نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز چهارشنبه 21 مرداد 1394
فالیفال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز چهارشنبه 21 مرداد ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1394
بازدید : 7,537 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 شما ممکن است احساس کنید که دارید به موفقیت دست پیدا می کنید اما شاید مسائل خاصی باشند که در این مورد نقش داشته باشند. با این وجود نباید از کار خود دست بکشید. شاید مجبور بشوید ساعتها برای آن وقت بگذارید. به وظیفه خود عمل کنید و از الهامات خود کمک بگیرید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

به نظر می رسد شما از قبل برای همه چیز برنامه ریزی کرده اید، ولی با وجود این امروز ممکن است ناامید بشوید، چون که شما می خواهید همین الان نتیجه کارتان را ببینید. اگر شما در نظر دارید در رشته تحصیلی جدیدی شروع به درس خواندن بکنید و یا برای تعطیلات تابستانی به مسافرت بروید، نباید عجله کنید و پیش از موقع دست به کار شوید. حتی اگر از صبر کردن به خاطر رسیدن زمان مناسب خسته شده اید، ارزشش را دارد که چند روز دیگر هم صبر کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

توانایی شما برای دو دستی چسبیدن به گذشته بهتان انگیزه می دهد که در عشق وفادار و صادق باشید، اما امروز ترستان از تغییر می تواند مشکلی برای روابط صمیمی تان باشد. گاهی اوقات فاش کردن احساساتتان نیاز به ریسک فراوانی دارد و شما بدون اینکه هیچ حرفی بزنید زمان حال را از دست می دهید. اما حالا شما فرصت دارید که مسائل قدیمی را تغییر دهید. به طور موقت کارتان را آغاز کنید، اما بر آنچه در دلتان دارید تمرکز کنید. و درنهایت اشتیاق و علاقه شما برای سهیم کردن کسی که دوستش دارید در ضعفها و آسیب پذیری هایتان می تواند رابطه تان را عمیق تر کند.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

برنامه ریزی اخیر شما ممکن است از بهترین نوع برنامه ها باشد، اما هنوز کامل نیست. زمانیکه شرایط تغییر می کنند، شما نیز باید خود را با آنها تطبیق دهید یا حداقل در برابر شان مقاومت نکنید. متاسفانه، ممکن است امروز سخت گیرانه بیندیشید و عدم تمایل تان برای اصلاح کردن روال کارتان می تواند شما را حتی از نزدیک ترین دوستان تان جدا کند. توجه کنید که دارد چه اتفاقی می افتد تا بتوانید هوشمندانه در برابر آن واکنش نشان دهید، به جای اینکه به یک رویای پوچ و توخالی تکیه کنید.
 

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

این درست نیست که شما کاری را بیشتر از توان خود انجام دهید فقط به خاطر اینکه دیگران احساس راحتی کنند و از تعطیلات خود لذت ببرند. به یاد داشته بشاید که امسال می تواند سال متفاوتی برای شما باشد؛ شما می توانید صاحبخانه بسیار خوبی باشید و در عین حال به فکر نیازهای خود نیز باشید. هیچ کس شما را به خاطر اینکه گامی به عقب برداشته اید مقصر نمی داند، پس به خود اجازه ندهید با افراط  و تفریط های امروزتان خود را بدریا بیفکنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 امروز ماه وارد دوازدهمین خانه شما می شود، یعنی زندگی شخصی شما؛ در این روزها احساس می کنید که کمی نیاز به آرامش در دنیای شخصی و خصوصی خود دارید پس زندگی اجتماعی را برای مدتی رها می کنید تا با خودتان تنها باشید. ممکن است بعضی از اطرافیان شما را دست انداخته و شما را مردم گریز بخوانند، وحشت زده نشوید. آنها فقط درک نمی کنند که شما قبل از اینکه بخواهید دوباره کاری انجام دهید و به اجتماع بازگردید کمی هم نیاز به آرامش و تقویت روح و روان خود دارید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز شما این توانایی را دارید که حجم زیادی از اطلاعات را زیر و رو کرده و می توانید از راه شهودی بفهمید که کدامیک از همه مهم تر است. به غریزه های خودتان اطمینان داشته باشد، برای اینکه شما می توانید گرفتاری احساسی پیچیده ای را به خوبی متوجه بشوید. خوشبختانه شما به سمت بحثهایی که از قبل در موردشان اطلاعات دارید نمی روید. شما می دانید که چگونه می توانید یک راز را مخفی نگه دارید و می دانید که بهتر است برخی از حرفها را ناگفته باقی بماند.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 شما امروز نسبت به روزهای قبل حال و حوصله بیشتری دارید و به راحتی با شخصی که به حرفه شما وارد شده است به رقابتی حساس می پردازید. حتی اگر نیت شما هم خوب باشد، وضعیتی اتهام آمیز داشتن باعث می شود که دیگران تحریک شوند تا علیه شما وارد عرصه شوند. آگاه بودن از نگرشهای خودتان اعم از نگرشهای منفی و نگرشهای مثبت درحالیکه به شما اجازه می دهد که قبل از اینکه شرایط سخت و دشوار گسترش پیدا کنند از آنها بگذرید، می تواند همه چیز را تغییر دهد.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

برای شما بسیار مشکل است که امروز به دیگران بگویید که چه احساسی دارید و به چه می اندیشید، حتی اگر به روشنی میدانید که همین الان چه احساسی دارید. شما از این می ترسید که اگر با دیگران درباره احساسات تان صحبت کنید، ناخودآگاه رازی را که نباید برای دیگری افشا شود، بروز دهید. اما اگر بخواهید تمامی افکار و اندیشه های خود را برای خود نگاه دارید ممکن است بسیار خشک و جدی به نظر برسید یا حتی از نظر احساسی جدا از دیگران بمانید. تمام شجاعت و جرأت خود را جمع کنید تا ترس های خود را پشت سر بگذارید، زیرا اگر بخواهید صبر کنید و زمان را تلف کنید بعدا برای تان بسیار سخت تر است که بخواهید از آنچه که در ذهن تان می گذرد صحبت کنید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شاید امروز کمی احساس ناراحتی و آشفتگی بکنید، به خصوص اگر به خاطر روابط دوستانه خیلی سخت کار کرده باشید. حتی اگر تازگیها در کارتان پیشرفت هم کرده باشید، ولی از اتفاقات نه چندان جالبی که روی داده نیز آگاه هستید. شما واقعا خسته شده اید  و وسوسه می شوید که به شکستان اعتراف کنید. اما این کار را نکنید!! مدتی است که شما تحت فشارهای سنگینی بودید و حالا بهتر است صبر کرده و ببینید کارهای که قبلا انجام دادید به کجا رسیده است.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 ممکن است شما نیاز داشته باشید که از خانه خارج شده و در مورد اتفاقاتی که در داخل خانه افتاده دیدگاه های جدیدی کسب کنید. اگر شما در رابطه ای عاطفی گیج و سردرگم شده اید به جای اینکه فکر کنید در اینده چه اتفاقاتی می افتد برای مدتی از فکر کردن به آینده اجتناب کنید. از بین بردن محدودیتها مشکلات را حل نمی کند اما به شما کمک می کند تا بتوانید اتفاقاتی که در پیرامونتان می افتد را با وضوح بیشتری ببینید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 21 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 امروز باید حواستان جمع باشد که خودتان را به دردسر نیندازید و قربانی نکنید. قبل از اینکه مسئولیتهای بیشتری را قبول کنید، به وعده هایی که باید بهشان عمل کنید با جدیت بیشتری توجه کنید. شما با تأمل کردن به راحتی می توانید یک مأموریت پیچیده را به یک شغل ساده تبدیل کنید. اما در حال حاضر ذهن شما با جزئیات بخصوصی که باید وجود داشته باشند ارتباط برقرار نمی کند، بنابراین باید بخشهای مهم شغلی تان را پراهمیت تر نشان دهید. وقتی که واقعاً نمی توانید کاری را انجام دهید، فکر نکنید مجبورید جواب مثبت بدهید.

فال روزانه ، فال روز چهارشنبه 21 مرداد 1394

فال روزانه | فال روز چهارشنبه 21 مرداد 1394
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف