نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز چهارشنبه 8 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز چهارشنبه 8 مهر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 8 مهر 1394
بازدید : 6,536 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما در آستانه عصبانی شدن هستید، چراکه نمی توانید در برابر تغییراتی که به وجود آمده بیش از اندازه جدی باشید. دیگران سعی می کنند دلیل اینکه باید انسان کامل و ظیفه شناسی باشید را به شما بگویند، اما شما فقط به فکر تفریح کردن هستید! ماه تاریک برج جدی نشانه خوبی برای مهمانی رفتن نیست، اما حمایت و هم صحبتی با دوستانتان بهتان کمک می کند این شرایط سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

ممکن است برایتان مشکل باشد که  که ارزش ایده های رویایی تان را بفهمید، شما می خواهید که به آنهایی که اطراف شما هستند وابسته باشید، اما آنها به نظر آدم های توخالی می آیند که نمی توانید به آنها اتکا کنید. شما با هوشی که دارید باید سعی کنید خود را تغییر داده و تا جایی که امکان دارد از منفعل بودن دوری کنید. اما اگر به خود اجازه غرق شدن در دریای خیالات را بدهید مطمئن باشید که ایده ها و افکار بسیار ناخوشایندی برایتان ایجاد می کنند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

ممکن است امروز حال و حوصله تمام کردن کارهایتان را نداشته باشید؛ احتمالا بدون اینکه حتی خودتان بفهمید باعث می شوید احساسات فردی از نزدیکانتان خدشه دار شود. شما بسیار مصمم هستید که به اهداف خود برسید و اجازه نمی دهید حتی کوچکترین چیزی خلل به برنامه تان وارد کند. اما اگر بتوانید مسائل را از نقطه نظر دیگران نیز ببینید موفق تر خواهید بود. آرام باشید و به جای اینکه در رویای موفقیت های آینده سیر کنید در لحظه حال زندگی کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 در محل کار فشار زیادی بر روی شما است، برای آنکه به غیر از مسئولیتهای کاری، تعهدات شخصی نیز دارید که باید آنها را انجام داده تا به رضایت کافی برسید. حتی اگر شما منظم و دارای روش باشید، از مرزهایی که برایتان گذاشته شده ناراحت هستید، و این می تواند پیشرفت کاری شما را به خطر بیندازد. تا جایی که می توانید باید دید بازی داشته باشید و رئیس و همکارانتان را از مشکلات زندگی خود آگاه کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 اگرچه شما امروز احساس شکست ناپذیر بودن می کنید، ولی در واقع اینگونه نیستید. بهرام ستاره بخت شما به نفع شما فعالیت می کند، اما اطمینان بیش از حد شما به خودتان باعث می شود که کارهایتان را سمبل کنید. اطمینان پیدا کیند که کارهای شخصی تان را انجام داده اید و به جزئیات نپردازید، حتی اگر مطمئن هستید که با این روش شانسی برای موفق شدن دارید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

شما شجاعت و دلیری بیش از حدی  برای شرکت در موارد بحث دارید، اما این همه جسارت شما لازم نیست زیرا ممکن است شما را به راه های منحرف کننده ای بکشانند که سبب پشیمانی شما شود. در رباطه با اظرافیان تان قضاوت های بدی را در ذهن تان می پرورانید، این قضاوت های مضرر را از ذهن تان دور کنید تا بتوانید با خیال آسوده تری کارهایتان را پیش ببرید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 شاید شما فکر کنید که می دانید چه چیز می خواهید، اما ممکن است آن چیزی نباشد که واقعاً بدان نیاز داشته باشید و اگرچه شما این شانس را دارا هستید که به خواسته هایتان برسید اما تحت هیچ شرایطی نباید شاد بودن را فراموش کنید. علی رغم اینکه شاید ناامید باشید، هنوز هم می توانید لبخند را بر چهره دیگران بنشانید. ولی به یاد داشته باشید برای پنهان کردن نارضایتی درونی لازم نیست که تظاهر کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

شما در روزهای آینده  شادی های بسیاری را به دست می آورید، برای اینکه از شادی تان لذت بیشتری ببرید دیگران و افرادی را که به آنها علاقه مند هستید را در شادی تان شریک سازید. شما مدتی را در حالت غیر فعال به سر برده اید آن مدت زمان به شما خیلی کمک کرده است و دید شما را نسیبت به زندگی تغییر داده است.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

خوشبختانه،  سربالایی زندگی تان رو به اتمام است، مشکلات تان به پایان رسیده است. اکنون زندگی تان در سراشیبی قرار گرفته است، بدون هیچ گونه سعی و تلاشی به تمام اهداف تان می رسید.  فقظ بنشینید و از زندگی تان لذت ببرید و البته شاکر خداوند نیز باشید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شما شروع کرده اید تغییراتی که همیشه آرزویش را داشتید در زندگی تان اجرا کنید، اما در این مرحله شک و دودلی خیلی زیادی وجودتان را را فرا گرفته است. این عدم اطمینان امری طبیعی است و تا چند روز آینده از شدتش کاسته می شود. در مواقع بیکاری به جای تمرکز کردن روی چیزهایی که نمی خواهید به چیزهایی که می خواهید فکر کنید. قدرت نگرش ها و تفکرات مثبت مطمئناً بیشتر از نه گفتن است.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 امروز روز جالبی برای شما خواهد بود پس سعی نکنید که دو مقوله ی متقاوت را تجربه کنید. از یک طرف، شما مانند دانشمندی می مانید که  دو حالت تجزیه ای و منفصل را مشاهده می کند.و از طرف دیگر، مانند بازیگری می مانید که دنیای عجیبی دارد و تحت تأثیر حرکاتی قرار گرفته است. هردوی این روشها با ارزشند پس با آگاهی کامل آنها را در ذهن خود زمزمه کنید و بدون اینکه بلند آن را بخوانید در دلتان جاری سازید.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 8 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز در حالیکه ماه در نشانه شما به ژوپیتر خوش بین ملحق می شود، شما می توانید برای رسیدن به اهدافتان بیشتر از همیشه به تواناییهای خود ایمان داشته باشید. اعتماد به نفس داشتن خصلت بدی نیست، اما اگر بیشتر از توانایی هایتان مسئولیت قبول کنید کمی به دردسر خواهید افتاد. تا جایی که امکان دارد واقع بین باشید؛ اگر شما مطمئن نیستید برای قبول کردن یک مسئولیت چقدر لازم است رویش کار کنید، قبل از اینکه جواب مثبت داده و آن را قبول کنید در موردش کاملاً صحبت کرده و آن را بررسی کنید.

فال روزانه ، فال روز چهارشنبه 8 مهر 1394

فال روزانه | فال روز چهارشنبه 8 مهر 1394
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف