نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز یکشنبه 12 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز یکشنبه 12 مهر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1394
بازدید : 6,903 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

به جای اینکه با ذهن خود کلنجار بروید، چند روز صبرکرده تا بتوانید آنچه در ذهنتان می گذرد را با افراد دیگر در میان بگذارید. وقتی یک نفر دیگر در حال حرف زدن است، شما به جوابی که می خواهید به او بدهید فکر نکنید؛ در عوض به حرف هایی که او می زند گوش دهید. فقط وقتی که احساس کردید باید در مورد چیزهایی که می شنوید دیدگاه خود را بیان کنید شما هم شروع به حرف زدن کنید. اگر هنگام ملاقات کردن دیگران به اندازه کافی انعطاف پذیر باشید، بیشترین تاثیر را روی آنها خواهید گذاشت.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز ممکن است آنقدر مجذوب رویاهای خود شوید که فراموش کنید به دنیای زمینی برگردید. مسلما یک روز تعطیل برای سلامت شما خوب است اما فکر نکنید که قادر خواهید بود مسئولیت های روزانه خود را نادیده بگیرید. طرح ریزی یک راه فرار موقتی ایده خوبی است. به یاد داشته باشید؛ رییس خودبودن خیلی بهتر از این است که منتظر دیگری شوید تا به عنوان یک قهرمان به کمک تان بیاید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما امروز به حدی دلسوز شده اید که سعی می کنید تمام خواسته های اطرافیانتان را برآورده کنید. اما این کاری که می کنید اصلاً کار درستی نیست. چرا که پایان خوشی برای شما نخواهد داشت. اگر نمی توانید میزان توقعات افراد دیگر را بسنجید نگرانی به دلتان راه ندهید. برای اینکه دوست و یا نامزدتان از شما توقعات غیر معمول دارد. فقط تا حد امکان بهش نشان دهید که هم راستگو هستید و هم گوش شنوا برای شنیدن حرف هایش دارید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما امروز به هویت خود و احساسات تان اطمینان و ایمان کامل دارید، اما گفتن این موضوع به دیگران اصلاً کار راحتی نیست. شما اصلا دوست ندارید نقاط ضعف خود را آشکار کنید. ولی به خصوص وقت هایی که در جمع دوستانتان هستید کمتر از آن چیزی که فکر می کردید توانایی دفاع کردن از خود را دارید. لزومی ندارد که درجمع زیاد حرف بزنید، اما دیوارهای غیر لازمی که دور خود کشیده اید و شما را از دوستانتان دور کرده است را فرو بریزید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 ممکن است شما فکر کنید که در روزهای آینده یکی از اطرافیان شما می تواند برایتان مشکلی ایجاد کند. تلاش برای جلوگیری کردن از پیشروی این مشکل می تواند سازنده باشد، اما نباید سعی کنید که مانع بیان کردن ترسها و خشمهای طبیعی بشوید. اگر شما واقعاً می خواهید این مشکل حل شود باید به دیگران هم اجازه بدهید که در مورد خود صحبت کنند، آن وقت قادر خواهید بود که با فکری باز تصمیم بگیرید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

ممکن است امروز احساس متضادی داشته باشید چرا که احساس می کنید حجم زیادی از شلوغی و همهمه در اطراف تان آغاز و ناگهان محو می شود. شما از اینکه در کارتان وقفه ایجاد شده همزمان احساس خشنودی و ناراحتی می کنید. اما نگران نباشید؛ انرژی بالای شما هنوز همین دور و اطراف است. ضمنا از این فرصت استفاده کنید و خود را شارژ کرده و انرژی خود را افزایش دهید. در روزهایی که پیش رو دارید این انرژی احیا شده بدردتان خواهد خورد.
 

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

تمایل شما برای امتحان یک ماجراجویی جدید امروز بسیار شدید تر ازهمیشه خواهدشد. این فکر در یک لحظه آنقدر شدید خواهدشد که باعث می شود شما فکرکنید هر چیزی ناممکنی، ممکن خواهد شد و شما می توانید هر جا که دوست دارید بروید. اما بعدا اتفاقی در محیط اطراف تان رخ می دهد که به شما یادآوری می کند که شما آنطور که دوست دارید آزاد نیستید. به جای اینکه در ناامیدی و دلسردی غوطه بخورید، نظرات خود را تعدیل کنید تا عملی شوند، و سپس برای اینکه رویاهای خود را به واقعیت درآورید شروع به برنامه ریزی کنید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 شما ممکن است امروز بسیارتلاش کنید که به فردی از طبقه خودتان نزدیک شوید، اما ممکن است با دیدن اینکه دیگران آنچه که برای شما مهم است را بی معنی و بدون اهمیت می دانند ناامید  شوید. اگر اکنون احساس پذیرفته نشدن می کنید سعی نکنید انرژی و وقت تان را برای التیام بخشیدن به زخم تان هدر دهید. درعوض، به سفری که در پیش دارید تمرکز کنید. در زندگی شما جایی برای افکار منفی وجود ندارد. به نتایج مثبت بیندیشید و آنها در ذهن خود تصور کنید!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

شما به دلیل خبر یا اتفاقی که برایتان پیش آمده است در یک شوک به سر می برید، نمی دانید راه درست چه راهی است و باید چه تصمیمی را اتخاذ کنید. بخصوص که از طرف شخصی که برای او ارزش زیادی قائل بوده اید و او را دوست داشته اید مورد بی لطفی قرار گرفته اید. به همین علت از زندگی تان کناره می گیرید. به جای این که افکار خود را مدام بر روی ذهنی منفی منعکس کنید بهتر است کمی مثبت فکر کنید تا بتوانید ساده تر و خیال آسوده تری به زندگی تان  ادامه دهید.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

شما عاشق این هستید که یک روز کامل را با بی خیالی و خوشگذرانی بگذرانید! اما همه چیز آنطوری که شما انتظار دارید پیش نمی رود! زیاده خواهی که باعث شکست و ناامیدی تان می شود کار خیلی راحتی است. ایده ها و آرزوهای جاه طلبانه به دلیل مغایرت داشتن با حقیقت تلخ و واقعی قابل مدیریت کردن نیستند. پس بهتر است قبل از اینکه مشکلات و سختی های نامطلوب سد راهتان شده و در نیمه راه متوفقان کنند، خودتان دست از جاه طلبی بردارید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 درست وقتی که شما فکر می کنید می توانید کاملاً خود را کنترل کنید، یک نفر حرفی می زند و شما را کاملاً عصبانی می کند. عصبانی شدن به خاطر واکنشی که دیگران نسبت به شما نشان می دهند می تواند جلوی صحبت کردن شما را بگیرد. نگه داشتن احساساتتان پیش خود هم هیچ کمکی نمی کند، برای اینکه بعداً یکدفعه زیاد شده و منفجر می شوند. بهترین روش این است که آنها را تحت کنترل خود داشته باشید و به جای اینکه یکدفعه سرریز کنند، اجازه دهید کم کم ظاهر شوند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 12 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 ممکن است رئیس شما یا یکی دیگر از مقام های مافوق بهتان گفته باشد که بخشی از برنامه ریزی هایتان غلط بوده است. متأسفانه آنها وقتی دارند شما را سرزنش می کنند، خیلی قصدشان خیرخواهانه نیست. به علاوه شما خیلی حساس و شکننده هستید و نمی توانید به خوبی جواب این اظهار نظر منفی را بدهید. اما فکرتان را درگیر این موضوع نکنید. شما قول داده بودید که این موضوع را به کسی نگویید و الان هم وقت کافی ندارید که بخواهید خودتان را ناراحت کنید.

فال روزانه ، فال روز یکشنبه 12 مهر 1394

فال روزانه | فال روز یکشنبه 12 مهر 1394
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 14
این مطلب مفید بود ؟ 10 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف