نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز یکشنبه 1 شهریور 1394
یفال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز یکشنبه 1 شهریور ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394
بازدید : 7,551 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

 امروز شما در بین خانواده و دوستانتان جنجالی به پا کرده اید برای اینکه می خواهید که آنها بدانند که شما در مورد یک مسأله خاص چه احساسی دارید. اگرچه ممکن است شما امروز نسبت به همیشه خودرأی تر باشید، ولی عاقلانه تر است که تفکراتتان را با دیگران در میان نگذارید. اگر شما می خواهید ایده هایتان را به مرحله اجرا بگذارید، اگر آنها را خیلی زود و سریع برای دیگران افشا کنید به نتیجه نخواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز به نظر می رسد کمی آشفته هستید و نمی توانید از اعمال تان ، نتیجه مشخصی انتظار داشته باشید. به همین خاطر سخت است که ذهن تان سر و سامان دهید. اگر فکر می کنید که یکی از نزدیکترین دوستان یا همکاران تان مانع کارهای شماست، سعی کنید به جای اینکه عصبی شوید و مثل آسیاب بادی دور خود بچرخید علت را در رفتارها واکنش های خود جستجو کنید. ظاهرا، موانع بسیار جدی و دشوار به نظر می رسند، حتی اگر شما آنها را در ذهن تان ایجاد کرده باشید و وجود خارجی نداشته باشند. سعی کنید برای تغییر شرایط و محیط اطراف تان اول ذهن تان را تغییر دهید!

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

 شاید لازم باشد که شما میزان وابستگی تان به یک دوست صمیمی و یا به همکارتان را کم کنید، به خصوص وقتی که پای پول وسط می آید. شما باید تمام جزئیات مربوط به مدیریت های مالی که می توانند به خاطر فقدان اطلاعات کافی یا کژفهمی افراد دیگر باعث ناامیدی تان شوند را حل و فصل کنید. حتی اگر شما دوست دارید که کار را تعطیل کنید، ولی در حال حاضر مجبورید که این مسائل را آشکار کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 آرامش باعث می شود که شرایط سخت امروز را برای خودتان هموار کنید. این به این معنی نیست که نمی توانید حاضر جواب باشید  بلکه دیگر نمی خواهید احساسات خود را پنهان کنید. شاید سر و کار داشتن با یک مسئله مهم به جالبی دادن یک جواب زیرکانه نباشد اما نگران نباشید، دوستان و خانواده ی شما از اینکه حاضر جوابی نکردید شما را تحسین می کنند.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

امروز ممکن است وسوسه شوید تا از فرصت جدیدی که به شما روی کرده تا پولی بدست آورید یا یک سری از منابع اخیر خود را مدیریت کنید استفاده کنید. برای شما بسیار مهم است که قبل از اینکه وارد عمل شوید، بدقت برنامه جدید خود را بررسی کنید به خاطر اینکه ممکن است این کار بیشتر از آن که واقعیت داشته باشد، سودمند و مفید به نظر برسد. به یاد داشته باشید که شما می توانید بیشتر از آن چیزی که الان دارید ، بخواهید ، اما بهتر است که قبل از این که شرایط شما را مجبور به عقب نشینی کنند، خودتان کمی به عقب بازگردید و روی کارهایتان فکر کنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز میزان فعالیتهای اجتماعی تان بیشتر شده است و شاید مجبور شوید بیشتر وقتتان را در اجتماع سپری کنید. حتی اگر دوست داشته باشید بخشی از روز را در خانه بمانید، باز هم نمی توانید از تعامل و همکاری با مردم اجتناب کنید. باوجود اینکه شما نمی توانید از زیر بار مسئولیتهای شخصی تان فرار کنید، می توانید با کمتر حرف زدن و بیشتر گوش دادن به خودتان کمک کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

ممکن است شما امروز ترجیح دهید که کیفیت  روش کار خود را در طول روز تقویت بخشید، به یان صورت که  با شتاب و به سختی وظیفه ای را انجام دهید تا به وظیفه و مسئولیت دیگری هم  برسید. متاسفانه، به اتمام رساندن کارها به این معنی نیست که شما آن کار را به خوبی انجام داده اید. اگر الان زمانی برای این نگذارید که برگردید و کارهایی که تابحال انجام داده اید را بررسی کنید، ممکن است زمانیکه بعدا ایراد  آن را متوجه شوید ناامید شوید که مجبور هستید به عقب برگردید و کاری را که قبلا به پایان رسانده اید دوباره انجام دهید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

مثل اینکه امروز هرکس نظر متفاوتی می دهد و در تصیم گیری هایتان شما را گیج می کند! شاید اگر دوست نداشته باشید به حرف هایشان گوش بدهید همه چیز ساده تر شود، همه ایده های آن خوب به نظر می رسد. وقتی که شما تشخیص دادید چند راه را می توانید برگزینید که همه آنها شما را به مقصود می رسانند، پس راهی که پیش از این رفته بودید را انتخاب کنید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

شما امروز موجی از هیجان را درون خود حس می کنید، اما مسئولیت های قبلی تان مانع از این می شود که دست به عمل بزنید. حتی در برابر فشارهای سخت برعهده گرفتن مسئولیت هایتان، دوری گزیدن از خیال پردازی کمکتان می کند که زودتر از موقع کارها را انجام دهید. اما مشکلاتی هم هست که نمی توانید تغییرشان دهید، پس سرنوشت خود را قبول کرده و مشغول شوید. نگران نباشید؛ تفریح و سرگرمی هم بعد از کار به سراغتان می آید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شما احساس می کنید که لازم است برای موضوع مهم و حساسی که در خانه پیش آمده وقت بگذارید و بهش توجه کنید. شاید در محل کار انقدر کار و برنامه داشته اید که تا حال نتوانسته اید برای خانواده تان به اندازه کافی و به نحو موثری وقت بگذارید. مطئمن شوید که قبل از اینکه افراد خاص زندگی تان فکر کنند که عشق آنها اصلا برایتان اهمیتی ندارد, شما توجه و عشق خود را بهشان نشان داده اید. پس همین امروز از کسانی که دوستشان دارید قدردانی کنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما امروز به طور کامل توانایی دفاع کردن از خودتان را دارید، برای اینکه کاملاً آماده کار کردن هستید و فقط باید بلند شده و دست به کار شوید. خوشبختانه شما با دنیای معنوی درونتان ارتباط برقرار کرده اید، بنابراین طبیعت پرشور و حرارت شما می تواند منبع الهامی برای افراد دیگر نیز باشد.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 1 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 در حالیکه پلوتوی آتشین وارد پنجمین خانه تان، یعنی خانه ابراز وجود کردن، می شود، شما نیز وارد خلاقانه ترین دهه زندگی خود می شوید. در این زمان هر اتفاقی که پیش بیاید، شما باید بتوانید در لحظه حال حضور داشته باشید. یاد گرفتن روش های خودجوش بودن هم اکنون شاید مهم ترین مهارتی باشید که می توانید کسب کنید.

فال روزانه ، فال روز یکشنبه 1 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز یکشنبه 1 شهریور 1394
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 25
این مطلب مفید بود ؟ 17 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف