نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز چهارشنبه 28 مرداد 1394
فالیفال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز چهارشنبه 28 مرداد ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1394

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما امروز توانایی این را دارید که قدم به عقب برداشته و به گذشته خود نگاهی بیندازید، بنابراین می توانید دقیقاً بفهمید که در چه جایگاهی قرار دارید و چه چیزهایی دارید. ماه وارد دومین خانه شما که به مسائل مالی اختصاص دارد می شود و توجه شما را از سوی نیازهای معنوی به سمت نیازهای مادی و دنیوی برمی گرداند. در حال حاضر بهترین کار این است که به موضوعات ساده تر روی بیاورید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما دوست دارید کاری را به روش خودتان انجام دهید، اما لازم است که یکی از همکاران هم به کمک شما بیاید. برای اینکه شما در بعضی از زمینه ها مهارت ندارید و این شخص از این توانایی ها برخوردار است و می تواند کمکتان کند. یا شاید شما می خواهید دست به یک ریسک مال شراکتی بزنید و به فردی نیاز دارید که با شما همراهی کند. هر کدام از این کارها را بخواهید بکنید باید حواستان را جمع کنید، چرا که فرد دیگر بیشتر از شما تلاش نخواهد کرد و یا بیشتر از شما سرمایه گذاری نخواهد کرد و ممکن است نتایج حاصل باعث رضایت شما نشود.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 برداشتن یک گام محکم و استوار در اوایل روز باعث می شود بیشتر از آن که فکرش را بکنید بهره وری و کارایی داشته باشید. اما بیشتر از توان تان کاری را نپذیرید، به خاطر اینکه فشار و استرسی که شما بر خودتان وارد می کنید نیروی تان را گرفته وبرای تان مخرب است. توانایی شما برای واقع بین بودن چیزی است که دیگران  بیش از هر چیز دیگری از شما یاد می گیرند، و خوشبختانه این چیزی است که شما می توانید به آنها بدهید بدون اینکه تلاش اضافی نشان دهید.
 

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

معمولا شما در یک درگیری ترجیح می دهید که از بحث و مشاجره پرهیز و سعی می کنید تا حد امکان از مقابله و کشمکش اجتناب کنید. به هر حال امروز ممکن است شخصی به شما زیادی فشار وارد کند و با این کاراعصاب تان را تحریک کند. بسیار سخت است که بخواهید از این درگیری پرهیز کنید به خاطر اینکه شاید اصلا متوجه نباشید که چه اتفاقی افتاده است. اگر این فشار شما را از کوره بدر برد اجازه ندهید که هیچ کس شما را از رسیدن به هدف تان بازدارد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز ممکن است برای تصمیم گیری در مسائل مالی دچار شک و تردید باشید و دوست ندارید که از کسی درخواست کمک  کنید. نگران نباشید؛ دیگران نمی توانند موقعیت شما را از چنگ تان درآورند و هنوز با شما به عنوان کسی که چیزی را گم کرده است رفتار می کنند. در دام کسی نیفتید و اجازه ندهید شخص دیگری پول شما را اداره کند. بهترین کار این است که خودتان این مسئولیت را بر عهده بگیرید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 شما امروز بین اعتقادات خود و عقایدی که بازخوردهای ناراحت کننده به دنبال دارد در جدال هستید. شما دوست ندارید چیزهایی که برایتان مهم هستند را قبول کنید، زیرا اگر شما به عقاید خود وابسته باشید آنها بخشی از شما می شوند. خوشبختانه توانایی تحلیل کردن و خونسردی شما می تواند بهتان کمک کند در عین حال که نقطه نظرات دیگران را هم قبول می کنید، راهی پیدا کنید که بتوانید به عقاید خود نیز پایبند بمانید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

شما امروز به طور کامل توانایی دفاع کردن از خودتان را دارید، برای اینکه کاملاً آماده کار کردن هستید و فقط باید بلند شده و دست به کار شوید. خوشبختانه شما با دنیای معنوی درونتان ارتباط برقرار کرده اید، بنابراین طبیعت پرشور و حرارت شما می تواند منبع الهامی برای افراد دیگر نیز باشد.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

ممکن است امروز سیاست های مختلفی را کشف کنید اما به نظر می رسد هیچ چیز از بهم ریختگی کارهای روزانه تان جلوگیری نمی کند. خوشبختانه شما آماده تجربه مسائل جدیدی هستید اما با این حال آماده تجربه همه آنها با هم نیستید. سعی کنید به فهرست برنامه هایتان فکرکنید. این کارمی تواند ناامیدی و آشفتگی روحی شما را پایان بخشد. بنابراین فقط به خاطر اینکه از تغییر و تحول می ترسید به راه و روش های قدیمی اکتفا نکنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

  درست وقتی همه چیز روبه راه است، مانع جدیدی جلوی پای شما ظاهر می شود. شاید بخش مهمی از اطلاعاتی که بهتان داده شده را نادیده گرفته اید، یا فقط بخشی از وظایف کاریتان را انجام نداده اید. حالا دلیلش هرچه که باشد، دیگر نباید غر بزنید؛ اگر حواستان را جمع کنید می توانید جبران کنید. به جای اینکه انرژی تان را سر صحبت کردن در مورد این موضوع هدر بدهید، فقط فکر کنید ببینید که الان چه کاری لازم است انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

اکنون زمان آن است که گام های خود را در زندگی آهسته کنید. به جای نگران بودن درباره اینکه چگونه به چیزهایی که نیاز دارید برسید، مطمئن شوید که کاری که امروز انجام داده اید آن طور که به نظر می رسد مهم و حیاتی بوده است. شکی نیست که کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، اما برنامه ریزی کردن برای آینده و استراحت ممکن است اکنون مهمتر از این است که خودتان را خسته کنید. انرژی خود را برای زمانی ذخیره کنید که واقعا به آن نیاز پیدا می کنید.
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 امروز شما سرتان خیلی شلوغ است، ولی بیشتر ترجیح می دهید استراحت کنید. اولین حرکت و کشش شما به سوی تفریح و خوشی متمایل است، اما شما به صرافت می دانید که چیزهای وسوسه کننده به روش های گوناگون شما را در بوته آزمایش قرار می دهند! پس در برابر کودک درون شاد و خوشحال خود تسلیم نشوید؛ در عوض به سراغ کارهایتان که روی هم تلنبار شده بروید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 28 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما واقعا یک درام و نمایش عاشقانه را در زندگی خود دوست ندارید اما هر چیزی که از آن اجتناب می کنید این درام را بیشتر به زندگی شما نزدیک می کند. ممکن است فکر کنید که می توانید مشغولیت های اجتماعی خود را بیشتر کنید که به شما نیروی بیشتر داده و بدین وسیله بهتر می توانید زندگی تان را اداره کنید. اما این سیاست احتمالا امروز نتیجه معکوس خواهد داشت و حتی می تواند باعث ایجاد یک انفجار عاطفی شود. بهتر است که از هر گونه عمل ناخوشایند در طی روزهای آینده اجتناب کنید به جای اینکه سعی کنید تا به روش خودتان عمل کنید.

فال روزانه ، فال روز چهارشنبه 28 مرداد 1394

فال روزانه | فال روز چهارشنبه 28 مرداد 1394
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
این مطلب مفید بود ؟ 22 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف