید برای اینکه تقدیر اینگونه بوده است و همه چیز به موقع خودش درست می شود.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

ممکن است دوستان تان امروز قصد داشته باشند که شما را تحریک و عصبانی کنند. اما شما واقعا نمی خواهید که حالت منفی خود را بیان کنید. به خاطر اینکه به غیر از اینکه شما را خسته کند سودی برای تان ندارد؛. یک رویکرد متفاوت ممکن است در رابطه با دیگران بدردتان بخورد. دیدن مسائل از نظر دیگران می تواند برای تغییر دید شما کافی باشد حتی اگر شما قبلا در مورد نظرات و موقعیت خودتان مطمئن بودید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز مسئولیت های شعلی شما باعث شده علاقه تان به حمایت کردن از دیگران کم تر بشود، اما لازم است که قبل از اینکه به کسی قول بدهید اول تعهداتی که قبلاً به دیگران داده اید را انجام دهید. شما واقعاً دوست دارید به کسانی که بهتان احتیاج دارند کمک کنید، اما زمان لازم برای انجام دادن این کار ندارید. به خاطر کارهایی که نتواسته اید انجام دهید زیاد به خودتان سخت نگیرید، فقط به نوبت و یکی یکی همه آن کارها را انجام بدهید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 18 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز برای شما روزی است که می توانید مثل خورشید بدرخشید، حتی اگر تردید دارید که به دیگران اجازه بدهید این بخش از وجود شما را ببینند. از دست دادن پایداری برایتان اصلاً خوب نیست، برای اینکه اکنون برای شما تحسینها و تأییدهایی را در پی دارد که از آنها سود می برید. خوشبختانه لازم نیست که شما خودتان را تغییر دهید. لذت بردن از این درخشش مادامی که محبوبیت خودتان را زیاد جدی نگرفته اید، کمکتان خواهد کرد که احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید.

فال روزانه ، فال روز چهارشنبه 18 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز چهارشنبه 18 شهریور 1394
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 15
این مطلب مفید بود ؟ 13 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف