نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز یکشنبه 15 شهریور 1394
فال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز یکشنبه 15 شهریور ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1394
بازدید : 6,684 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

مدتی است که یک نفر در محل کار روی نقاط ضعف شما دست گذاشته است. عاقلانه ترین حرکت شاید این باشد که به مسیر و جهت دیگری نگاه کرده و خودتان را از هر برخوردی که سبب ایجاد روابط ناسالم  می شود کنار بکشید. اما به احتمال زیاد شما قادر نخواهید بود که دلخوری و رنجشتان را پنهان کنید. خوشبختانه شما می توانید با تغییر سمت دادن عصبانیتتان به سمت همدلی و دلسوزی از این شرایط سخت بیرون بیایید. کمی عشق و درک کردن دیگران از جانب شما تا مدتهای طولانی تاثیرگزار خواهد بود.
 

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز می خواهید تغییراتی در کار خود بدهید، اما باید بدانید که شانس همیشه به کمکتان نمی آید. اولین کاری که باید بکنید این است که یکی از کارهایتان را با روشی جدید انجام دهید، چراکه شما همیشه در جستجوی راه حل و روش های مؤثر و مناسب هستید. اما اگر فقط به خاطر اینکه شما از روش های قبلی تان خسته شده اید، بخواهید این کار را با روشی متفاوت انجام دهید، اصلاً کار خوبی نکرده اید. پس روش های مناسب و درست را تغییر ندهید.
 

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما امروز وقتی وارد بحثی می شوید که همیشه مثل طاعون ازش فراری بودید خودتان هم شگفت زده خواهید شد. شاید شما دوست دارید بحثی راجع به سیاست و یا راجع به ارتباط بین مذهب و حکومت را آغاز کنید. اگر بحث بالا گرفت، فقط به خاطر اینکه یک بار مورد بی اعتنایی قرار گرفتید عقب نشینی نکنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

شما نمی دانید که باید از غم از دست دادن و شکست خوردن ماتم بگیرید یا اینکه پیروزی خود را جشن بگیرید. به خاطر اینکه شرایط مختلفی بوجود آمده که با هم متناقض هستند، و در زندگی شما وجود آمده اند. شما اهمیت این روزها را دریافته اید و به این خاطر در حالت خوبی قرار ندارید و هیجان زده هستید. علاوه بر این، یکباره شما با کاری که در دست دارید درگیر خواهید شد، و باعث می شود که بدبینی شما از بین برود. زمانیکه در راه ریدن به اهداف تان هستید سعی کنید نیروی خود را از دست ندهید و پشتکار داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

 اگر امروز شما نسبت به قبل بی حوصله تر شده اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینکه این موضوع وقتی که ماه به نشانه شما باز می گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساسهایتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می رسد که شما نسبت به آنچه که در پیرامونتان اتفاق می افتد بی اهمیت هستید. ممکن است قادر نباشید حوادث خارجی را اصلاح کنید، اما شما بر روی عکس العمل های خودتان کنترل کافی دارید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

  هم اکنون فکر کردن به مقوله های عالی و بزرگ درمورد آینده امری طبیعی است، اما این موضوع دلیل نمی شود فکر ما مغشوش نشود. عجیب اینکه اگر پاهایتان روی زمین باشد و بلند پروازی نداشته باشید، احتمالاً استدلالات شما کامل خواهند بود. در برابر کسانی که ایده های شما را قبول ندارند مقاومت کنید. سعی نکنید خودتان را همرنگ جماعت سازید؛ بهتر است که از ایده های خودتان پیروی کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

اگر در رابطه با کارهایی که انجام می دهید فکر نکنید، دچار پشیمانی های بزرگ و غیر قابل بازگشتی می شوید. زیرا شما فردی ذاتا خوش قلب هستید و با  ناراحت ساختن دیگران تنها خود را آزار می دهید. خداوند درهای جدیدی را بر زندگی شما باز خواهد کرد تا بتوانید افق جدید زندگی تان را بهتر نظاره گر باشید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

این روزها احساسات جدید در وجود شما غلیان می کنند و تبدیل به آگاهی می شوند، اما شما شاید قادر نباشید احساسات خود را به کسانی که اطراف تان هستند بشناسانید. بحث در این نیست که می خواهید این مساله مثل راز سرپوشیده باقی بماند، بلکه موضوع فقط این است که شما نمی توانید لغات مناسبی برای بیان کردن احساسات تان و برای تاثیر گذار بودن پیدا کنید. تا جایی که می توانید اصلا هیچ قضاوتی نکنید. هرقدر که به خودتان و دیگران کمتر سخت بگیرید، در هفته هایی که پیش رو دارید راحت تر خواهید بود.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز بیشتر از همیشه مایل هستید که دوستان تان همراهی تان کنید. در حقیقت الان برای شما بسیار راحت است که برنامه تان را کنار بگذارید و طبق نظراتی که دیگران به شما پیشنهاد می کنند عمل کنید. اما شما بهتر است برای خود روشن کنید که دیگران کجای قضیه قرار دارند. اگر این کار را نکنید؛ ممکن است آشفتگی شما بیشتر شود و دیگر مایل نباشید که شخص دیگری برای آینده تان تصمیم بگیرد.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

هم اکنون استعدادهای خلاقانه شما تشدید شده و شما را قادر می سازد که کارهای اصیل و ناب خلق کنید. البته اگر شما در انزوا و خیلی سخت کار کنید شاید این استعداد خیلی هم برایتان خوب نباشد، چراکه آن موقع اصلا راه خروجی برای ابراز کردن ایده هایتان نخواهید داشت. اما مهم نیست که شغلتان چقدر شما را تحت فشار قرار دهد، شما با خودجوش بودن باید راه هایی را برای لذت بردن پیدا کنید. در نهایت راه های جدید انجام دادن کارها پیشی گرفته و جایگزین خستگی و حتی عادتهای نادرست می شود.
 

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما در مورد برنامه های آخر هفته خود مطمئن نیستید. حتی اگر بدانید که چه می خواهید، باز هم می ترسید که برای رسیدن به همه آنها وقت کافی نداشته باشید- که البته درست هم فکر می کنید! به جای اینکه از مقدار آنها کم کنید می توانید بخشی از برنامه هایتان را به هفته های بعد موکول کنید. اگر حس می کنید وقت در حال تمام شدن است نگران نشوید، شما امکانات زیادی پیش روی خود دارید.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 15 شهریور 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

 سخت تر کار کردن تنها راه حل رویارویی با برنامه هایی که پیش روی تان دارید نیست، اما امروز اگر کمی به خودتان سخت بگیرید می توانید کار متفاوتی انجام دهید. باوجود اینکه شما در برابر پیشنهادات قبول کردن مسئولیت های اضافی مقاومت می کنید، ولی هم اکنون چاره دیگری جز قبول کردن ندارید. پس با مقاومت کردن و مبارزه کردن انرژی تان را هدر ندهید، بلکه فقط کارهایی که لازم است را انجام دهید.

فال روزانه ، فال روز یکشنبه 15 شهریور 1394

فال روزانه | فال روز یکشنبه 15 شهریور 1394
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 19
این مطلب مفید بود ؟ 12 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف